Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Ідеї малого бізнесу «Млин Бізнес Ідей»

   

 

Ідеї малого бізнесу / Сторінка 5

Бізнес на друку - шовкографія. Технології шовкографії

Бізнес на друку - шовкографія

Щоб нанести на сувенірний або рекламний матеріал якусь символіку, дуже зручно скористатися методом шовкографії. На сьогоднішній день бізнес, побудований на використанні методу шовкографії, є досить прибутковою та перспективною справою в області друку.

Бізнес - послуги вантажників

Бізнес - послуги вантажників

Будь переїзд традиційно пов'язаний з численними проблемами. Особливо важко перевозити з одного місця на інше різні крихкі речі - люстри і світильники, посуд, кришталь, дорогі вази. Також виникають труднощі при перевезенні музичних інструментів, лідирують рояль і піаніно.

Виготовлення шаф-купе бізнес

Виготовлення шаф-купе

Незважаючи на наявність численних фірм з виготовлення шаф-купе, ідея бізнесу, пов'язаного з даною меблями, має великі перспективи. Це зумовлено потребою таких шаф, виготовлення яких надає можливість максимального задоволення всім запитам замовника.

Апарат для чищення взуття, як бізнес

Апарат для чищення взуття, як бізнес

Бізнес-ідея, пов'язана з установкою апаратів, що виконують послуги з чищення взуття, на сьогодні дуже затребувана. Такий апарат може бути зручно розташований і у великих, і малих приміщеннях.

Меблі для тварин. Будиночки для кішок і собак

Меблі для тварин

Домашні вихованці є в багатьох квартирах. Одні господарі спокійно ставляться до того, що їх кішка або собака спить у кріслі або на ліжку, а деяким не подобається постійно чистити меблі від шерсті. Але в будь-якому випадку господарі тварини, у якого є власний диванчик, матрацик або будиночок, відчувають себе задоволеними і щасливими.

Вантажоперевезення газель. Свій бізнес на газелі

Свій бізнес на газелі

В наш час коли у людей є гроші і можливість купувати нове житло. доводиться перевозити речі з місця на місце. подивившись на це, я пропоную починаючим підприємцям вхопиться за цю справу. а також і тим хто хоче розвинути свій бізнес.

Вигідно розпочати бізнес запису на CD/DVD-дисків?

Вигідно розпочати бізнес на запису CD/DVD дисків?

Незважаючи на те, що комп'ютери з записуючими пристроями зараз далеко не рідкість, зробити бізнес на запису CD/DVD-дисків цілком можливо.

Виготовлення домашнього вина

Виготовлення домашнього вина

Дана ідея бізнесу найкраще підходить жителям сільських будинків, тому що виготовлення вина вимагає наявність приміщень для виробництво та зберігання готової продукції, до речі вино краще зберігати у дубових бочках або на крайній випадок в скляних пляшках великої ємності.

Вирощування Ахатин - великих равликів

Вирощування Ахатин - великих равликів

Бізнес ідея вирощування ахатин - великих равликів чудово підходить для мешканців квартир. Равлик спокійно себе почувають і розмножуються в звичайному тераріумі.

Виготовлення сонцезахисних штор

Виготовлення сонцезахисних штор

Для запуску вам знадобиться мінімум грошових вкладень, близько 30$ . які в першу чергу будуть витрачені на купівлю різографа і витратних матеріалів. До видаткових матеріалів відносяться: папір, скотч, поліетиленова плівка, фольга та канцелярські ножі.

  5  

 

 
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15  
  Ще Бізнес Ідеї >>>

 

 

 

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей