Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Ідеї малого бізнесу «Млин Бізнес Ідей»

   

 

Ідеї малого бізнесу / Сторінка 6

Відкриття тиру - бізнес на стрільбі

Відкриття тиру - бізнес на стрільбі

Існує безліч бізнес ідей для започаткування власної справи. Розглянемо один з варіантів - відкриття свого тіра. У розважальному тире передбачено ведення стрільби з пневматичної зброї, що не вимагає отримання спеціальної ліцензії, яка необхідна для стрільби з гладкоствольної та нарізної зброї.

Бізнес з вирощування орхідей

Бізнес з вирощування орхідей

До одним з найбільш зачаровывающих кольорів належать орхідеї. Їх краса, тонкість і вишуканість оцінена у багатьох країнах. В Росію орхідеї в основному потрапляють з Голландії і Таїланду, коштують вони недешево - ціна однієї гілочка може досягати більше тисячі рублів.

Нарощування волосся - як бізнес на дому

Нарощування волосся - як бізнес на дому

Багато представниць прекрасної статі мріють про шовкових, довгих і красивих волоссі. Але, на превеликий жаль, при нашій екології немає такої можливості. І сьогодні салони краси відкриваються на кожному кроці. І це зрозуміло - попит народжує пропозицію.

Різьба по дереву - бізнес ремесло

Різьба по дереву - бізнес ремесло

Найбільш широким попитом різьба по дереву користується на зарубіжному ринку. Тому будови бізнесу бажано починати з пошуку каналу для реалізації виробів в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

Заробити на продажу билинчиков. Блін - це ідея

Заробити на продажу билинчиков. Блін - це ідея

Млинці - це, мабуть, одне з перших страв, які ми вчимося готувати у наших мам. Як і багато років тому вони користуються великою популярністю на домашніх кухнях. Тепер все частіше їх подають в ресторанах і кафе.

Продаж металевих дверей - організація бізнесу

Продаж металевих дверей - організація бізнесу

Установка металевих дверей - це не просто чергове віяння моди, а дуже важливе засіб для захисту житла і всього того, що знаходиться всередині. Практично кожен житель країни є потенційним покупцем такого важливого предмета інтер'єру.

Інтернет агентство з копірайтингу

Інтернет агентство з копірайтингу

З кожним роком цифровий світ розвивається все стрімкіше і не може не залишити свій слід на нашій з вами життя. Людство постійно потребує нової інформації, більшу частину якої він отримує з інтернету.

Дизайн та проектування штор - бізнес для дизайнера

Дизайн та проектування штор

Якщо є художні задатки, якщо є потреба заробляти своєю творчістю в сфері дизайну, можна спробувати реалізувати ідею бізнесу по дизайну і проектування штор. Штори, як важливий предмет інтер'єру, несуть функцію естетизації побуту і дизайнерської закінченості стильового оформлення кімнати.

Курси манікюру і перукаря

Курси манікюру і перукаря

Організація перукарських курсів і курсів манікюру може виявитися дуже прибутковою справою. Вони не вимагають великих капіталовкладень, ліцензій і дозволів. А при хорошій рекламі та якісному викладанні такі курси приносять відмінний дохід.

Татуювання від майстра! Відкриття тату-салону

Відкриття тату-салону

Інтерес до татуювань в останні десятиліття неймовірно зріс. Зараз багато людей хочуть прикрасити свою шкіру унікальним малюнком, а умілі підприємці заробляють на цьому гроші.

  6  

 

 
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15  
  Ще Бізнес Ідеї >>>

 

 

 

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей