Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Прокатний пункт обладнання для дачі та відпочинку на природі як бізнес

   

Все частіше багато хто замислюється над тим як перестати працювати «на дядю» і почати працювати на себе. Але далі фантазій про відсутність керівництва справа не йде. І причиною цього не лінь або нестача можливостей, а просто відсутність ідеї. Тієї самої, яка буде реалізована і з часом стане приносити прибуток своєму автору.

В більшості випадків вона не повинна вимагати більших інвестицій і вузькоспеціалізованих навичок. Цим вимогам відповідає сфера послуг як один із напрямів - прокат. Дана область діяльності незаслуженна забута. Ні, звичайно, і зараз існують пункти прокату, але зазвичай вони обмежуються монотоваром, як правило, дорогим або рідко використовуваних.
Проте в радянський час така послуга користувалася суттєво більшим попитом - «позичити на час» за помірну плату можна було майже все. Це було пов'язано, по-перше, з дефіцитом товарів, який не завжди можна дістати, а от взяти покористуватися після кого-то цілком реально. А по-друге, з меншим, ніж сьогодні достатком - не було сенсу купувати річ, якої попользуешься недовго.


Повернемося в даний час. Для того, що б визначитися точніше, необхідно вивчити ситуацію на ринку - попит і пропозицію. Ви ж не хочете стати десятим за рахунком пунктом прокату велосипедів на вході у міський парк?
 

Прокатний пункт обладнання для дачі та відпочинку на природі як бізнес

 

Але сферу відпочинку не варто відкидати, адже, як правило, на задоволення людина витрачається з більшою готовністю. Відповідно гарною ідеєю може стати «Прокатний пункт обладнання для дачі та відпочинку на природі». Адже що прагнути зробити міський житель у вихідні? Правильно - виїхати за місто.

Але далеко не всі і не завжди мають достатню атрибутику для такого відпочинку і, як часто це буває, починаються пошуки по друзям і знайомим або нагальні пробіжки по магазинах. Однак якщо той же мангал можна купити недорого, то намет, особливо гарна буде коштувати набагато дорожче, а купувати її заради пари-трійки літніх днинок в лісі не кожен готовий. Ось з напрямком роботи та визначилися.

Тепер на цьому місці повинен бути бізнес-план, але точних розрахунків зробити неможливо. Тому як все буде сильно залежати від регіональної специфіки. Наприклад, вартість оренди приміщення для пункту прокату буде істотно відрізнятися на Чорноморському узбережжі від вартості оренди де-небудь на Волзі. Знову ж таки питання сезонності - треба враховувати, що в конкретному регіоні найбільш затребуване у відповідності з місцевими кліматичними і природними ресурсами. Погодьтеся нелогічно влітку в Анапі здавати напрокат бігові лижі (але це так - перебільшено).

У загальних рисах можна озвучити пункти, які необхідно враховувати при підрахунку суми вкладень:
- оформлення юридичної особи або реєстрація в якості індивідуального підприємця, вибір системи оподаткування;
- оренда і ремонт (при необхідності) приміщення;
- купівля необхідного товару (про асортименті поговоримо нижче);
- канцелярські товари, мінімум оргтехніки, витратні матеріали, засоби комунікації (інтернет і мобільний зв'язок);
- зарплата персоналу (якщо такий планується);
- додайте до цього 20-25 відсотків від отриманої суми на непередбачені витрати;
У підсумку ви отримаєте уявлення про суму необхідних вкладень. Природно оренду і зарплату прораховуєте не весь період, а лише на перші місяці, поки не піде стабільний прибуток.

Тепер поговоримо про асортименті - тут все буде залежати від особливостей місцевості, де ви плануєте працювати і доступних засобів. Якщо їх не так багато, постарайтеся не «розпорошуватися» і якомога точніше визначити, що найбільш затребуване, і буде користуватися попитом саме у вашому регіоні. Для початку, обійтися малою кількістю товару, а в подальшому збільшите його при необхідності. Що ж можна порекомендувати з загальновживаного?

Для любителів виїздів «на шашлики» підійде тент, похідна меблі, переносний гриль (одноразовий мангал не пропонувати), все це можна доповнити продажем супутніх витратних матеріалів - вугілля, дрова, розпал та інше на ваш розсуд.

Любителям походів вихідного дня можна запропонувати намети, спальні мішки, велосипеди (на свій розсуд можете додати і більш екзотичні види транспорту, але для початку краще не треба). Якщо поблизу популярний відпочинок на воді - додайте в свій асортимент товар відповідної категорії надувні плавзасоби різної конфігурації, пляжні парасольки, шезлонги.

Можливо, у вашій місцевості великим попитом користується дачний відпочинок, тоді вам потрібно мати в своєму розпорядженні таку цікаву, але далеко не всіма куповану дачну меблі садові гойдалки - у вигляді диванів або крісел. Сюди ж можна додати надувний або каркасний басейн. І не завадить електро - і бензоінструмент для садово-дачних робіт - газонокосарка, тример, бензопила, мотокультиватор і якщо клімат холодний можна навіть мати теплову гармату.

Всі вищеперелічені товари більше орієнтовані на теплу пору року, проте країна у нас велика і в деяких регіонах літо коротке, тому необхідно подбати і про зимовий відпочинок, якщо не хочете бути прив'язані до сезону. Санки, тюбінги (або по-іншому - «жабки»), лижі (бігові або гірські), снігоступи і навіть мобільний баню.

Можна орієнтуватися на більш екстремальні розваги, але, знову ж таки, треба дивитися по регіону. Ще одним корисним і корисним придбанням будуть багажні системи - дуги, велокріплення, багажні бокси та кріплення для лиж, а можливо навіть вантажні платформи. Адже далеко не всі з пропонованого вами асортименту можна легко донести в руках до місця використання.

Нічого великогабаритного або вимагає спеціальних дозвільних документів купувати не варто, якщо ви самі не володієте відповідними навичками і не плануєте виступати в якості інструктора. Прокат всілякої рухається, плавальної і літальної техніки - окрема історія, яка потребує значно більше вкладень, дозвільної документації і відповідних навичок (або персоналу, який володіє такими).

1

Читайте також:

Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

Свій Бізнес: пошиття та прокат святкових суконь і костюмів

Свій Бізнес: пошиття та прокат святкових суконь і костюмів

Як відкрити прокат квадроциклів

Як відкрити прокат квадроциклів

 

Тому Вперед -Вишивка стрічками з задоволенням

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій Бізнес - Міні-завод з виробництва туалетного паперу

Свій Бізнес - Міні-завод з виробництва туалетного паперу

Головною помилкою початківців виробників туалетного паперу, є низька якість продукції, а саме закупка дешевої сировини, впливає на якість кінцевого продукту.


Свій Бізнес - послуги агентства по заповненню документів і договорів

Свій Бізнес - послуги агентства по заповненню документів і договорів

Найголовніше в послугах по заповненню документів і договорів, це орендувати приміщення в хорошому місці, де збираються люди, які потребують у ваших послугах. Приклади таких закладів ви прочитаєте нижче.


Свій Бізнес по виготовленню ключів. Послуги для населення

Свій Бізнес по виготовленню ключів. Послуги для населення

Найкращим місцем для обладнання своєї точки з виготовлення ключів завжди були прохідні місця, наприклад ринки, в наш час ринки себе зживають і на їх зміну приходять торгові центри.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей