Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План кафе біля дороги, кафе на трасі

   

Якщо придорожнє кафе відкрити на жвавому ділянці траси, то прибуток може зрівнятися з доходом ресторану в центральній частині міста. Ще більш сприятливими будуть умови, якщо поблизу не буде подібних закладів.

Перший крок до успіху - це грамотний і обгрунтований бізнес-план, який можна завантажити в нашому інтернет магазині. Якщо кафе розташувати ближче до міста, то навряд чи можна буде домогтися максимального прибутку, бажана велика віддаленість від населених пунктів. Оренда землі поблизу міста буде коштувати набагато дорожче, а головні споживачі (водії великовантажних або відпускники) зазвичай такі кафе ігнорують. Швидше за все, в такому випадку, будівля доведеться будувати з нульового циклу.

Для початку роботи потрібно оформлення індивідуального підприємця, але якщо в асортимент буде входити алкоголь, то потрібно буде оформлення ТОВ і ліцензії на реалізацію спиртного. Дуже серйозно треба підійти до оформлення залу, бажано підібрати дизайн тематичний, щоб обстановка кафе запам'ятовувалася і було бажання сюди повернутися. Після того, як будівля буде готове, слід узгодити роботу вРоспотребнадзоре, СЕС, пожежної служби.
 
Важлива частина бізнес - плану придорожнього кафе - це його меню, а так само обов'язковий перелік супутніх товарів. Крім звичайного для будь-якого кафе переліку салатів, закусок, випічки, в придорожньому кафе повинні бути гарячі страви: і обов'язкове перше, і кілька видів гарячого, для повноцінного і здорового харчування людини в дорозі. Складні за приготування страви тут зовсім не потрібні, їжа повинна бути смачною, хорошими порціями і недорогий.

 Продукти можна купувати у місцевих жителів з навколишніх селищ, це зекономить кошти. Прийнятний режим роботи: з 7 години до 24 годин.

  Бізнес План кафе біля дороги, кафе на трасі  

Прибутковість бізнесу буде багато в чому залежати від професійних вмінь кухаря і доброзичливості, запобігливості, ввічливості офіціанток. Від персоналу буде залежати загальне враження від кафе. При наймі працівників, треба врахувати, що наявність санітарних книжок обов'язково. Потрібні будуть ще й підсобні робітники: посудомийниця, помічник кухаря та технічка.

Рекламі теж треба приділити достатню увагу: помітна, бажано світиться в нічний час, вивіска, покажчики з обох сторін дороги, флаєри або візитки на найближчих заправках.
Можна визначитися, що для відкриття придорожнього кафе на 20 - 25 місць, потрібно приміщення приблизно в 100 - 150 кв. метрів. Меблі для залу та інших приміщень, побутова техніка та кухонний інвентар, посуд, касовий апарат. Витрати будуть не тільки для оформлення самого кафе, але і для благоустрою навколишньої території.

Персонал для ефективної роботи: адміністратор, два кухарі, 2 - 4 офіціанта, касир, два посудомийниці, дві прибиральниці.
1 200 000 руб. - придбання землі і будівництво будівлі;
400 000 руб. - обладнання;
50 000 руб. - реклама та інші витрати.
180 000 руб. - зарплата;
120 000 руб. - придбання продуктів;
50 000 руб. - інші витрати.
450 000 руб. - планована щомісячна виручка.

В даному разі прибуток в місяць складатиме в середньому 100 000 руб., можливі розбіжності в ту або іншу сторону. Повністю кафе окупитися через рік - півтора.

 

Бізнес План кафе біля дороги, кафе на трасі - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План придорожнього кафе

Бізнес План придорожнього кафе

Зараз практичних всі основні російські автотраси усипані різними за своїм стилем і розміром придорожніми кафе, в яких можна покуштувати і гарячих страв, і поласувати холодними закусками, і просто відпочити.

 

Яке кафе відкрити? - Відповідь проста!

Відкриваємо літнє кафе на 40 посадкових місць, для людей із середнім доходом. Чому до нас будуть приходити відвідувачі? Тому що ми завжди свіжі продукти, ввічливий обслуговуючий персонал, демократичні ціни.

Кафе швидкого харчування як бізнес. Продаж Фаст-фуду

Кафе швидкого харчування як бізнес. Продаж Фаст-фуду

Фаст-фуд - це один з найдинамічніших сегментів на ринку громадського харчування. Це швидкий і вигідний бізнес. Адже з кожним роком ринок швидкого харчування збільшується приблизно на 30%, ніж затверджується перспективними темпами зростання. Мережевий фаст-фуд окупає себе набагато швидше, ніж ресторан - за рахунок кількості відвідувачів та швидкості обслуговування.

Бізнес План кафе-кондитерської

Бізнес План кафе-булочної

Якщо Ви давно плекаєте мрію відкрити свій бізнес, але не знаєте, за що взятися, варто звернути увагу на незаслужено всіма забутий тип магазину, а саме булочну. Булочна-кондитерська європейського типу (звана в Європі boulangerie) не має абсолютно нічого спільного з настільки знайомими нам булочними радянських часів.

 

Тому Вперед - Бізнес План бухгалтерські послуги

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План манікюрного салону

Бізнес План манікюрного салону

Щоб не відбувалося у світі, прекрасна половина людства завжди буде стежити за собою. І, звичайно, краще довірити свою зовнішність професіоналу. Саме це обумовлює прибутковість манікюрного салону.


Бізнес План автошколи

Бізнес План автошколи

Послуги автошколи користуються попитом і взимку і влітку, в будь-якому місті. А автошколи, обладнані сучасними автомобілями, що мають у своєму штаті досвідчених інструкторів і бездоганну організацію якісного процесу навчання користуються найбільшим попитом у жителів.


Бізнес План більярдній

Бізнес План більярдній

Зазвичай зацікавленість у відкритті такого специфічного закладу як більярдний клуб мають люди, які в якійсь мірі вже задіяні в цій сфері, наприклад професійні гравці. А отже, головним завданням перед побудовою самої концепції розвитку більярдної буде те, що клуб подобався вам самим


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей