Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Як виробляють? /    

Як виробляють металочерепицю?

Вперше металочерепиця з'явилася 30 років тому, вона вже тоді мала всі переваги фальцевой покрівлі, мала прекрасний зовнішній вигляд і легко монтувалася. Завдяки укладання металочерепиці ви економите час, а значить і фінанси. Виробництво металочерепиці відбувається на самому сучасному обладнанні, це дає можливість створювати тільки якісне покриття для даху.

Вітчизняний ринок будівельних матеріалів знав металочерепицю вже з 90х років. Її Завезли до нас скандинавські виробники. За останні два десятиліття люди по істині оцінили всі її переваги і експлуатаційні характеристики. З-за великого попиту на даний матеріал безліч людей зайнялися виробництвом і продажем. Тим більше що сучасний бізнес-план виробництва допоможе налагодити власний бізнес з виготовлення та продажу покриття для дахів.
 
Технологія виробництва металочерепиці.

Перед тим як визначитися з вибором покрівельного матеріалу, необхідно розібратися, з чого він зроблений, якими характеристиками володіє. У виробництві металочерепиці використовують безліч різних покриттів, які мають кожне свою ціну, фізичні властивості і товщину.

Сировина для даного матеріалу проходить обробку за допомогою складного технологічного процесу на металургійних комбінатах. Тому головним завданням є вибір сировини, і вирішувати її необхідно на початковому етапі виробництва. Важливим є і обладнання, воно має бути лише високотехнологічним і сучасним - це запорука успіху підприємства.

 

Як виробляють металочерепицю?

 

Металева черепиця виготовляється із сталі і гаряче оцинковується. Ця сталь довго і складно обробляється: спочатку покривається фосфатом, що захищає від корозії, потім покривається шаром грунтовки, це дає максимальне прилягання покриття. Потім тильну сторону листа розкривають спеціальним безбарвним лаком, для захисту, а лицьову - кольоровим покриттям. Таким способом утворюється ціла схема шарів, що складають матеріал для покриття дахів.

Процес виробництва металочерепиці виглядає так. Спочатку на розмотувач лінії встановлюють металевий рулон - це перший етап виготовлення продукту. Потім лист подають в прокатний стан, де його прокочують, далі слід поперечна штампування. Визначається необхідний розмір і кількість листів металевої черепиці. Після цього процесу готові листи відправляються в приймач і упаковуються для подальшої відправки на склад.

Якщо ви знайшли будь-яке механічне пошкодження на аркуші, то його відразу ж поміняють. Термін експлуатації даного матеріалу доходить до п'ятдесяти років і довше. Одним з плюсів металлочеоепицы є ціна, тому що вартість цього покрівельного матеріалу відносно невисока. Це значно допоможе заощадити гроші в процесі спорудження будинку або котеджу. Адже чим більше вага покриття, тим більше повинна бути міцність фундаменту.

Металочерепиця - це відмінний покрівельний матеріал, який прослужить багато десятиліть. Цей матеріал не боїться дощів, льоду, снігу і пронизливих вітрів, завдяки йому ваш будинок збереже тепло в будь-яку погоду.

Відео - як виробляють металочерепицю:

 

equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251">

1

Читайте також:

міні виробництво металочерепиці

Бізнес: Виробництво металочерепиці. Як відкрити міні завод?

Бізнес на виробництві металочерепиці є досить простим напрямом, що дозволяє з легкістю вникати в тонкощі справи і не досвідченому підприємцеві. В даному бізнес плані мова піде про відкриття свого виробництва, скажімо Детальніше...

 

Тому Вперед -Як виробляють чавун?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Послуги по відкриттю замків як свій бізнес

Послуги по відкриттю замків як свій бізнес

Уявіть собі: ви повертаєтеся додому пізно ввечері, наприклад з роботи, і виявляєте, що вам ніяк не вдається відкрити замок. Що б ви зробили в такій ситуації? Забігаючи наперед ...


Вентиляція: виробництво повітроводів як бізнес з нуля

Вентиляція: виробництво повітроводів

Сьогодні жодна будівля не може обійтися без вентиляційних комунікацій. Зовсім недавно в стінах, для забезпечення циркуляції повітря, робили порожнечі, а вже сьогодні системою вентиляції, нікого не здивувати.


Свій невеликий бізнес: Парасольки - виробництво і продаж

Свій невеликий бізнес: Парасольки - виробництво та продаж

Виготовлення деяких видів парасольок може принести непоганий прибуток. Одним з таких вигідних видів є виготовлення парасольок на ...

Очищення водойм: екологічний бізнес у вільній ніші

Очищення водойм: екологічний бізнес у вільній ніші

Як же приємно жарким літнім днем скупатися в озері з чистою прохолодною водою! На жаль, в наших краях таких водойм стає все менше і менше, і замість того, щоб ...Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей