Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План послуги зварювальника зі своїм обладнанням

   

В умовах будь-якої економічної реальності надання таких послуг, як зварювання труб або будь - яких інших металоконструкцій, будуть актуальним і прибутковою справою.

Професійної зварюванням можуть займатися далеко не всі, а потреба у цьому є у багатьох. Для того, щоб правильно налагодити бізнес з організації послуг по зварюванню, необхідно ретельно опрацювати бізнес-план. Даний документ дозволить визначитися зі спектром проведених робіт і супутніх з даним типом діяльності послуг.
 
1. Організація фірми.
Для успішного і перспективного розвитку бізнесу вигідніше всього організувати фірму з багатопрофільною базою. Ідеальним було б надання фірмових послуг не тільки по зварюванні металевих і поліпропіленових труб, але і послуг за газосварке, електрозварюванні, аргонно-дугового зварювання, повітряно-полум'яної різанні та ін.
 
2. Придбання обладнання.
Природно, що для здійснення таких технологічно складних процесів необхідно відповідне спеціальне обладнання. Обов'язково має бути таке електрозварювальне обладнання, як трансформатори, зварювальні інвертори, джерела і установки плазмової різки, установки для аргоново-дугової зварки, їх комплектуючі, пальники до зварювальним полуавтоматам, зварювальні кабелі.
Серед газозварювального обладнання повинні обов'язково бути присутнім газові балони, паяльні лампи, газові редуктори, різаки, пальники, зварювальні ацетиленові генератори. Не потрібно забувати про столи для зварювальника і столах плазмового різання. Також будуть необхідні тепловентилятори, компресори, теплові завіси, агрегати. У тому місці, де відбуваються зварювальні роботи, обов'язково повинні бути силові кабелі і вогнегасники.

  Бізнес План послуги зварювальника зі своїм обладнанням  

3. Фінансові витрати
Необхідний комплект зварювального обладнання може обійтися в межах від 10 000 до 100 000 доларів. Важливо також підключити який-небудь магазин для укладання вигідних договорів на постачання необхідних зварювальних матеріалів, також знадобляться договору на ремонт і регулярне обслуговування техніки. Для захисту робочих знадобляться маски і спеціальні скла, захисні окуляри, костюми, рукавиці, рукавички та ін. Фінансові витрати будуть потрібні і при придбанні приміщення, площа якого повинна бути немаленька, так як зварювальне обладнання, а також складські та технічні приміщення потребують певного простору.
 
4. Персонал.
Проведення якісних зварювальних робіт під силу тільки хорошим професіоналам. Тому дуже важливо знайти саме таких фахівців, кваліфікація яких прославить розпочате зварювальне справу. При цьому не слід економити на зарплаті, так як подібні послуги оцінюються високо.
 
Високий клас обслуговування клієнтів стане найкращою рекламою даної справи. Можна також розмістити інформацію в Інтернеті, там можна буде ознайомитися та завантажити всі потрібні дані по зварюванню. Якщо бізнес-план буде грамотно реалізований, то подальші витрати на рекламу, швидше за все, не знадобляться.

 

Бізнес План послуги зварювальника - Завантажити

1

Читайте також:

Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

Для такого бізнесу вам слід мати навички зварника, розбиратися в матеріалах, знати, де дешево купувати залізо. Для збуту, так само можна домовитися з великими магазинами, взяти на реалізацію виготовлений мангал.

Виготовлення грат і огорож

Виготовлення грат і огорож

Хорошим попитом користуються решітки з гнутого металу (смуги, прута), вони не дорогі (від 20 доларів за 1 кв. метр), а витрата матеріалу такий же, як і в простих решітках. Для виготовлення гнутих решіток використовують спеціальні інструменти.

Виробництво кованих виробів

Виробництво кованих виробів

Якщо у вас є початковий капітал необхідні вміння, то цей бізнес для вас самий надійний і прибутковий. Останнім часом дуже багато людей хочуть жити в своєму будинку, а раз будують будинок, то їм хочеться, щоб і в них була гарна огорожа та ковані ворота.

 

Тому Вперед - Бізнес План виробництво офісних меблів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План більярдній

Бізнес План більярдній

Зазвичай зацікавленість у відкритті такого специфічного закладу як більярдний клуб мають люди, які в якійсь мірі вже задіяні в цій сфері, наприклад професійні гравці. А отже, головним завданням перед побудовою самої концепції розвитку більярдної буде те, що клуб подобався вам самим


Бізнес План кальянной

Бізнес План кальянной

Якщо Ви бажаєте реалізувати себе в бізнесі, безпосередньо пов'язаному зі сферою розваг, але при цьому приносить непоганий прибуток - тоді відкриття кальянной це те, що Вам потрібно. Але перш, ніж приступити до справи, Ви повинні розуміти, що, для того щоб успішно управляти кальянной


Бізнес План суши бар

Бізнес План суши бар

Суші бар подає лише холодні закуски. Споживання їх може відбуватися на місці покупки, страви можуть упаковуватися для винесення на будинок або доставлятися за адресою покупця. Режим роботи з 10 до 24. Щодня.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей