Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Установка хитрих автосигналізацій як свій бізнес

   

Настав час, коли наявність сигналізації в автомобілі вже нікого не дивує. Так само, на жаль, не сильно збентежить її наявність і того, хто надумав здійснити протиправну дію. Звичайно, немає досконалої захисту від угону, але можна хоча б ускладнити злочинцям завдання, і виграти час.

Спочатку потрібно розібратися, що бажано прибрати, і що додати в штатну схему.
Можна не задумуючись викинути у смітник наклейки з емблемою сигналізації. Потім, щоб не постачати викрадачів корисної інформації. Стікер вкаже на майбутні труднощі і попередить зловмисників. Значить ніяких наклейок! Нехай фірма самостійно рекламує свою продукцію. Для продовження періоду спілкування злочинця з сиреною, є варіант встановлення двох сирен. Штатну ставимо на своє місце, тобто на увазі (зверніть увагу, що на СТО встановлюють як легше для монтажу), сирену номер два потрібно сховати.
Краще віддай перевагу сирену з індивідуальним харчуванням, одним словом не потрібно, щоб вона впадала в очі, а була важкодоступною. У наших марок непогане місце - відділення передніх крил у цьому випадку сирену не видно під подкрылками, і навіть якщо зрозуміють, то, швидше за все, не доберуться. Можна придбати зумер на 12 В у відділі радиозапчастей (вони досить гучні) і встановити його в салон. Будь-які дії з машиною будуть неможливі.

Далі оглянемо центральний блок, а вірніше, місце його встановлення. Як, на вашу думку, його встановлюють на СТО? Правильно - під «торпедо». Пошук його там не завдасть значних проблем. Тому потрібно вибирати місця цікавіше. Відразу попередимо, що забороняється ставити центральний блок моторний відсік, де велике коливання температури, можливий контакт з водою, маслом, паливом тощо Центральний блок можна розмістити, наприклад, під сидінням або статевим покриттям. Але тут свої нюанси. До центрального блоку приєднуються датчики удару і сирена, у яких зовсім короткі шлейфи, а їх подовження не рекомендується.
Датчик удару бажано встановлювати на перегородку моторного відсіку, знову-таки всередині салону, а антену вгорі лобового скла. У підсумку, правильно буде поставити центральний блок в ноги пасажиру який сидить спереду. Причому краще буде закрити блок зверху листом металу, щоб ускладнити доступ до нього і захистити від механічних чинників.
Для оберігання від вологи його потрібно помістити в поліетиленовий пакет, краще в декілька, а виходи проводів захистити пластиліном або ізоляційною стрічкою.

Далі нам потрібно змінити штатну проводку сигналізації. Забарвлення проводки дуже сприятливо впливає на ймовірність викрадення, так як видно призначення кожного окремого проводу. Але якщо у самого роз'єму проводу обрізати і припаяти на їх місце все одноколірні, то розібратися з ними буде не просто. Єдине для вас незручність-доведеться вішати на період монтажу на проведення бирки і після закінчення робіт їх зривати.

Енергопостачання центрального блоку бажано проводити з різних точок і за різними проводками. Щоб остаточно ввести в оману проведіть фальшпровода і підключіть тільки одним кінцем до блоку сигналізації (до центрального блоку, до сирени) і спрямуйте їх в протилежну функціонуючий проводу бік.
По закінченню монтажу всієї сигналізаційною системи потрібно зашифрувати проводку так, щоб не штатні проводу в очі не кидалися. Це робити найкраще чорної бавовняною стрічкою, так як вона згладжує нерівності, терпить морози і розмотується вкрай складно.
А що будемо робити з «Вальтом», кнопкою призначеної для аварійного вимикання сигналізації? Бажано встановити її на роз'єм, щоб була можливість кнопку знімати і встановлювати тільки в разі необхідності.

  Установка хитрих автосигналізацій як свій бізнес  

 

Ціни на встановлення автосигналізації

Вид робіт

Вартість установки на автомобілі

вітчизняні

іномарки

 

Одностороння автосигналізація

2350

від 3300

 

Двостороння автосигналізація

3300

від 4200

 

Автосигналізація з автозапуском двигуна

4650

від 6500

 

Підключення до ц.з

500

від 700

 

Обхід ЧІП-ключа

2100

від 2500

 

Відкривання багажника

500

від 700

 

Привід передній двері

450

від 700

 

Привід задніх дверей

700

від 1000

 

Привід зсувних дверей

2200

від 2500

 

Модуль підйому скла 2/4

900/1800

від 1350/2200

 

Об'ємний датчик

700

від 1000

 

Кінцевик дверей (передній/зсувний/задній)

450/900/1350

550/1100/1650

 

Демонтаж автосигналізації

від 500

від 700

 

Діагностика автосигналізації

від 500

від 600

 

Дрібний ремонт автосигналізації

від 600

від 700

 

Види паралельних робіт:

Іммобілайзери
Замки
Парктроніки
Ксенон
Тонування
Автозвук

Середні, приблизні ціни на монтажні роботи

1

Додатковий заробіток для любителів автоэлектронники це:

1) Чіп-Тюнінг
2) Комп'ютерна діагностика

Детальніше читайте Комп'ютерна діагностика і чіп-тюніг автомобілів, як варіант малого бізнесуТому Вперед - Бізнес для приватної бригади монолитчиков. Будівництво з бетону

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.


Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.


Запуск кавового бізнесу

Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу

Кава свого роду наркотик для багатьох людей, вони не уявляють себе без цього напою. Даний вид малого бізнесу абсолютно не вимагає великих вкладень потрібно лише правильно підібрати місце і можна сміливо стартувати.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей