Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Переробка макулатури: відкриваємо свій бізнес міні завод

   

Зміст:

Переробка макулатури: Виробництво паперу та картону
Світовий ринок переробки макулатури
Російський ринок переробки макулатури
Організація прийому та вивезення зібраної макулатури.
Етапи переробки макулатури.

Організація роботи міні заводу по переробці макулатури
Збір та постачання сировини для міні виробництва.
Обладнання для переробки макулатури відео.
Часткова переробка сировини.
Виготовлення паперу.
Складності при переробці макулатури?
Пресування макулатури.

Лінії виробництва товарів з макулатури.
Лінія для виробництва картонної упаковки.
Міні завод-лінія для виробництва туалетного паперу.
Міні лінія-верстат для виробництва серветок.

Переробка макулатури: Виробництво паперу та картону

Макулатурою вважають відходи картонної і паперової продукції з закінченим терміном дії. Заготівля макулатури в основному здійснюється промисловими, торговими і адміністративними підприємствами і установами. Крім того, її може збирати і здавати населення. Організація централізованих зборів включає в себе роботу в наступних напрямках: придбання спеціалізованим підприємством невеликого обсягу у збирача; продаж цим же підприємством великих партій паперовій фабриці. При виконанні робіт по збору і переробці в даний час використовується спеціальне обладнання.

Згідно з проведення оцінки, макулатура налічує приблизно 22% об'єму, який складають усі тверді побутові відходи житлового сектора, і приблизно 58% обсягу відходів комерційного сектора. Основна частина сировини, що споживається підприємствами, що виробляють картон, папір і м'які покрівельні матеріали. На всіх підприємствах використовується мокра технологія виготовлення.
Композиційний склад, яким володіє папір та картон, визначає призначення виробів при вторинному використанні. Приблизно сімдесят випускаються різновидів паперової та картонної продукції на території Росії виготовляються з макулатури.

Світовий ринок переробки макулатури

Світовий ринок переробки макулатури Всесвітнє виробництво паперових і картонних виробів споживає макулатуру, складову більш п'ятдесяти двох з половиною відсотків обсягу сировини, необхідного для виготовлення. Лідерство в досягненні даного показника належить азіатському регіону.

Вторинна сировина розподіляється у світовому масштабі в залежності від того, наскільки добре продумані і відпрацьовані зовнішньоторговельні зв'язку. Приблизно шістдесят п'ять відсотків імпортних поставок належить Китаю, Індонезії, Індії, Південної Кореї, Таїланду, Тайваню.

Процентне співвідношення використання макулатурної маси у виготовленні вторинної продукції становить:
- газетний папір - 12%;
- контейнерний картон і папір для гофрованих виробів - 29%;
- коробчатий картон - 19%.
За деякими прогнозами, в наступний десятирічний період відбудеться збільшення попиту на використання макулатури на півтора мільйони тонн порівняно з пропозицією.

Російський ринок переробки макулатури

Російський ринок переробки макулатури наприкінці 2008 року загальна кількість обсягу макулатури склало 5,3 млн тонн. Незначне зростання цього показника по відношенню до попереднього періоду склав трохи більше трьох відсотків. Першість за освітою макулатури протягом 2008 року належало Центральному і Приволжскому федеральним округах, з утворенням 1390,75 і 1130,98 тис. тонн відповідно.

Третя і четверта позиції належать Південному федеральному округу з об'ємом 856, 42 тис. тонн, і Сибірському федеральному округу з об'ємом 732,13 тис. тонн. Останнє місце посів Далекосхідний ФО з об'ємом 242,42 тис. тонн.
П'ятнадцять регіонів Російської Федерації налічують більше ста тисяч тонн утвореною макулатурної маси. Лідерство належить Москві і Московській області.

У 2008 році паперові відходи були зібрані в кількості 1864,9 тис. тонн, показник переробки склав 652,7 тис. тонн. Враховуючи середню вартість відходів, що становить 5 тис. руб за тонну продукції, переробка макулатури в кінцевий продукт визначила показник 3,3 млрд. рублів.
Поставки макулатури вироблялися, з визначеними обсягами у відсотковому та ваговому виразі, від наступних груп постачальників:
- промислових підприємств (50-55%, 932,5 - 1025,7 тис. тн);
- торговельних підприємств (40-45%, 746,0 - 839,2 тис. тн);
- населення (1%, 18,6 тис. тн).
Макулатура була використана для виготовлення наступних видів продукції:
- туалетний папір і картон (489,5 тис. тн);
- покрівельні матеріали (130,5 тис. тн);
- ековата, горбкуваті прокладки та ін. (32,6 тис тн).

Сьогодні Росія налічує промислові підприємства в кількості 76 одиниць, які використовують макулатуру як основне або додаткове сировину. В основному, переробні виробництва концентруються у Центральному, Північно-Західному і Приволзькому федеральних округах.

Імпорт макулатурного сировини за результатами 2009 року налічував понад 2752 тонн. Перевищення рівня 2009 року за цим показником склало 47.6%. Поставки були проведені на загальну суму 14,3 млн. крб без ПДВ і мита, з середньою вартістю контракту 5194,13 руб\тн. Показники експорту макулатурної маси за підсумками 2009 року перевищили показники імпорту більш ніж у 90 разів.

Скорочення обсягів поставок, якщо порівнювати з даними за 2008 року, відбулося на 6,2%. Значення загальної вартість по експортних продажів - 1117,99 млн. рублів без урахування ПДВ, з середньою вартістю контракту 4470, 51 руб\тн.

Показники середньої ціни здаваної макулатури знаходяться в межах 2500-6000 руб\тн. Найбільш дешева макулатура (приблизно 800 руб\тн) складається із змішаною разносортной папери. Найбільш дорогою (близько 8000 руб\тн) є макулатура, яку утворює чистий білий папір.


Організація прийому та вивезення зібраної макулатури.

До початку виконання робіт проводиться пошук об'єкта з наявністю скупчення великої кількості паперових відходів і визначенням їх обсягів, після чого складається графік з вивозу. На наступних етапах відбувається складання договору про надання послуг з вивезення, організується приймання макулатурної маси з забезпеченням зважування та вивезення. Проміжну переробку вторинної сировини виробляє компанія, що займається збором. Після пресування і пакування макулатури відпускається і вивозиться споживачеві.

Перед здаванням макулатури організацією передбачено її зв'язати і складувати на місці для вивозу. При цьому обов'язок організації входить відділення паперових відходів від інших видів вторсировини. До того, як буде зроблений вивезення, організація зберігає вторинну сировину на своєму майданчику або в складському приміщенні.

Транспорт для вивезення надається заготівельником макулатури. Завантаження і перевезення здійснюється здає свої організацією. На заготівельному підприємстві макулатура підлягає прийому, реєстрації та зважування, після чого переробляється в призначеному для цього цеху. Первинна переробка включає в себе сортування, подрібнення, пресування і видалення помічених домішок. Після повторного зважування макулатура знаходиться на складі готової продукції. При подальшому вивезенні та прийомі, які здійснює завод-споживач, навантаження виробляє заготівельник своєю технікою.

Постійне збільшення попиту на картонні вироби дозволяє використовувати на виробництво картону 80% макулатури. При виготовленні картону виконується додавання наповнювачів (полімерів або фарби, крейди), віджим маси і пресування. Дані вироби застосовуються в якості палітурок книг. При використанні макулатури вирішується ряд екологічних проблем, виготовляються численні нові і корисні речі. Процес прийому і вивезення можна організувати в школах, із залученням населення і т.д. На ціну здаваної макулатури впливає вологість і чистота. Переробка проводиться з урахуванням групи здаваної папери. При обмежених можливостях заготівельника, уповільнюють вивезення, вартість може збільшуватися внаслідок замовлення додаткових транспортних засобів, що несприятливо позначається на виконанні договірних зобов'язань.

Етапи переробки макулатури.

Переробку вторинної сировини проводять поетапно:
1. Процес сортування
Паперові відходи сортуються за категоріями на білу офісний папір і менш якісні види. З паперу низької якості можливо виготовляти скотч і поліетилен. Для вторинного картону в обов'язковому порядку проводиться термомеханічна обробка, для виключення можливості поломки обладнання.
2. Операція розпуску
За сортуванням слід подрібнення і замочування вторсировини обертовим гвинтом в мішалці до отримання рідкої волокнистої маси.
3. Пропускання через сито
Використання сита дозволяє очищати рідку волокнисту масу від сміття і не розчинилися паперових частин.
4. Перемішування в мішалці
Перемішування волокнистої маси відбувається в обертовому барабані до утворення осаду чужорідних частинок на дні.
5. Використання крупно коміркового сита
Використання сита усуває з пропускається через нього маси пластик, скотч і клей.
6. Застосування піни, повітря, процес формування
Отриману масу обробляють із застосуванням піни і повітря і пропускають через осередки дрібного сита. Формування проводиться на сітці з використанням спеціальних валиків.
7. Використання дрібнопористий сита
Далі здійснюється висушування отриманого полотна, розмочування і повторне задіяння сита і мішалки. З сировини таким чином віддаляється фарба і клей.
8. Обробка в центрифузі
Центрифуга забезпечує поділ сировини на підставі щільності. У верхній частині відбувається скупчення волокон, щільність яких менше.
9. Процес флотації
Подача розпорошеного стисненого повітря забезпечує повне очищення і готовність сировини до застосування. У процесі флотації, відбувається зняття або відкачування частинок забруднювачів (фарба, клей).

Організація роботи міні заводу по переробці макулатури.

Планування відкриття міні-заводу, переробного макулатуру, вимагає попереднього вирішення питання, пов'язаного з постачанням сировини. Дані денної продуктивності середнього міні-заводу зазвичай складають до 10 тн протягом дня.
Джерелами сировини можуть бути: населення; промислові, торговельні та адміністративні підприємства і установи. Вартість, за якою приймається макулатура, знаходиться в межах 500-1500 руб\тн за макулатуру, що належить групі "Б", за винятком картонних відходів, а також 500-1000 руб\тн за картон. Мінімальні і максимальні значення вартості залежать від того, хто є перевізником вторинної сировини до місця переробки.
Придбання готового міні-заводу (в розібраному вигляді) китайського виготовлення на сьогоднішній день є оптимальним варіантом організації переробного виробництва.

Збір та постачання сировини для міні виробництва.

Немає необхідності займатися будівництвом цілого комплексу. Досить проводити збір вмісту тари для макулатурного сировини не частіше одного разу в тиждень, пресування і відправку на адресу паперового комбінату. При цьому необхідно враховувати якість макулатури, призначеної для конкретного комбінату.

У зв'язку з тим, що сировина відрізняється за якістю, існує розподіл за групами:
- Група А представлена сировиною високої якості в ідеалі - офісних відходів;
- Група Б з середньою якістю макулатури у складі чистого картону, книг, журналів, буклетів, за винятком газетного паперу;
- Група з низькою якістю газет і кольорового картону.

Відео - Обладнання для переробки макулатури:

   

Часткова переробка сировини.
Часткова переробка вторинної сировини дозволяє виробляти тільки подрібнення відходів, завдяки якому виготовляється пульпа. Папір замочується у воді, в об'ємних ємностях, відбілюється, дезінфікується, після чого проводиться без зайвої рідини. Використання отриманої піни, або пульпи, можливо в якості вихідної сировини для великих підприємств.
Оснащення баками і резервуарами, в яких повинна зберігатися рідина, електроустаткуванням і мішалками допоможе в організації виробництва вигідно продається пульпи.

  міні цех по переробці макулатури  

Виготовлення паперу.
Кінцевий продукт - папір виготовляється на основі макулатурної маси. Рівень виробництва відповідає якості паперової продукції. Початковий етап виробництва може характеризуватися виготовленням серветок або туалетного паперу. Дане виробництво відрізняється простотою на відміну від виготовлення більш якісних продуктів. Обладнання для виробництва зазвичай розміщується в одному транспортному контейнері.

Складності при переробці макулатури?
Кожен бізнес супроводжується певними труднощами, в тому числі і переробка макулатури. Тому при організації виробництва необхідно враховувати деякі моменти.
1.Поиск відповідного ділянки для виробничих цілей, відповідного рівня пожежної безпеки та нормам санітарії.
2. Необхідність придбання вантажно-транспортних засобів для переміщення великих обсягів макулатури, а також продуктивних пресів з високою вартістю.
3. Не використовувати три - чотириразове переробку вторинної сировини, оскільки можна понести збитки, пов'язані зі зниженням якості продукту.

У тому випадку, коли бізнес-план складений і реалізований правильно, можна очікувати відчутний прибуток у майбутньому. Протягом місяця можна заробляти до 5,5 мільйонів рублів при виробництві паперу, а також до 9,6 мільйонів рублів при виготовленні картонної продукції. Переробку вторинної сировини сприймають не лише як бізнес, але також і як корисну сциально-екологічну діяльність. Таким чином, можна забезпечити заохочення даної діяльності від державних органів та екологічної служби.

Пресування макулатури.
Процес первинного пресування макулатури для зручності переміщення вартий уваги! На основі лише одного преса може бути створений свій міні-бізнес. Дивіться самі:

   
  прес для макулатури гідравлічний ціна 350 000 рублів  

Переробка макулатурної продукції насправді є перспективною справою, особливо в наш час, коли використання відходів виробництва приділяється не надто пильну увагу. До того ж ця діяльність сприяє успішному розвитку починань, оскільки цей бізнес може бути доступним навіть при невеликих фінансових вкладеннях. Організація виробництва може забезпечити довготривалу користь.

 

Лінії виробництва товарів з макулатури.

Процеси переробки макулатури передбачають виробництво нових товарів на її основі.

 

 

Лінія для виробництва картонної упаковки.

 
 

 

Міні завод-лінія для виробництва туалетного паперу.

 
 

 

Міні лінія-верстат для виробництва серветок.

 

Підводячи підсумки можна сказати, що бізнес на макулатурі можна починати за різними напрямками, такі як, збір і пресування з наступним продажем брикетів, Доставка і переробка в пульпу або в папір, придбання переробленої макулатури і виробництво кінцевих продуктів, наприклад, туалетного паперу, серветок, упаковки і т.д. Удачі!

1
Тому Вперед -Виробництво дерев'яних піддонів та шашок з тирси як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.


Бізнес на бензині. Своя АЗС

Бізнес на бензині. Своя АЗС

В наш час при організації своєї АЗС використання малознайомого бренду і назви, практично неможливо. Майже всі бізнесмени використовують вже розкручені бренди відомих компаній, що працюють по франшизі


Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення гусей можна сміливо віднести до сільськогосподарського бізнесу. Гуси досить швидко набирають вагу, при цьому вони досить невибагливі птахи. Але вирощування гусей краще починати зі стада в 500 голів


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей