Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес: Виробництво металочерепиці. Як відкрити міні завод?

   

Зміст:

Історія появи металочерепиці.

Що таке Металочерепиця?

Технологічний процес виробництва металочерепиці.

Як почати бізнес на виробництві метеллочерепицы?
Приміщення для виробництва
Обладнання
Персонал

Стратегія розвитку.
Реклама
Збут продукції

Фінансовий план.
Вкладення і прибуток

Додаткова прибуток на монтажі металочерепиці.

Бізнес на виробництві металочерепиці є досить простим напрямом, що дозволяє з легкістю вникати в тонкощі справи і не досвідченому підприємцеві. В даному бізнес плані мова піде про відкриття свого виробництва, скажімо так, середнього масштабу. Вкладення в бізнес будуть близько 6 000 000 рублів основна частка яких піде на придбання обладнання, так званої лінії для виробництва металочерепиці. Так як інвестиції досить пристойні, для підприємця-початківця, ми спеціально розбили всю лінію на виробничі вузли та складові, щоб ви побачили які компоненти можна замінити своїми розробками, тим самим зменшити витрати і збільшити рентабельність бізнесу.
Основним механізмом виробництва вважається штампувальний верстат, від якого залежить якість виробленої металочерепиці, тому на цьому сайті економити не варто.
На підставі нашого матеріалу ви можете самостійно скласти бізнес план під умови свого регіону.

Історія появи металочерепиці.

Історія металочерепиці іде своїми коренями в 1961 рік, коли якийсь фінський будівельник, ім'ям Пааво Ранниле, уперше додумався використовувати профільований лист заліза в якості покрівельного матеріалу. Завдяки приємному зовнішньому вигляду, відсутності особливих складнощів з монтажем, надійності і не дуже великою ціни, металочерепиця швидко завоювала популярність серед професійних будівельників, архітекторів, і врешті-решт кінцевих споживачів. У дев'яності роки минулого століття металочерепицю дізнався і російський споживач. На даний момент металочерепиця найбільш затребуваний покрівельний матеріал у всьому світі. Її можна зустріти від Сибіру до країн Балканського півострова і Південно-західній частині Азії, знайти на дахах будинків Примор'я і Іспанії, від холоне Півночі, і до Спекотного Півдня.

Що таке металочерепиця?

Металочерепицею є оцинковані листи сталі товщиною від 0,4 до 0.6 мм. покриті спеціальним покриттям з полімеру, що захищає їх від корозії, надає їм красивий і барвистий колір, піддані поперечному штампуванню, що надає матеріалу малюнок, що імітує справжню черепицю.

У металочерепиці є цілий ряд незаперечних переваг, що вирізняє її від інших матеріалів для покрівлі:

1) Довгий термін служби. Металочерепиця виготовляється з оцинкованої сталі, приблизним товщини 0,4-0,5 мм, з різноманітними видами покриття, наприклад поліестр, матовий поліестер, пластизол і пурал. Металочерепиця якісного крою практично не схильна до корозії, завдяки чому термін її служби дуже довгий(більше 50 років) Дах-першочергове захист вашого будинку і вогнища від зовнішніх впливів.
2)Естетичність. При правильному монтажі металева черепиця нічим не буде відрізнятися від звичайної, а часом ще й буде перевершувати її. Колірні гами відрізняються величезним багатством, що допоможе Вам підібрати необхідний тон під колір і фактуру вашого будинку.
3)Простий монтаж. Монтаж настільки легкий, що його може здійснити абсолютно кожна людина, дотримуючись інструкції, без будь-яких спеціальних навичок і умінь. Але також покриття покрівлі можна довірити професіоналам, що важливий факт.
4)Економічність і доступність. Серед інших видів покрівельних матеріалів, металочерепиця володіє найбільш оптимальним співвідношенням ціни і якості, що робить її доступною широкому колу споживачів.

Технологічний процес виробництва металочерепиці.

Сучасний процес виготовлення мтеллочерепицы виглядає наступним чином: основу у вигляді сталевих листів покриває тонким шаром цинку. Витрата цинку визначається кліматичними умовами. У ряді випадків застосовують сплав алюмінію і цинку-алюцинк, які робить готову черепицю значно легше.

Виготовлені таким чином листи згинаються у відповідності з контрольним профілем, або, інакше-еталоном, на спеціально створеному для цієї мети обладнання. Потім профіль піддають грунтовці і пассивировке, в результаті якої повинен утворитися тонкий шар оксидної плівки, що оберігає метал від іржі.

Заключним етапом є покриття шаром гнучкого і стійкого до різних видів ушкоджень полімеру. В основному таким покриттям служить поліуретан, або поліестер. Це ж саме покриття виробляє захист металу від корозії, і робить термін служби використання металочерепиці дуже довговічним.

Як почати бізнес на виробництві метеллочерепицы?
Приміщення для виробництва металочерепиці?

Приміщення для виготовлення металочерепиці має бути в першу чергу опалювальним(не нижче +4 градусів), підключеним до всіх видів комунікації, мати в розпорядженні складську і виробничу частини, а також під'їзні шляхи для вантажного автротранспорта. При виборі приміщення за розміром площі, потрібно враховувати габарити стандартної лінії 15 х 2,7 х 2 м(висота-довжина-ширина) і особливості зберігання, які не повинні дозволяти складувати упаковки аркушів в багатошарові конструкції для уникнення пошкоджень покриття. Враховуючи все це, оптимальним розміром площі міні-заводу з працюючою лінією буде 250-300 квадратних метрів.

Сировина для виробництва.

Сталевий лист.

Проводиться вона з еластичного оцинкованого холоднокатаного листа товщиною 0,45-0,5 мм з допуском не більше 10%, і полімерним покриттям.

Також не менш важливу роль відіграють характеристики цинкового шару. Навіть в економ-сегменті оцинковка повинна становити не менше 2 класу цинкування( 100-120 г/м2). Це допомагає покрівельного матеріалу зберігати захисні властивості навіть при невеликих пошкодженнях шару.

На превеликий жаль, російський ринок наших днів не може надати необхідної якісної продукції, виставляючи помітне число рулонної сталі з менш якісним цинковим покриттям(до 50 г/м2, а часом і менше).

Полімерне покриття.

Як було зазначено, металочерепиця утворюється зі сталі, що має подвійний ступенем захисту від корозії і зовнішніх впливів. Захист утворює шар цинку або алюмоцинка+полімерне покриття. У народі панує хибна думка, ніби полімерне покриття може замінити оцинковку, яке є помилковим і в корені неправильним. Полімер не заміна оцинкування, а додатковий захисний шар, що подовжує термін служби металочерепиці, вельми успішно справляесь з корозією навіть при незначних пошкодженнях. Склад для полімерних покриттів підбирається з таким розрахунком, щоб у підсумку метал можна було б пропустити через профілювальні верстати: для цього покриття повинне бути достатньо пластичним. Перед його нанесенням оцинкована сталь проходить через химподготовку і грунтується. Слід зауважити, що покриття не носиться за подобою фарби, а проходить полімеризацію при необхідній температурі. Дана послідовність технології пояснюється тим, що термін експлуатації і захисні властивості покриттів з полімеру безпосередньо залежать від умов їх нанесення.

Для досягнення економії матеріалу внутрішню сторону сталевого листа, яка не знаходиться під впливом Уф-випромінювання і атмосферних явищ, часто покривається полімером більш меншої товщини або ж захисним лаком.

Полімерні покриття можуть значно відрізнятися один від одного складом. Найбільш популярним і економічним є варіант покриття на основі поліестеру(поліефіру).

Обладнання для виробництва металочерепиці.

Для виробництва металочерепиці існують автоматичне і напівавтоматичне обладнання. Для розрахунку бізнес-проекту підприємства по виготовленню якісної металочерепиці з мінімумом шлюбу, найбільшою продуктивністю і точністю розмірених листів для еталонної стикуванні і легкості монтажу, рекомендується придбати лінію-автомат вартістю від 1.500.000 руб.

Автоматичне обладнання для виробництва являє собою 100 % автоматизовану лінію, управління якою здійснюється лише однією людиною. Оператор лінії програмує швидкість конвеєра, задає кількість одиниць виробів, заздалегідь встановлюючи режим роботи.

Обладнання для міні заводу виробництва металочерепиці, варіант №1:

 

Обладнання для міні заводу виробництва металочерепиці, варіант №1 - ціна 1 500 000 рублів

Ціна такої міні лінії 1 500 000 рублів.

 

Далі робота проводиться без втручання людини: металевий лист розмотується і подається в фігурний прес, набуває форму за допомогою згинального верстата, гільйотиною нарізається на частини потрібного розміру. І тільки на приймальному столі робочий фасує вироби і відправляє їх на зберігання. Слід зазначити, що використання обладнання, оснащеного автоматикою, помітно поліпшує якість кінцевої продукції і загальну продуктивність цеху. Не потрібно турбуватися щодо особливих умов розміщення і великих виробничих площ для автоматичного устаткування. Одна така лінія відмінно розміститься в приміщенні довжиною 20 метрів. А враховуючи, що виробництво металочерепиці не токсичне і нешкідливо, то немає ніяких особливих умов для розміщення.

Обладнання для міні заводу виробництва металочерепиці, варіант №2:

 

Обладнання для міні заводу виробництва металочерепиці, варіант №2 - ціна 2 850 000 рублів

Ціна такої міні лінії 2 850 000 рублів.

Дана лінія призначена для випуску найбільш затребуваною металочерепиці:
1) Монтеррей Стандарт,
2) Монтеррей супер,
3) Монтеррей максі виготовляється з оцинкованої сталі товщиною 0,3 - 0,8 мм. з будь-яким декоративним покриттям.

 


У вартість включено:
1) Розмотування рулону,
2) Автоматичний роликовий ніж для обрізки металевий лінії,
3) Прокатний стан,
4) Штампувальник-формувач хвиль,
5) Автоматичний укладальник,
6) Приймальний стіл;
7) Установка, навчання персоналу, сервісне обслуговування.

  Обладнання для міні заводу виробництва металочерепиці - розмотувач рулону консольний  
  Обладнання для міні заводу виробництва металочерепиці - відрізний верстат для заміни рулонів сталі  
  Обладнання для міні заводу виробництва металочерепиці - прокатний стан  
  Обладнання для міні заводу виробництва металочерепиці - штампующие пристрій  
  Обладнання для міні заводу виробництва металочерепиці - ножиці гільйотина  
  Обладнання для міні заводу виробництва металочерепиці - приймальний пристрій  
  Обладнання для міні заводу виробництва металочерепиці - система автоматичного управління  

Загалом кажучи, обладнання поділяється на три види:
1) Лінії традиційної профільної калібрування. Самий звичайний традиційний "верстат" з продуктивністю= 6-7 метрів в хвилину. Це, мабуть, найбільш дешевий варіант обладнання для металочерепиці.

2) Лінії підвищених технічних показників. Дані верстати вже мають підвищену продуктивність у 8-9 метрів в хвилину. Вони удосконалені швидким пресом і дозволяють виготовляти до випуску вже декілька видів металочерепиці-різної довжини хвилі, перепадок.
3) Лінії преміум-класу. Ці верстати роблять можливим використовувати у виробництві металочерепиці більш тонкі листи товщиною 0, 4 мм, Продуктивність їх ще вище-10-11 метрів в хвилину. Ще вони оснащені додатковою автоматикою.

Купуючи обладнання для виготовлення металочерепиці, не буде зайвим знати, чим відрізняються верстати економ та преміум класу. Купівля дорогого устаткування цілком обґрунтовано, адже виробництво пущений на такому верстаті принесе набагато більший прибуток, ніж використання дешевого і неефективного верстата. Чому? Просто суть в тому, що синхронний сервопривід, має дороге обладнання, дозволяє збільшити продуктивність верстата в 2 рази. Наприклад, якщо взяти дешевий верстат, то прогін складе 5 метрів листів сталі за одну хвилину. А от якщо б на цьому верстаті був присутній гідропривід, то прогін б склав 7 метрів. Замінивши асинхронний привід на синхронний, можна проганяти до 11 метрів стали на хвилину. Придбання такого обладнання дає чудовий результат вже з перших днів роботи.

Друге безсумнівна перевага обладнання преміум-класу-можливість коригування розміру профілю в широкому діапазоні. Це означає, що при одній виробничій лінії можна отримувати будь-які види мтеллочерепицы, тоді як з верстатом економ-класу можна виготовити тільки 1-2 види.

Виходячи з цього, всі позитивні моменти купівлі обладнання преміум-класу видно неозброєним оком: збільшення прибутку, скорочення витрат на робочу силу, зберігання електроенергії та випущеної продукції, розширення асортименту, що позитивно позначається на репутації компанії і призводить до підвищення її конкурентоспроможності.

Хочеться ще відзначити, що, здійснюючи купівлю обладнання, слід зверне увагу на його виробника. В цій сфері добре зарекомендували себе фірми Росії, України, Казахстану та інших країн СНД. Тому варто сто разів подумати, перед тим як купити підтримане обладнання: воно може зношене, що призведе до зайвих проблем і витрат.

Персонал.

Кількість робочого персоналу становить 4 особи:
1) Оператор лінії устаткування - 25. 000 руб. на місяць,
2) Робочий-подсобник(2-ва людини)- за 15 000 руб/місяць,
3) Менеджер зі збуту-25.000 плюс премія.

Стратегія розвитку.
Збут продукції і реклама.
Послуги реклами спрямовані на людей, приватних осіб, зацікавлених реконструкцією, модернізацією свого даху. У зв'язку з цим реклама з Вашим товаром може бути розміщена в газетах, в газетах вузького(будівельного) профілю, набигбордах, телелевидении, інтернеті та громадському транспорті. У зв'язку з чим може бути безпосередньо доведена до свідомості споживача.
2) Реклама орієнтується компанії, фірми і підприємства пов'язані з будівництвом. Вона може бути розміщена в спеціальних буклетах, відомі в колі будівельних компаній.

Фірмі, яка тільки-тільки починає свій бізнес у виробництві металочерепиці, потрібно враховувати наявність досить великої конкуренції. У Росії, наприклад, працює близько 250 виробників, без урахування імпортерів.
Ну а якщо говорити про канал збуту, то тут головну увагу варто звернути налагодженню прямих поставок будівельним організаціям, роботи з дилерською мережею - компаніями, які займаються оптовою торгівлею будматеріалами. У розвинутій мережі будівельної роздробу буде важко рухати вперед свій продукт через величезну конкуренцію в особі відомих брендів.

Фінансовий план.
Вкладення і прибуток

Вкладення капіталу:
1)Купівля обладнання - 4 200 000 млн. руб.
2) Транспортування, пуско-наладка, шефмонтаж, - 500 000 руб.
3) первісна закупівля сировини - 1 000 000 руб.
4) Інші витрати - 300 000 руб.
Разом : 6 000 000
Виручки, прибутковість , окупність.
Виробництво продукції, кв.м/ год-двісті
Завантаження устаткування в робочу зміну, годину-чотири
Кількість змін, в один місяць-двадцять два
Вироблення продукції, квадратних метрів в місяць: сімнадцять тисяч шістсот.
Оптова ціна вироби, за 1 кв.м. руб. сто вісімдесят.
підсумкова виручка, крб 3 168 00
Чистий прибуток, крб 300.000
Окупність, в міс. 22-24

 

Додаткова прибуток на монтажі металочерепиці.

Переваги металочерепиці:

Покрівля з металочерепиці - обеспечиваетхорошую гідро - і теплоізоляцію при обліку дотримання правильності укладання, - вона стійка до зміни температури, не боїться деформації і не вигорає, - має хороші протипожежні свйоства, - невелику вагу (в середньому 5 кг на м2), з-за чого помітно дешевшає вартість конструкції кроквяної системи і зменшується сума за доставку до місця призначення і монтажу, - без зусиль монтується і вимагає спеціального інструменту і обладнання на час укладання. Прикріплюється на решетуванні покрівельними саморізами, ну а досвідчена бригада з двох працівників монтує до 100 квадратних метрів протягом одного дня.. - металлочерепичной дах-це екологічний чистий матеріал, - довгий термін використання - до 50 років, - низька ціна в порівнянні з іншими покрівельними матеріалами), гарний зовнішній вигляд і багата колірна гамма і ін.

Недоліки металочерепиці:

- Витрата матеріалу стає більше в тому випадку, якщо покрівля складної, незвичайної форми, - з'являється вразливість перед корозією в місцях з порушенням захисних покриттів, - погана звукоізоляція при вітрі і дощі, яка часто з'являється з-за неякісно проведених робіт і неправильно зроблених водовідведенні.
Найпростіший приклад ризику і невміння - помилка в розрахунках , і тепер необхідно обрізати листи. Для чого мучитися просеченными ножицями, до того ж ручними? Беремо в руки болгарку і нашвидку обрізаємо все непотрібне. У підсумку, від гарячих іскор захисний шар перестав виконувати свою захисну функцію, і черепиця покриється іржею після перших же опадів. А все можна було зробити простіше: достатньо зробити нарізку за допомогою гільйотини, яку можна знайти на складі виробника. До того ж металочерепицю Вам поріжуть абсолютно безкоштовно. Хороші майстри, можуть розкроювати листи самі, але користуються виключно хорошими, зарекомендували себе електроножиці. Взагалі, якщо говорити про інструменті, то на ньому економити небажано. Маючи при собі повний набір, ви помітно підвищуєте свою продуктивність праці, а отже, і заробіток.

 

Схема монтажу металочерепиці

 

Порядок монтажу металочерепиці

 

Бізнес на монтажі металлочерепичных покрівель претендує на світле майбутнє. Вступ на цей шлях не так вже й складно. Будівництво, особливо це стосується приватного будівництва, переживає підйом, так і реконструкцій хоч відбавляй. Правда, праця покрівельника оцінюється за старими стандартами, який оцінюється вартістю самої черепиці приблизно 400 рублів за квадрат. Але з усе зростаючим ускладненням покрівельних конструкцій вже з'явилася тенденція диференціації розцінок, і хитромудрі даху стали коштувати майже в два рази дорожче. Так що, підсумок такий - майстра по покрівлі без роботи і грошей не залишаться!

Додатковий прибуток, можливо, отримати, відкривши напрямок бізнесу з продажу покрівельних матеріалів. Особливо такий напрямок буде актуальним у містах, де йде бум приватного будівництва. Освоївши торгівлю інших покрівельних матеріалів в майбутньому можливе освоєння їх виробництва, що допоможе диверсифікувати вкладення у бізнес і отримати великий прибуток.

1
Тому Вперед -Автосервіс як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок - це сезонний бізнес, основна частка продажів якого доводиться під новий рік. Вирощування ялинок на відміну від вирощування квітів потребує набагато більших територій і приміщень.


Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Весільні журнали бувають трьох видів: 1) Електронний весільний журнал;
2)Глянсовий весільний журнал; 3) Змішаний - це друковане видання та CD диск.


Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію

Бізнес в сфері ЖКГ. Створюємо свою управляючу компанію

При створенні бізнесу у сфері ЖКГ головне-це довіра людей, мешканці обслуговуваних територій повинні чітко розуміти куди і на що витрачаються їхні гроші, отримаєте їх довіру, ваш бізнес буде процвітати.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей