Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Як зробити великі продажі в малому бізнесі?

Практично всіх бізнесменів цікавить питання, як же зробити великі продажі від реалізації малого бізнесу? Існує безліч способів вирішення цієї проблеми, але, на жаль, не всі знайомі з ними.

Як збільшити число покупців?Перш за все, потрібно враховувати, що сьогоднішній день, у кожного бізнесу є свої конкуренти. Тому, щоб збільшити продажі, спочатку потрібно перемогти конкуренцію у своїй галузі. Зайняти лідируюче положення серед всіх інших організацій і вести активну економічну діяльність. Тільки так ви зможете принадити до себе більше число покупців, що, природно, відіб'ється на ваших продажах, так як, чим більше клієнтів, тим більше грошей вони витрачають на покупку вашої продукції.

Так які ж фактори впливають на кількість продажів?

• Загальна кількість покупців, які будуть користуватися вашими послугами.
• Середній показник затрат одного клієнта.
• Число покупок, які будуть здійснені клієнтом в вашому магазині, за певний відрізок часу.

Щоб домогтися максимального збільшення продажів, бізнесмену необхідно підвищити показники всіх трьох факторів, перерахованих вище.

Як збільшити число покупців?

По-перше, створіть якесь унікальне пропозиція, яка буде вигідно відрізнятися від пропозицій суперників, як і ціною, так і особливою вигодою. Причому особливу увагу варто приділити саме маркетингових ходів, так як, заманити покупця низькою ціною стає все складніше, з-за великої кількості на ринку пропозицій такого типу. Візьміть на роботу кваліфікованого менеджера або маркетолога, який буде займатися створенням нових ходів в цій області.

Особливо звертайте увагу на вигоду придбання товару саме у вас, а не у ваших конкурентів. Тобто, продавець повинен звернути увагу покупця на склад шампуню, наприклад, а на те, що волосся, від застосування цього шампуню будуть об'ємними і шовковистим, а велика упаковка коштує не набагато дорожче маленькою.

 

Як зробити великі продажі в малому бізнесі?

 


У чому ж вона полягає? За старою схемою, торгівля йде за методом купівлі - продажу. А в цьому випадку, в середину циклу, додається ще одна ланка - «Подарунок».

Тобто, подарунками ви повинні принадити до себе нових клієнтів, яких потім буде набагато простіше умовити, купити більш дорогу річ. Особливо часто користуються цим способом продуктові магазини, які при покупці продуктів харчування, дають безкоштовні пакети. Вони не витрачають на це великих грошей, так як пакети коштують копійки, але, тим не менш, покупці в майбутньому, продовжують йти за покупками тільки сюди.

Якщо ви є операторам стільникового зв'язку, то, при підключенні, даруйте клієнтам місяць безкоштовного спілкування. А якщо ви торгуєте, наприклад, меблями, то запропонуйте покупцеві безкоштовну доставку. Це приверне до вас клієнтів і далі.

Як збільшити суму, сплачену споживачем на покупки в вашому магазині?

Найефективнішим способом досягнення цієї мети є використання апселла. Що ж такоеапселл? Це, коли при купівлі певного товару, вам починають пропонувати безліч аксесуарів, необхідних для нього. Наприклад, покупець прийшов тільки за телевізором, а може піти з магазину ще й з акустичною системою, або навіть з домашнім кінотеатром, які підключаються до телевізора.

А тепер згадайте, як розташовують продукцію в магазинах. Всі дрібні і непотрібні товари викладають на вітрини, розташовані прямо біля каси, в результаті чого, людина обов'язково візьме що-небудь звідти, нехай навіть і не планував покупку цієї продукції.

Таким чином, виходить, що апселл, являє собою певну форму впливу на підсвідомість клієнта. Тобто, якщо ви продаєте машину, то обов'язково повинні умовити, купити комплект зимової гуми до неї. Якщо ви продаєте олівці, то ви повинні пропонувати ще й пенал до них. Ось на цьому принципі і діє апселл, причому досить ефективно.

Як збільшити кількість покупок одного клієнта?

Для цього введіть у ваших магазинах такі пропозиції, які будуть обмежуватися або числом пропонованої продукції, або відрізком часу, протягом якого буде запропонована, наприклад, низька ціна на нього. Такі пропозиції, носять назву обмежених.

Які пропозиції можуть бути?

1. Акції та великі знижки, наприклад, до кінця поточного місяця.
2. Створюйте акції в свята. У такі дні можна запропонувати придбати, наприклад, два товари за ціною одного.
3. Пропонуйте обмежена кількість продукції одного виду. Наприклад, зробіть оголошення про те, що в цьому місяці в магазин завезуть тільки 100 футболок, а найбільше, до кінця місяця, вони не будуть завозитися.
4. Як варіант, можна запропонувати викуп товарів оптом, відповідно, за більш низькими цінами, або з безкоштовною доставкою. Також протягом певного відрізку часу, наприклад, одного місяця.

Всі ці фактори, і способи їх збільшення, відомі досить давно. Вам лише залишається взяти в якості прикладу, і почати активно діяти. Не обов'язково втілювати в життя все відразу. Можна пробувати вводити їх в дію по одному. Головне, що ви зможете переконатися, що вони реально діють. І тоді, ваші конкуренти обов'язково будуть вам заздрити.

1

 

Читайте також:

Як знайти і утримати постійних клієнтів?
Як створити собі репутацію в бізнесі?
Як вижити малому підприємству у світі бізнесу?
Як відкрити ТОВ?
Як працює сарафанне радіо?


Тому Вперед -Як швидко відкрити своє ІП?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виробництво деревного палива (пеллет) як бізнес></td><td width=

Виробництво деревного палива (пеллет) як бізнес

Прийняття рішення для реалізації бізнес-ідеї по виробництву деревного палива, тісно пов'язане з низкою організаційних завдань, які входять вибір з подальшим придбанням необхідного у виробництві обладнання.

картодром як відкрити?

Свій бізнес: Відкриття картинг клубу з чого почати

Російський народ дуже любить відчуття швидкості і відчуття екстриму. А ті, хто хоча б одного разу надів на себе спеціальний захисний комбінезон і шолом, а потім сів у карт і...


Бізнес: виробництво зубочисток

Бізнес: виробництво зубочисток

Візьмемо до прикладу зубочистку. Для виробництва цієї штучки необхідний спеціальний верстат для виробництва зубочисток! Та й сама технологія виготовлення не так ...


Виробництво гіпсокартону з гіпсу та картону

Виробництво гіпсокартону з гіпсу та картону

Гіпс - мінерал природного походження віком понад 150 мільйонів років. Він утворився на дні океану в результаті випаровування. Зараз його можна знайти під землею. Це порода осадового типу.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей