Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес: виробництво та обслуговування алюмінієвих човнів та катерів

   

Ідея бізнесу: виробництво алюмінію човнів та катерів
Звідки ведемо бізнес: гараж, міні цех бажано з кран балкою
Основні витрати: реклама, придбання сировини
Необхідне обладнання: обладнання та заготовки для вигину алюмінієвих деталей, аргонне зварювання, інструменти для збірки деталей
Витратні матеріали: алюміній, кріпильний елемент, герметики, фарби, поплавки і т.д.
Початковий капітал: від 150 000 руб.
Термін окупності: від 3-х місяців
Можлива прибуток: від 30 000 руб. до 100 000 руб.

Основна кількість човнів серійного виробництва, які реалізуються різноманітними фірмами нашої країни, виготовляється з корпусами з неважких сплавів - дюралюмінію (при клепаной системи) і алюмінієво-магнієвих сплавів (при застосуванні зварювання).

Види обслуговування:

•Демонтаж старого обладнання і ремонтних деталей, розбирання човни, зняття старої фарби
•Перевірка на водонепроникності і щільність корпусу.
•Різноманітні підготовчі роботи
•Зварювальні роботи різного профілю
•Скління човни
•Встановлення електрообладнання, двигунів, керуючого колеса і додаткових пристосувань

 

Бізнес: виробництво та обслуговування алюмінієвих човнів і катерів

 

Мінуси алюмінієвих човнів:

Човни з дюралюмінію і особливо алюмінієво-магнієвого сплаву використовуються тривалий час, але поверхневий ремонт їм крім іншого важливий раз в рік. У клепаном корпусі з чималою кількістю складових частин комплекту не так просто дотримуватися порядку. На стоянках для катерів у регіоні агресивних стічних вод алюмінієвий набір і, рідше, корпус швидко зноситися; в звичайних умовах термін експлуатації дюралевих човнів перевершує 15 років.

Напевно, основна маса випускаються сьогодні дюралевих човнів мають недостатньо відмінну якість обробки, воно не дозволяє зіставляти їх з човнами виготовлених зі склопластику.

Володар алюмінієвої човни відчуває багато незручності, натикаючись багаторазово на гострі кути листів і штампованих елементів. Дюралеві човна при плаванні на хвилюванні шумлять і резонують при роботі навісного двигуна; часто в їх виникає текти від слабких заклепок.

Виробництво:

1-ий варіант: Ви можете придбати катер у фірми, яка майстерно займається проектуванням дюралевих човнів і використовує автоматичну «розкроювання» човни з правом подальшого виробництва не лімітованого числа цих човнів, і звичайно документацію за проектом. Це коштує від 1800 до 2200 $. Матеріали і робота в такій ситуації - Ваші проблеми. Хоча за технологіями, де чого ж і як «паяти», черговості виробництва, Вам надаються анотації. Якщо бути точнішим, то всі креслення йдуть по порядку виробництва збірки, від початку і до кінця.

2-ий варіант: Матеріали надають плоскому вигляді. Це готові нарізані дюралеві зразки. Правда, як вони повідомляють, в набір не включається пінний наповнювач для «поплавців захищеності». Форми нарізані особливим плоттером для алюмінію. Зробити це вручну лобзиком» навряд чи вдасться. Ціна такої поставки становить приблизно від 8000 до 10000$.

 

виробництво алюмінієвого човна

 

Точних планів катерів дуже мало. Це принципово відрізняються між собою різновиди катерів, кожний з яких може бути до того ж, особисто змінено. Ви крім того зможете замовити внести власні додаткові прохання за матеріалами, не вдаючись до способу оформлення. Приміром, замовити товщину складових частин для дна 5 мм, замість 4, або щось ще.

Ціна на виробництво алюмінієвих човнів і катерів:
Вартість можливо прорахувати, відштовхуючись від плану. Приміром плоскодонка 5,20, ширина 1,60 (за верху) - корпус човна приблизно обмежиться в 90 тис.. Ці човни зазвичай краще робити під точні прохання власника : рундуки, кріплення для тенту, ручки, рубка і так далі.

У вигляді точного зразка наводжу один варіант рішення з допомогою веб сайту - творця і володаря даного плану.

Ціни наступні:

Плата дизайну та робочого плану для виробництва катери становить - приблизительно1540$. Спосіб «розкрою» (дизайн та робочий план) матеріалу з правом споруди не лімітованого чисельності човнів - 1870$.
Набір готових нарізаних елементів для спорудження одного човна (у відсутності піни - наповнювача) - 9950$.

Технічні властивості катери, з пропонованим планом:
Довжина - 5м
Ширина - 2.24 м.
Товщина зовнішніх бортів - 4 мм, внутрішніх - 3 мм.
Бак на 120 л.

Для резервуара для води - додаткового баласту, і «багажні» відсіки. 4-х місцевий катер під двигун до 115 конячок, рекомендовано - 90л/c.

Неодмінно, є багато складнощів, які настійно просять серйозного дослідження, щоб відгукнутися на цю пропозицію. Наприклад, творець плану (торговець) не несе відповідальності, пов'язаним з ймовірними невідповідностями окремих технічних характеристик судна (проектної документації) з точними технічними вимогами (по-нашому - Бніп), присутніми неодмінно в ряді якихось країн. Зрозуміло, все це треба дивитися.
 

алюмінієвий катер човен як бізнес

 

При виробництві дюралевого катери досить актуальні чіткі розрахунки. Алюміній легкий і міцний, хоча схильний до прискореного зносу та «старіння», як скоро піддається збільшеною і незмінною пульсації. Внаслідок цього, всі ребра жорсткості зобов'язані бути ретельно продумані. Кути вигину деталей в ребрах жорсткості повинні бути округлими, але не «різкими».

Алюміній. Зараз застосовується сплав з магнієм, АМГ . Дюраль-алюміній пішов у минуле внаслідок неможливості знайти міцність зварного шва, однакову міцності самого листа. Внаслідок цього, всі дюраль-алюмінієві човни будувалися з застосуванням заклепок.
Хоча, алюміній алюмінію - ворожнечу. Китайський алюміній не слід зіставлення з американо-канадським або ж скандинавським. Мякенький і крихкий алюміній стане відчувати великі труднощі при зварюванні-збірці і, очевидно, при подальшій експлуатації катери.

Відео процес виробництва відмінною алюмінієвої човна:

   


1

Читайте також:

Вентиляція: виробництво повітроводів як бізнес з нуля

Вентиляція: виробництво повітроводів

Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

 

Тому Вперед - Свій бізнес: виготовлення калейдоскопом

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Для організації свого ломбарду вам зовсім не знадобиться великого приміщення достатньо і 50 кв. м, а людина, яка хоч раз скористався послугою ломбарду, як правило, стає його постійним клієнтом.


Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Рибальський магазин - це такий вид бізнесу, який здатний працювати і приносити прибуток у будь-якому форматі від малого до великого, тут головне підхід, а він полягає в деталях...


Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Організація модельного агентства вимагає постійного розвитку в даному напрямку, вам потрібно відстежувати всі новітні тенденції та віяння моди, адже у модельного бізнесу є свої закони.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей