Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес-план утеплення стін, фасадів будинків

   

Бізес утеплення зовнішніх стін зараз набуває все більшої актуальності. Багато хочуть зробити утеплення зовнішніх стін в своїх квартирах. На цю роботу попит дуже великий. Вона приносить тепло та комфорт в оселі. Але потрібно розуміти специфіку цієї роботи, рівень витрат та її окупність.

Зовнішнє утеплення стін - завдання не з простих, тут необхідно розуміти, де можна заощадити, а де не можна. Економія на теплоізоляції спричинить за собою збільшення витрат на опалення, недотримання технології утеплення знову ж зробить вашу роботу неякісної та підірве довіру клієнтів до вашої кампанії.

Існує багато методів утеплення. Розглянемо деякі з них.

Утеплення пенополиуританом і пінополістиролом

Цей матеріал широко використовується в якості зовнішнього утеплювача. Пінополістерол - дуже легкий матеріал з малим поглинанням води. Його переваги - легкість різання і установки на стіни будинку, дешевизна. Термін служби пінополістиролу обмежений 25 - 35 роками. Після закінчення терміну служби матеріал починає розсипатися, що призводить до зниження теплового опору стіни. Тому його радять встановлювати там, де його легше замінити.

Такий матеріал, як пенополиуританом, це має безліч переваг: низька щільність, адгезійна міцність, відсутність містків холоду, довговічність покриття - воно не розкладається і не гниє, йому не страшні температурні коливання, він має високу екологічність. До того ж, ціна його невисока.

 

  Бізнес-план утеплення стін, фасадів будинків  

Утеплення пінопластом і мінеральною ватою

В якості утеплювального покриття часто використовується мінеральна вата. Цей матеріал виготовляється з використанням базальту та кремнезему. Він проходить обробку, яка надає йому водостійкі якості.

Мінеральна вата коштує приблизно стільки ж, скільки і пінополістирол, але її переваги в простоті установки. Її можна придбати у вигляді плит і матів різної щільності і твердості.

Дуже зручно для утеплення стін зовні застосовувати пінопласт. Він дуже дешевий і з ним легко працювати. Технологія утеплення пінопластом проста і не вимагає особливих будівельних навичок. Пінопласт кріплять монтажним клеєм або клеєм-цементом, і дюбелями з шапкою. Чим товще і щільніше пінопласт, тим краще він зберігає тепло. Утеплення пінопластом ефективно в умовах суворого клімату.

Утеплення зовні цегляних і дерев'яних стін

Є свої особливості в утепленні дерев'яних стін. Для дерев'яних стін застосовують скловату илигидрофобизированную мінеральну вату. Мінеральну вату укладають два шари, 5 - 6 см кожен. Вони створюють прекрасну захист від холоду. Зовнішня ж обшивка робиться з дощок.
Якщо потрібно утеплити цегляні стіни зовні, то для цього можливе використання різних матеріалів. Найбільш популярними з них є пінопласт, пінополістирол, мінеральна вата.

Утеплення зовнішніх стін з бруса

Що стосується утеплення стін з бруса зовні, то проводити його відразу при будівництві будинку не можна. Технологія вимагає, щоб будинок, кажучи спеціальною мовою, «вистоявся». Утеплення стін проводиться протягом першого року після будівлі. Якщо показник вологості деревини більш ніж 13 - 15 % - можна приступати до роботи. Для вентиляції повинна бути використана система з повітряним прошарком, щоб у будь-яку погоду фасад залишався сухим, а волога не накопичувалася в утеплювачі.

Утеплення стін тирсою і керамзитом

Можна також утеплювати стіни керамзитом. Керамзит - продукт випалу глини, схожий на легкі овальні гранули. Це дуже вогнестійкий і недорогий матеріал. Його також використовують для утеплення підлог. Для утеплення стін керамзитом потрібно створити простір між стіною і вагонкою, потім туди засипають керамзит, а після цього заливають спеціальним розчином цементу.

Найдешевший матеріал для утеплення стін - тирса. Для утеплення використовують гранульовані тирсу. Однак, цей матеріал погано реагує на підвищену вологість, так і кількість матеріалу для утеплення визначити досить складно. Все залежить від виду тирси і вологості. Товщина тирси в стіні повинна бути приблизно 20 - 25 див.

Утеплення зовнішніх стін-досить прибуткова справа, особливо, якщо знаєш про всі нюанси. Окупність цієї роботи залежить від кількості клієнтів. Вам залишається тільки зарекомендувати себе, як відмінного фахівця і мати хороший стабільний заробіток.

 

Бізнес-план утеплення стін, фасадів будинків - Завантажити

1

Читайте також:

Ремонт та утеплення вікон - бізнес

Ремонт та утеплення вікон - як бізнес

Ремонт та утеплення вікон можна з легкістю віднести до бізнесу без вкладень, все що потрібно, це ваше знання та вміння виконувати якісно свою роботу, а в разі допущених помилок, виправляти їх в короткі терміни.

Виробництво сендвіч-панелей. Близько будівельний бізнес

Виробництво сендвіч-панелей. Близько будівельний бізнес

Сендвіч-панелі відносяться до будівельних матеріалів. Сендвіч-панелі бувають декількох видів, основні, це на пластиковій або металевій основі, мають шар утеплення з пінопласту або пінополістиролу.

Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу

Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу

Послуги по ремонту балконів у нашій країні можна виділити в окремий напрямок для бізнесу, так як балкон виконує безліч функцій і від балкона залежить і збереження тепла у всій квартирі.

Бізнес ремонтно-будівельної компанії

Бізнес ремонтно-будівельної компанії

Такий бізнес як оздоблювальні роботи без клієнтів не залишиться поки йде будівництво і здача побудованих нових приміщень. У Москві, наприклад, на рік оборот на ринку ремонтно-будівельних робіт - близько 1,5 мільярда доларів.

 

Тому Вперед - Бізнес-план комплексу санаторію

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину дитячого взуття

Бізнес План магазину дитячого взуття

Дитяча ніжка має тенденцію до постійного зростання, тому необхідність частих покупок взуття для малюків не викликає сумнівів. Відкриття магазину, який займається продажем дитячого взуття, навряд чи буде збитковим заходом.


Бізнес План магазину біжутерії

Бізнес План магазину біжутерії

Під час кризи торгівля біжутерією є досить перспективною, оскільки ювелірні прикраси доступні не всім. Хороша бізнес ідея - магазин біжутерії. Що б переконатися в популярності біжутерії, варто поглянути на жінок.


Бізнес План магазину сумок

Бізнес План магазину сумок

На цьому загальному жіночому обожнювання сумок можна створити досить прибутковий бізнес, пов'язаний з відкриттям магазину дамських сумок, але спочатку потрібно розробити бізнес план магазину жіночих сумок.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей