Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Цех виробництво дверей як відкрити бізнес?

   

Зміст:
Виробництво дверей в Росії.

Організація цеху по виробництву дверей.
Приміщення.
Обладнання для цеху по виробництву дверей.
Персонал.


12 вигідних варіантів напрямів для даного бізнесу.
1. Виробництво міжкімнатних дверей.
2. Виробництво вхідних металевих дверей.
3. Виробництво дверей МДФ.
4. Виробництво алюмінієвих дверей.
5. Виробництво дверей з масиву дерева.
6. Виробництво дверей з пластику
7. Виробництво скляних дверей.
8. Виробництво дверей з шпону
9. Виробництво простих дерев'яних дверей.
10. Виробництво розсувних дверей для шаф купе
11. Виробництво фільончастих дверей.
12. Виробництво дверей для лазні та дачі.


Маркетинг.
Реклама.
Збут продукції.


Фінансовий план.
Інвестиції.
Окупність.


Додатково.
Виробництво не стандартних дверей за розмірами і кресленнями замовника.

 

Виробництво дверей в Росії.

На сьогоднішній день в Росії працює безліч цехів і міні бізнесів по виробництву дверей. Їх напряму є настільки різними, адже виробляти двері можна з різних матеріалів, таких як дерево, метал, пластик і навіть скло. В даному посібнику ми постаралися розглянути найбільш вигідні варіанти для виробництва і організації свого цеху. У підсумку вийшло дванадцять напрямків для відкриття бізнесу. Так само ми описали основи для будь-якого напрями, такі як особливості виробництва та необхідне обладнання.

  Цех виробництво дверей як відкрити бізнес?  

 

Організація цеху по виробництву дверей.

Виробництво дверей в Росії відноситься до традиційного напрямку російської ремісництва. Для держави розвиток національної деревообробної галузі за рахунок малого бізнесу цікаво тим, що мале підприємництво залучаються люди робочих професій «працюють руками», що сприяє підвищенню популярності напрямки бізнесу, доступного широкому колу потенційних підприємців.

Відкриття деревообробних цехів в регіонах також дозволяє урізноманітнити товарний асортимент за рахунок ремісничих цехів і знизити ціни на дверну продукцію за рахунок відсутності транспортних витрат. Також відзначимо, що для товарної групи, до якої відносяться двері, характерна полярна сегментація виробників, переважно зарубіжних, тобто на ринку широко представлені недорогі двері економ-класу та дорогі ексклюзивні моделі, які недоступні пересічному покупцеві. Відповідно, за рахунок залучення дрібних виробників можна домогтися розширення асортименту і підвищення різноманітності товарної групи, що призведе до зниження цін за рахунок росту конкуренції.

Виробництво дверей може бути організовано як в невеличкому цеху, так і на великому виробництві. Невеликі ремісничі цехи можуть гнучко підлаштовуватися до змін ринку і змінювати виробничий процес, а також виготовляти двері за індивідуальними розмірами з оптимальною вартістю за рахунок більш низьких витрат.

Також передбачається, що конкуренція буде сприяти імпортозаміщенню й дозволить в цілому знизити ціни на дверні вироби, так як в Росії є власне деревне сировину високої якості. Зусилля держави в цьому відношенні також спрямовані на створення престижних робочих місць для фахівців робітничих професій.

Регулюючі стандарти:
- ГОСТ 475-78 - Двері дерев'яні. Загальні технічні умови;
- ГОСТ 28786-90 - Двері дерев'яні. Метод визначення опору впливу кліматичних факторів;
- ГОСТ 26602.3-99 - Блоки віконні та дверні. Метод визначення звукоізоляції;
- ГОСТ 26602.1-99 - Блоки віконні та дверні. Методи визначення опору теплопередачі;
- ГОСТ 26602.2-99 - Блоки віконні та дверні. Методи визначення повітро - та водопроникності;
- СТ СЭВ 4181-83 - Двері дерев'яні. Метод визначення площинності;
- СТ СЭВ 3285-81 - Двері дерев'яні. Методи випробування надійності;
- СТ СЭВ 4180-83 - Двері дерев'яні. Метод випробування опору ударному навантаженні

Приміщення.
Приміщення для цеху по виготовленню дверей зазвичай орендується або набувається у промисловій або складської частини міста. До основних технічних характеристик можна віднести: стрічковий фундамент або з бетонних блоків; стіни і перегородки - пінобетон, керамзитобетон, цемент; вікна-металопластикові або подвійні дерев'яні рами; підлоги - бетонні промислові; утеплений дах.

Вибір піноблоків, керамзитобетону або цегли в якості основного будівельного матеріалу не випадково і пов'язане з необхідністю забезпечення прийнятної для роботи температури в зимовий і літній час. Щоб скоротити витрати на опалення приміщення в зимовий час, можливо, буде потрібна додаткова теплоізоляція стін. Для поліпшення кліматичних показників важливо встановити металопластикові вікна.

Приміщення для складу, що виділяється на території цеху, повинно бути обладнано таким чином, щоб забезпечити постійну температуру і допустиму вологість. Це пов'язано з необхідністю зберігати пиломатеріали та готові вироби, які можуть змінювати під впливом атмосферної вологи. Приміщення для складу сировини і готових виробів повинно бути розділене.

З комунікацій в деревообробному цеху повинні бути присутніми: електропостачання, газопостачання, водопостачання, каналізація, опалення, сигналізація та телефонний зв'язок. Залежно від можливостей підприємця інфраструктурна підготовка може бути реалізована в неповному обсязі. Тобто, можливо, локальне опалення цеху тепловими гарматами або монтаж електроопалення, відсутність телефонного зв'язку.
Рекомендована загальна площа приміщення - 300-700 кв. метрів. Потрібна наявність зовнішньої інфраструктури - під'їзд та стоянки для машин, близькість транспортної розв'язки. Бажано наявність приміщення для відкриття салону-магазину в межах міста.

Обладнання для цеху по виробництву дверей.

Щоб визначитися з характеристиками обладнання потрібно зробити виробниче планування. Дверний деревообробний цех може спеціалізуватися на міжкімнатних, вхідних металевих дверях, дверних виробах, виконаних з масиву дерева, меблевих плит, МДФ, з використанням шпону, а також розсувних, фільончастих, дверей для інтер'єру та підсобних приміщень.

Пакет обладнання залежить від обраної спеціалізації. Відмінний парк устаткування буде потрібно, якщо цех вироблятиме двері з алюмінію та металопластику. Такі цехи також зможуть випускати металопластикові та алюмінієві вікна.

В якості прикладу розглянемо цех з виготовлення дерев'яних дверей. Випускаються вироби можуть бути виконані:
- з дерев'яного масиву. Двері виготовляються з дерев'яних шматків, які зрощуються між собою. Масив піддається шліфовці, калібрування, після декорується лаками. Деякі цехи спеціалізуються на мозаїчному зрощенні і тонування в брусках, таким чином, може створюватися зображення з масиву;
- покриті шпоном. Робиться дерев'яний каркас, який заповнюється стільниковим картоном, покриття дверного полотна виготовляється з шпону;
- покриті ламінатом. Це також бюджетні двері з полотном, покритим лакової плівкою.
Асортимент виробів: дверні короби, міжкімнатні двері, наличники і дверною масив. Виробничий парк буде включати таке обладнання:
- стрічкову пилораму - 110 000 - 130 000 рублів;
- сушильну камеру (опціонально, просушування може робитися на замовлення в іншому цеху) - 1800 000 - 2 200 000 рублів;
- шипорізний верстат для виготовлення шипів перед зрощенням - 200 000 рублів;
- прес для торцевого зрощування - 220 000 рублів;
- пневматичний прес для зрощування для всього дверного полотна - 200 000 рублів;
- фрезерно-копіювальний верстат для розпилювання та обробки деревини - 150 000 рублів;
- форматно-розкрійний верстат для створення точних копій спроектованих дерев'яних деталей - 220 000 рулів;
- обладнання для виробництва стільникового картону (опціонально).

Персонал.
Наведемо оптимальний склад персоналу деревообробного цеху, що спеціалізується на виробництві дверей з масиву, шпону і ламінату:
Начальник цеху (технолог) - 35 000 рублів;
Бухгалтер - 25 000 рублів;
Майстер цеху - 35 000 рублів;
Оператори верстатів - 2*25 000 рублів
Водій вантажного кара - 18 000 рублів;
Рятувальник-ремонтник - 20 000 рублів;
Різноробочий - 15 000 рублів;
Торговий агент з автомашиною - 25 000 рублів.

Так як деревообробний цех відноситься до потенційно небезпечних виробництв, тому дуже важливо провести підготовку робочих і дотримуватися законодавчо зафіксовані норми охорони праці. При їх порушенні та при настанні нещасного випадку начальник цеху або майстер зміни буде нести кримінальну відповідальність незалежно від причин поразки.

З робітниками цеху необхідно провести інструктаж в наступних областях:
- з охорони праці;
- пожежної безпеки;
- по техніці безпеки;
- з електробезпеки.
З охорони праці проводиться первинний, повторний, позаплановий та цільовий інструктаж.
У відповідності з нормативами повинна бути складена та посадова інструкція, що описує всі реальні функції працівника цеху. Тільки при дотриманні норм і правил ймовірність нещасного випадку зводиться до мінімуму, якщо все ж він трапляється керівництво цеху не несе відповідальності, в тому числі кримінальної.

12 вигідних варіантів напрямів для даного бізнесу.
На сьогоднішній день існує близько десятка технологій виробництва дверей. Більшість з них істотно відрізняється за технологічним процесом, в деяких випадках знадобиться зовсім різний пакет обладнання. Для підприємців, які хочуть займатися випуском дверей, фахівці радять визначитися зі спеціалізацією цеху.

По мірі розвитку бізнесу парк обладнання може розширюватися, будуть освоєні інші методи виробництва. Такий підхід дозволить оптимізувати інвестиції, які будуть вкладені вже діючий бізнес з сформованим портфелем оптових і роздрібних замовників. Для зручності наведемо кілька найбільш поширених технологій.


1. Виробництво міжкімнатних дверей.

Виробництво міжкімнатних дверей - це популярний напрям бізнесу, а продукція активно розкуповується споживачами. Основне завдання цеху запропонувати оптимальну вартість дверних полотен і різноманітний асортимент з різними варіантами індивідуальної обробки. Підприємство, очевидно, має виконувати індивідуальні замовлення і робити двері за стандартними розмірами з метою реалізовувати продукцію у торгових мережах.

  Виробництво міжкімнатних дверей.  


Особливості.
У виробництві міжкімнатних дверей використовується ряд технологій:
- виробництво дверей з дерев'яного масиву. Це напрямок орієнтоване на виробництво ексклюзивної та дорогої продукції, при цьому можуть випускатися і двері з масиву економ-класу;
- виробництво дверей з МДФ, економ-клас;
- випуск дверей з шпони і ламінату, також відноситься до недорогим технологіям;
- виробництво фільончастих дверей, бюджетні двері;
- випуск розсувних систем;
- виробництво скляних дверей, сучасне рішення в стилі хай-тек.
Основна вимога до технологій, вони повинні забезпечувати випуск продукції з визначеним рівнем якості для використання у внутрішніх інтер'єрах.

Обладнання.
Для цеху, що спеціалізується на міжкімнатних дверях, в доповнення до списку обладнання, запропонованого в розділі «Обладнання» можна придбати:
- фрезерні верстати з ЧПК для виготовлення фасадів дверей та меблів;
- преси термовакуумные для покриття заготовок ламінованої плівкою;
- мембранні преси термовакуумные для виготовлення радіусних фасадів;
- верстат для постформінгу необхідний для виготовлення пластикових дверей фасадів;
- різьба по дереву виконується на фрезерно-гравірувальних верстатах з ЧПК;

Матеріали.
Для виготовлення міжкімнатних дверей знадобиться дверної масив, пиломатеріали, ліс, шпон, плівки для ламінування, гофрований картон для заповнення внутрішній порожнині дверей, виготовлених за бюджетною технології.

У виготовленні дверей широко застосовуються клею Клейберит 303.2, Клейбит, Bindan-F, Adesivil D3,KRASS PVA D3, MERITIN КЛЕЙ D3, середня вартість буде близько 110 000 рублів за тонну.


2. Виробництво вхідних металевих дверей.

Незважаючи на різноманітність пропозицій готових металевих дверей, реалізованих за зниженими цінами, недорогі і якісні вхідні металеві двері затребувані серед покупців. Причому продукція користується попитом продукція, як масового, так й індивідуального виробництва.

  Виробництво вхідних металевих дверей.  


Особливості.
До особливостей даного виробничого напряму можна віднести:
- виготовлення дверей з високоякісної сировини та металевих листів товщиною 1,8-3 мм;
- відмова від зварних з'єднань, що підвищує рівень захисту металевої двері від злому;
- використання всього різноманіття оздоблювальних матеріалів.
Особливості виробництва формуються разом з ринком. Справа в тому, що на російському ринку досить поширені металеві двері китайського виробництва, мають цілком привабливий зовнішній вигляд, але практично незахищені від злому. Використаний метал може бути розрізаний практично побутовими предметами.
Виготовлення дверей з металу регулюється наступними стандартами:
- ГОСТ 31173-2003 Блоки сталеві дверні. Технічні умови;
- ГОСТ 5089-97 Замки і заскочки для дверей. Технічні умови;
- ГОСТ 23118-99 Конструкції сталеві будівельні.

  виробництво металевих дверей відкрити цех  


Обладнання.
Для виробництва металевих дверей знадобиться наступне обладнання. Мінімальний пакет: болгарка, гільйотина для різання металу, фрезерний і токарний верстат, зварювальне обладнання, ручний інструмент.

Для підвищення продуктивності виробництва може бути встановлене додаткове обладнання:
- обладнання для підготовки металопрокату до роботи;
- верстат плазмового різання і розкрою металу;
- установка для плазмового або лазерного зварювання металу, а також пристрої для точкового зварювання, зварювання дверного полотна, кліщами і фінальної вуглекислотної;
- полимеризационные печі для гартування металевих заготовок.
Метал, який використовується для виробництва, повинен бути загартований у спеціальній печі або з допомогою хімічних реагентів і піддаватися оцинковці. На малих підприємствах металева конструкція дверей покривається спеціальними ґрунтувальними сумішами, стійкими до корозії. Також зазначимо, що існують напівавтоматичні і повністю автоматизовані лінії для виготовлення броньованих дверей.

Матеріали.
Металеві двері можуть бути виготовлені з чорного металопрокату різного типу, від цього буде залежати, ціна і рівень безпеки дверної конструкції.

Бюджетні металеві двері виробляються з трубно-згинального металопрокату - труб, швелерів і куточків. Найбільш жорстка конструкція виходить із труб з прямокутним перетином і ребрами жорсткості. Каркас покривається сталевими листами товщиною 2 мм У виробництві використовується електродугове зварювання.


Більш дорогі конструкції (сталеві двері) отримують на основі сталевого листа 1,5-2 мм, з якого роблять корытообразный профіль. Мова йде про профілезгинальному металопрокаті. Дверний лист кріплять за допомогою точкового зварювання: технологія підвищує міцність.
Для здешевлення вартості конструкції металевих дверей часто застосовуються комбіновані методи, що поєднують у собі технологічні процеси вищезазначених.


3. Виробництво дверей МДФ.

МДФ - деревно-волокниста плита середньої щільності виготовляється з відходів деревообробних виробництв і відрізняється хорошими експлуатаційними якостями. МДФ широко використовується в різних сферах виробництва, у тому числі, у виробництві дверей та меблів.

  Виробництво дверей МДФ.  


Особливості.
У розділі, присвяченому виробництва міжкімнатних дверей наведено ролик, на якому показується оздоблення панелі МДФ на фрезерному верстаті з подальшим покриттям ламінованої плівкою. Це і є технологія виробництва дверей Мдф - найбільш затребувана на сьогоднішній день за рахунок експлуатаційних характеристик двері.
Фасади з МДФ можуть використовуватися для облицювання як внутрішніх, так і зовнішніх дверей (з ламінацією). Обладнання для фасадних панелей МДФ дозволяє розширити асортимент виробів і випускати меблі. Потрібно відзначити, що плити МДФ набухають від вологи.

Обладнання.
Для виготовлення дверей з МДФ потрібно придбати додатково:
- токарно-фрезерний верстат з ЧПК для виготовлення дверей фасадів та меблів з МДФ та з масиву дерева;
- вакуумний прес для облицювання плит МДФ вакуумними плівками.
Напівфабрикати фасадів можуть покриватися не тільки плівкою, але і лакофарбовими матеріалами, в тому числі, що імітують пластик.

Матеріали.
Для виробництва використовуються плити МДФ різної товщини. До відмітним особливостям матеріалу відносять: біо-, вогне - та водостійкість. Незважаючи на те, що ці плити дорожче ДСП, використовувати їх набагато вигідніше. Плити практично не виділяють небезпечних речовин, а міцність МДФ в 2 рази більше ДСП. Щільність може відрізнятися і залежить від особливостей виробництва, у цілому, становить 600-800 кг/м3.


4. Виробництво алюмінієвих дверей.

Для виробництва алюмінієвих дверей знадобиться спеціалізований цех, який може спеціалізуватися на випуску алюмінієвих вікон. Це трохи інший сегмент ринку, побічно перетинається з виробництвом вхідних та міжкімнатних дверей.

  Виробництво алюмінієвих дверей.  

В цілому виробництво вікон та дверей з «теплого» алюмінію є перспективним напрямком виробництва, так як дозволяє запропонувати на ринку широкий асортимент продукції, включаючи:
- алюмінієві вікна та двері;
- алюмінієві вхідні групи для офісів фірм і громадських центрів;
- алюмінієві конструкції по склінню балконів, терас і зимових садів.
Для виробництва вікон і дверей з «теплого» алюмінію знадобиться наступне обладнання:
- пила з охолодженням для різання алюмінію;
- промислова циркулярна пила;
- двухголовочные пильні верстати з охолодженням;
- рольганг;
- верстат для обробки торця імпоста;
- копіювально-фрезерний верстат;
- углообжимный прес.


Для виготовлення дверей використовується теплий алюмінієвий профіль, «теплий» алюміній. Теплі алюмінієві профілі постачають Hueck, Schuco, Heroal (Німеччина), RS SYSTEM Reynaers (Бельгія),All.Co, INDINVEST, METRA, NEW TEC GROUP (Італія), "МОСМЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЯ", "Агрисовгаз", "Алунекст" (Росія) та ін


5. Виробництво дверей з масиву дерева.

Двері з масиву дерева на сьогоднішній день прийнято відносити до ексклюзивного напрямом виробництва з характерними ремесленническими традиціями, притаманними для Росії.

  Виробництво дверей з масиву дерева.  


Особливості
Потрібно відзначити, що, незважаючи на практично повну автоматизацію процесу виробництва дверей з масиву. Оптимізація виробництва не лише покращує ефективність, але і дозволяє успішно конкурувати з іноземними постачальниками.

Варто відзначити, що виробники при формуванні ціни продукції упускають момент, регіональне виробництво як мінімум економить на перевезення та митних зборах, також на ринку є широка пропозиція недорогого високоякісної сировини.

Таким чином, малі підприємства, які згодні запропонувати ринку гнучку і виправдану цінову політику, мають хороші перспективи для розвитку. Підприємство, що займається виготовленням дверей та меблів з масиву із застосуванням технологій, традиційних для російського дерев'яного зодчества, може залучатися до виконання оформлювальних замовлень при реставрації музеїв, палаців та інших об'єктів культурної спадщини. Крім дверей можуть проводитися елементи оформлення інтер'єрів та фасадів: різьблені наличники, віконниці, карнизи та ін

Обладнання.
Дерев'яні двері можуть бути встановлені як зовнішні, так і внутрішні. При виробництві високоякісних металевих вхідних дверей можуть бути використані декоративні накладки з деревного масиву.

Замовникам можуть бути запропоновані ексклюзивні технології деревообробки, мова йде про: різьблення, гравіювання, позолота по дереву, технології художнього зрощування деревини для створення зображень. Художнє зрощення частіше застосовується в паркетному виробництві, але також може бути використане для створення ексклюзивних дверних і меблевих фасадів.


Парк необхідного обладнання описаний в розділі «Обладнання» запропонованого огляду, він може бути доповнений наступними верстатами:
- фрезерно-гравірувальні верстати З ЧПУ, 2-х, 3-х і 4-х координатні і 3D версії для масового виробництва різьблених конструкцій;
- бортмашины або электростаместки (наприклад, FOREDOM K.SRH 440) для різьби по дереву в індивідуальному примірнику;
- выжигатели по дереву для ручного оздоблення фасадів.

Матеріали.
Для художнього зрощування, виробництва масиву використовуються дорогі та коштовні породи, наприклад: венге, мербау (чорне і червоне дерево), горіх, карельська береза, палісандр, кипарис, амарант, чефраз, цебра, самшит. Також широко застосовують традиційні для Росії сорту - дуб, ясен, березу, клен, сосна.
Для декоративної обробки використовуються декоративні масла, віск і сучасні лакофарбові засоби, що дозволяють досягти необхідного оформлювального ефекту.


6. Виробництво дверей з пластику.

Виробництво дверей з пластику також як і у випадку цеху з випуску алюмінієвих дверей відноситься до іншого виробничим сегментом і передбачає абсолютно інший пакет обладнання. На базі цеху з переробки металопластикового профілю можна виготовляти двері, вікна, вхідні групи, конструкції для скління. Цей вид продукції користується великим попитом, так як продукція характеризується оптимальним співвідношенням невисокої ціни і якості вікон.

  Виробництво дверей з пластику.  


Комплект обладнання для виробництва металопластикових дверей та вікон включає:
- пилку вусорізну маятникову;
- настільну пилку для різання профілю;
- зварювальний одноголовий верстат;
- компресор;
- копіювально-фрезерний верстат;
- верстат для обробки торця імпоста;
- углозачистной верстат;
- штапикорез.


Матеріали.
Для виробництва пластикових вікон застосовується один з доступних металопластикових профілів. В основу виробництва може бути покладена одна з технологій, запропонованих компаніями-виробниками металопластикового профілю:
Rehau, WDS, NOVOTEX, VEKA, AluPlast Gmbh, KBE,Salamander Industrie, OpenTeck, ALMPlast та ін.


7. Виробництво скляних дверей.

Для виробництва скляних дверей потрібно вибрати одну з профільних технологій, яка ляже в основу виробничого процесу. Скляні двері можуть виготовлятися з алюмінієвого і металопластикового профілю. Ці напрямки розглядалися у відповідних розділах. При цьому в абсолютно окремий напрямок може бути виділено виробництво скляних дверей без каркасу з ударостійкого скла.

  Виробництво скляних дверей.  


Особливості.
Очевидно, що цех буде займатися не тільки виробництвом дверей, але і скляних перегородок. На скло може бути нанесено декоративне зображення з допомогою піскоструминної техніки і лакофарбових матеріалів. Вартість скляних дверей часто порівнянна з вартістю гарною двері з МДФ. Для виготовлення скляних дверей використовується загартоване скло або триплекс.

Обладнання.
Процес виробництва скляної двері увазі різання скла, обробку торців і монтаж спеціалізованої фурнітури. Виконується наступна обробка в наступній послідовності: різання, високоякісна шліфування, полірування скла, фацетування кромки, робляться технологічні вирізи і свердління. Додатково цех може робити декоративну обробку скла: молірування (виготовлення гнутих стекол), фьюзинг (спікання), гравірування, матування, нанесення малюнка, фарбування, склеювання скла, ламінацію.

Фахівцями для виробництва скляних дверей рекомендується наступне обладнання:
- стіл для різання монолітного скла InterMac Genius 37 CT-RS;
- піч для гарту листового скла NORTHGLASS;
- піч для молірування і фьюзинга скла Italforni;
- обробний центр InterMac Master 23 - виконує шліфування, полірування, фрезерування, свердління на скляних заготовках;
- обробний центр InterMac Master Plus 45 - виконує шліфування, фацетування, свердління, фрезерування, виїмки, вимпили, гравіювання, скульптурування, може використовуватися для обробки каменю;
- верстати для двосторонньої обробки кромки Bussetti.

Матеріали.
Рекомендується застосування високоякісної скляної сировини компаній AGC і Pilkington. Для ламінації дверного полотна використовуються рефлекторні плівки Sungard. Застосовується високоякісна фурнітура для скляних дверей фірм SF, Casma, Minusco Colcom, Dorma,Kinlong, Target і ін.


8. Виробництво дверей з шпони.

Шпоновані двері дуже популярні серед споживачів, що купують бюджетні вироби. При цьому можливості технології досить широкі. Двері можуть виготовлятися з шпону традиційних для Росії, благородних і екзотичних порід дерева.

  Виробництво дверей з шпони.  


Особливості.
Технологія є загальновідомою і широко застосовується. В якості облицювання дверей використовується тонкий шар дерева - шпон, який кріпиться на дверний каркас і суцільну основу. Доступна в продажу товщина шпону - 0,6 мм до 3 мм, рідше 4 мм. На ринку запропоновано широкий асортимент шпону, включаючи благородні і екзотичні породи дерева, наприклад: анегре, бамбук, венге, а також кольоровий і тонований шпон. В увазі широкого розмаїття матеріалів виробники дверей з шпону можуть випускати недорогі двері з якісною і дорогою обробкою.

Обладнання.
Покращена технологія виготовлення шпонованих дверей передбачає наступні виробничі процеси:
- каркас виконується з безсучкової деревини (вологість 7-9%) з проклейкою на мікрошип;
- полотно дверей оздоблення шпоном з благородних сортів;
- використовуються фільонки з МДФ, обклеєні шпоном;
- доведення, шліфування і поліуретанова фінішна обробка;
Краще зупинити свій вибір на автоматичної лінії для виробництва щитових дверей, що включає виробничий ділянку для наклеювання шпону, щоб забезпечити високу якість продукції.

Матеріали.
На виробництвах з виготовлення дверей з шпону широко застосовують продукцію фірм Fibromade,Caleidolegno, Newood. Рекомендований клей для наклеювання шпону у виробничих умовах-Kleiberit 332.0.


9. Виробництво простих дерев'яних дверей.

Виробництво дверей з дерева виправдано для невеликих цехів і підприємств, що спеціалізуються на ексклюзивних виробах. Зараз дерево залишається одним з найбільш доступних матеріалів, а технологія виготовлення, наприклад, фільончастих дверей здавна і широко відома.

У попередніх розділах висвітлювався питання виготовлення ексклюзивних дверей з масиву з застосуванням дорогого гравірувально-фрезерного обладнання. При цьому двері з дерева можуть бути виготовлені і з мінімальним набором деревообробного інструменту за звичною технологією з доступного в регіоні сировини. В залежності від характеру обробки двері можна буде віднести до елітної або бюджетною.

  Виробництво простих дерев'яних дверей.  


Для виготовлення дверей з дерева знадобиться наступне обладнання:
- форматно-розкрійний верстат - використовується для розпилювання деревини;
- фрезерно-копіювальний верстат використовується для виготовлення елементів двері;
В якості сировини використовується будь-які доступні якісні пиломатеріали. Готові дверні заготовки піддаються декоративної фарбування, вощеного або лакування.

10. Виробництво розсувних дверей для шаф купе.

Пристрій побутових приміщень або гардеробних в квартирах з допомогою шаф-купе вже стало звичним прийомом з організації житлового простору. З метою економії займаного місця двері в таких шафах виконуються розсувними. Очевидно, що у виробництві розсувних дверей для шаф купе можуть використовуватися практично всі перераховані технології, але найчастіше фасади робляться шпонированными, дзеркальними або декоровані склом.
 
У виробництві широко застосовується шпонована ДСП. Підготовлене полотно монтується в спеціальний алюмінієвий профіль, який є складовою частиною готової розсувної системи. Алюмінієва розсувна система встановлюється в готовий отвір шафи.

  Виробництво розсувних дверей для шаф купе.  


Для виробництва розсувних дверей шаф купе буде потрібно;
- форматно-розкрійний верстат;
- верстат для розкрою скла і обробки торців (наведені вище);
Технологія виготовлення дуже проста, потрібно фасади, дзеркальна або скляний декор, алюмінієва розсувна система, ущільнювач профілю Sevroll.

11. Виробництво фільончастих дверей.

Виробництво фільончастих дверей передбачає виготовлення дверей з окремих дерев'яних елементів - фільонок. Такий підхід дозволяє спростити технологічний процес, виключити необхідність зрощування деревини як у випадку виготовлення дверей з масиву. Основою фільончастих дверей є дерев'яний каркас, який є несучим для інших фільонок.

Мінімальний пакет устаткування має включати:
- пилку циркулярного типу;
- форматно-розкрійний верстат;
- фрезерно-копіювальний верстат.

При цьому можна цілком відмовитися від фрезерно-копіювального верстата і використати побутовий столярний інструмент, готовий декоративний штапик, а також різьблені елементи декору для оформлення дверного полотна.

  Виробництво фільончастих дверей.  


Фільончасті двері може бути виконана з масиву натурального дерева або з використанням каркасної технології. У другому випадку каркас виконується з соснового бруска і обшивається вологостійким шпонованим МДФ. Елементи двері кріпляться за допомогою штапика, який також покривається шпоною. Шпонування дверей проводиться вручну.


12. Виробництво дверей для лазні та дачі.

Двері для підсобних приміщень, дачі, лазні виготовляються за спрощеною технологією. Це затребувана продукція, так як призначена для цілком певних цілей - використання в побутових приміщеннях - і відповідає пропонованим вимогам. Класично двері для підсобних приміщень збиваються з окремих дерев'яних дощок і кріпляться до напрямних з дерева у формі букви «Z» або кованим з металу. Деякі виробники застосовують филенчатую технологію з застосуванням дерев'яної вагонки.

  Виробництво дверей для лазні та дачі.  


Як правило, двері для лазні повинна бути масивною і виконаної їх термосберегающего матеріалу. Натуральна деревина чудово підходить для цих цілей, так як вона дихає, поглинає вуглекислоту, щодо не реагує на зміну вологості і зберігає свої геометричні розміри. Двері для побутових приміщень може бути полегшеною і виконаною з підручних матеріалів.

У виробництві дачних, підсобних дверей і дверних конструкцій для лазні використовується циркулярна пила, шліф-машина і дриль або доступне в цеху деревообробне обладнання. В якості сировини використовується деревина і кований декор.

Маркетинг.
Характер просування продукції деревообробного цеху по виробництву дверей істотно залежить від обраної технології та обсягу виробництва. Якщо мова йде про досить великому цеху із сучасним парком устаткування, підприємство може виготовляти двері для задоволення масового попиту і за індивідуальними замовленнями.
Продукція масового виробництва реалізується через гіпермаркети і магазини будівельних матеріалів, а також через власний інтернет-магазин з організацією доставки в регіон покупця. Незалежно від напрямку виробництва дверна продукція повинна відрізнятися індивідуальним стилем, мати прийнятну і конкурентоспроможну вартість.

Для підприємств, які орієнтуються на ексклюзивну продукцію, слід приділяти увагу вдосконаленню індивідуального обслуговування, тому що належить створити певну думку серед потенційних покупців.

Підприємцям-початківцям можна дати пораду дотримуватися двох основних правил просування:
- якщо ви продаєте двері, які можна придбати у інших виробників, вартість продукції повинна бути на 10-15% нижче, ніж у конкурентів. Хорошим інструментом тимчасового зниження ціни є акції;
- якщо реалізується ексклюзивна продукція, поряд з оптимальною вартістю потрібно потурбуватися про розширення асортименту виробів різних цінових категорій.

Таким чином, якщо реалізуються двері економ-класу зі шпону, МДФ, повинна бути знижена вартість. При виготовленні ексклюзивної продукції потрібно, насамперед, розширювати асортимент виробів різних цінових категорій.

Реклама.
В сучасних умовах практично будь-яка рекламна підтримка цеху по виробництву дверей не буде достатньо ефективною. Це пов'язано з тим, що за останні роки суттєво змінився підхід покупців до вибору продукції. Як правило, людина, яка набуває двері, вибирає вподобану модель за задовольняє його вартості. У багатьох випадках покупець не задумується про особливості виробництва. У зв'язку з цим відсутня необхідність рекламувати підприємство.

До найбільш ефективних інструментів реклами можна віднести веб-сайт, де може бути розміщена вся необхідна інформація, включаючи описи, зображення дверей і інтер'єрів, а також інтернет-магазин. До ефективних методів просування деревообробного цеху можна віднести ведення груп в соціальних мережах ВКонтакте і Фейсбук, а також відкриття свого відеоканалу на відео-хостингу YouTube, де розміщуватимуться відеоролики виробничих процесів і монтажу. Безумовно, потрібно контекстна реклама в Рунет, яка дозволяє залучати зацікавлених користувачів.

Користувачів завжди привертають рубрики «Зроби сам», що показують в деталях процес виробництва, це в більшості випадків цільового перегляду призводить до покупки двері у виробника. Для роботи торгових представників знадобиться рекламна поліграфія - буклети, проспекти, календарики кишенькові, настільні календарі (опціонально).

Ефективним елементом реклами на веб-сайті будуть різноманітні програмні конструктори, які допомагають підібрати інтер'єр під двері, задати різні варіанти доступною обробки, вибрати елементи різьби.

Збут продукції.
Збут продукції цеху по виготовленню дверей, як зазначалося, здійснюється через торговельні точки партнерів, тому основна увага повинна бути приділена роботі торгових агентів з магазинами, супермаркетами і гіпермаркетами. Основна проблема роботи з торговими мережами пов'язана з затримкою платежів, у цьому випадку буде ефективна продаж дверей в роздріб на будівельному ринку або в власному салоні-магазині. Досить високу ефективність у реалізації продукції показують і інтернет-магазини.

Фінансовий план.
Фінансова ефективність бізнесу, як правило, багато в чому залежить від якісного бізнес-планування. Прагматичний підхід дозволяє оцінити фактори, супутні бізнесу та існуючі ризики. Наведені приклади спеціалізації цехів досить сильно відрізняються один від одного за своїми характеристиками і показниками.
 
Згідно досвіду фахівців, в середньому окупити витрати на відкриття цеху по виробництву дверей можна протягом 3х років. Однак ці показники умовні і можуть бути значно покращені. Крім того, умови виробництва, вартістю сировини, витрати на утримання цеху, а також обсяг реалізації значно відрізняється в залежності від регіону цеху. Тому наведені цифри мають оціночний характер.

Що можна порадити підприємцям-початківцям?
Потрібно розширити асортимент продукції, максимально його уникализировать і зробити доступною за ціною. Практично кожен покупець, який відвідав цех або салон-магазин повинен знайти продукцію, яка може зацікавити його по своєму зовнішньому вигляду і вартості.
Завершимо огляд прикладом, який почали розглядати спочатку.

Інвестиції.
У середньому інвестиції у невелике виробництво з випуску дверей буде потрібно:
- обладнання:
а) без сушильної камери - 1120000; б) з сушильною камерою - 3 320 000 рублів; в) з фрезерно-гравірувальними верстатом з ЧПУ - 3 585 000 рублів;
- приміщення 400 кв. м обійдеться в 40000 рублів/місяць, потрібно передоплата за 3 місяці;
- заробітні плати співробітників 223 000 рублів/місяць.
Отже, з урахуванням витрат на перші три місяці роботи виробництва: 4 374 000 рублів.

Окупність.
Приравняем мінімальну вартість міжкімнатних дверей з дерева до 8 000 рублів, при рентабельності 40%. Дохід складе 3 200 рублів. Що передбачає повну окупність цеху при продажу близько 1400 дверей. Середній цех випускає не менше 200 виробів в місяць, тому при грамотному плануванні можна повністю окупити виробництво з випуску дверей і суміжної продукції з натуральної деревини протягом 7-12 місяців.

Додатково.
Виробництво не стандартних дверей за розмірами і кресленнями замовника.
За умови, що цех виготовляє дерев'яні двері з масиву, можна запропонувати покупцям двері з різьбленням, позолотою, художнім зрощенням, декоровані воском, маслом або лаком, а також вироби, виконані за індивідуальними розмірами та ескізами. Крім того, ексклюзивна серія повинна бути орієнтована на виготовлення дверей, наприклад, в «російською», «французькою» або «італійському» стилі, які також можуть оперативно адаптуватися під індивідуальні вимоги замовника.

Додатково цех може випускати різьблені елементи для оформлення будинків - віконниці, наличники, карнизи, а також фільончасті двері економ-класу та двері для побутових приміщень, як за типовими проектами, так і по дизайнерських ескізах. При недостатньому завантаженні цех має сенс адаптувати до виробництва дизайнерських меблів, дотримуючись ідеї єдиної стилістики в інтер'єрі. Такий підхід дозволить отримувати замовлення на оформлення і художню реставрацію інтер'єрів.

1

Читайте також:

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей | Продукція з алюмінієвого профілю

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей | Продукція з алюмінієвого профілю

Виготовлення дверей з мінімальними вкладеннями

Виготовлення дверей з мінімальними вкладеннями

Продаж металевих дверей - організація бізнесу

Продаж металевих дверей - організація бізнесу

Виготовлення шаф-купе бізнес

Виготовлення шаф-купе

Бізнес План магазину дверей

Бізнес План магазину дверей

 

Бізнес столярна майстерня: виробництво виробів з дерева

Бізнес столярна майстерня: виробництво виробів із дерева

 Детальніше...

 

Тому Вперед -Цех виробництво меблів як відкрити бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Без автоперевезень і доставки вантажів сьогодні не обходиться жоден бізнес. Автотранспортом щодня перевозиться безліч різноманітних вантажів у всі точки нашої планети.


Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Деревообробка це досить прибуткова справа, що вимагають досить великих інвестицій і з чималими термінами окупності. Але з розвитком середнього класу в нашій країні, даний бізнес виглядає досить привабливо.


Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Щоб ваш сайт - портал приносив хоч якусь істотну прибуток від вас буде потрібно дуже багато старання і терпіння. Хорошими сайтами не народжуються ними стають.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей