Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Виробництво дерев'яних піддонів та шашок з тирси як бізнес

   

Зміст:

КОНСТРУКЦІЯ ПІДДОНУ

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ДЕРЕВ'ЯНИХ ПІДДОНІВ

ВАРІАНТИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ПІДДОНІВ

ЛІНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ДЕРЕВ'ЯНИХ ПІДДОНІВ

ЛІНІЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ШАШОК (БОБЫШЕК) ДЛЯ ПІДДОНІВ

РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ПОДДОННОГО ЗАВОДУ

ЗБУТ ПРОДУКЦІЇ

Висновок:

ІНШІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ПІДДОНІВ

ПІДДОНИ ТА ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ

Переміщення вантажів за допомогою дерев'яних піддонів відомо давно. Це дуже зручний спосіб, не втратив популярності і до нинішнього часу. Розміри піддонів стандартні. Вперше стандартні параметри піддонів були визначені після закінчення Великої Вітчизняної війни. Вони співвідносилися з габаритами, які мали залізничні вагони, адже переважно залізницею і здійснювалася транспортування вантажів. З тих пір ніяких змін в розмірах дерев'яних піддонів не відзначено.

  піддони прикол  

Для Росії, усіх її регіонів, найбільш прийнятними і популярними є піддони з типорозмірами двох різновидів: 1200 на 800 і 1200 1000 мм. Їх розробляли з урахуванням міжнародних європейських стандартів, узятих за основу. Дерев'яні піддони популярні в усьому світі, їх виробляють у величезних кількостях. Наприклад, у США витрати деревини на їх виготовлення перевищують 14 млн. кубометрів.

КОНСТРУКЦІЯ ПІДДОНУ
Конструктивно піддони, будь-яких розмірів вони не були, приблизно однакові. У них є «лижі» - нижні дошки, кубики, що скріплюють піддон і дають можливість для введення в нього вил навантажувача (їх називають бобишках - в просторіччі або шашками, що правильніше). Далі йдуть поперечні дошки з кріпиться на них настилом, на якому розміщують вантаж. Різновиди піддонів залежать від товщини і ширини дощок, що утворюють настил, а також від їх кількості. Конструктивне рішення піддону дозволяє вилочному навантажувачу або візку-«рокла» захопити його, з якою б з 4 сторін вони до нього жодного під'їхали.

ЄВРОПІДДОН, ВИЩИЙ СОРТ євро НЕСТАНДАРТНИЙ ПІДДОН 1140Х1140 ММ НЕСТАНДАРТНИЙ ПІДДОН 1200Х1200 ММ

При придбанні піддону враховують вид вантажу, а також його розміри. Тобто піддони будуть відрізняти товщина несучих дощок і настилу, розміри кубиків. Підприємство набуває піддони, зручні для транспортування своєї продукції, з урахуванням її особливостей. Природно, чим більше вантажопідйомність піддону, тим більше деревини потрібно на його виготовлення. Звідси випливає і більш висока ціна за них. Для додаткової жорсткості застосовують нижню обв'язку, пускаючи її по периметру.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ДЕРЕВ'ЯНИХ ПІДДОНІВ
Особливе значення мають матеріали, з яких виготовляють піддони. Вони вимагають дбайливого поводження. Найчастіше вихідна сировина - брус з потрібним перетином і обрізну дошку - купують. Брикети - найбільш зручна упаковка для дощок, залишає простір для вентиляції, що дуже важливо для зберігання. Адже без доступу повітря дошки, навіть якщо спочатку були абсолютно новими, синіють. Вони потребують просушування, яку забезпечують брикети.
Хвойні і листяні породи дерев найбільше підходять для виготовлення піддонів. Але в них є один недолік - вицвітання. На якості і міцності продукції це не відбивається - тільки товарний вигляд страждає, що знижує ціну виготовлених піддонів. Щоб цього не сталося, склад, де зберігається готова продукція, повинен бути під навісом, тоді дощ і сонце не зіпсують її зовнішнього вигляду.

Виготовлення піддонів в Росії має документальне обґрунтування: ГОСТ 9078-84 і ГОСТ 9557-87. Перший в загальних рисах описує цю продукцію: піддони є, і вони в основному дерев'яні. У ньому не вказані жодні дані, що стосуються габаритів, цвяхів, товщини дощок. Фігурують тільки параметри 1200 на 800 і 1200 1000 мм, що дозволяє виготовляти будь-яку продукцію в окреслених рамках.

  креслення піддону  


Другий документ більш конкретний і відповідає європейським вимогам, що пред'являються до европоддонам. Російські піддони від європейських відрізняє тільки те, що у них немає клейм, наявних у європейських - EUR і EPAL, оскільки процедура сертифікації ще не пройдена. В іншому ж вони повністю відповідають европоддонам: по допускам-припусків, товщині, цвяхам...Просто з'явилися піддони без клейма, або піддони БК.

Що ж до мітки EUR, то вона вказує на те, що піддон виготовлений в Європі, а EPAL говорить про відповідність вимогам Палетної асоціації Європи, організації, що перевіряє європейські виробництва. Мітка свідчить про те, що всі технології дотримані, стандарт якості витриманий, виробництво працює в потрібному форматі. Представництво цієї організації в Росії поки відсутня - ведуться лише переговори.

На піддоні є ще одне тавро, яке виставлено на центральній шашці-бобышке - «колосок». Наявність «колоска» говорить про пройденої фітосанітарної обробці у відповідності зі стандартом ISPM15. Дані про партії - її назва, метод обробки, країна-виробник зазначаються в мітці. В клеймі на європіддонах є ще інформація про номер партії і рік виробництва, за якої легко встановити, коли і де він зібраний. Ситуація ускладнюється тим, що часто клейма підробляють, так що визначити місце виробництва піддону не представляється можливим.

ВАРІАНТИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ПІДДОНІВ
Виробництво піддонів у всьому світі автоматизовано. Автоматичні та напівавтоматичні лінії, які використовуються у їх виробництві, забезпечують бездоганну якість. За кордоном фізична праця доріг і тому максимально замінений автоматикою. У Росії ситуація інша. Ручна фізична праця цінується досить дешево, що дозволяє його широко застосовувати. І виробництво піддонів не виняток. Підприємства, що використовують ручна праця при виготовленні піддонів, в Росії зустрічаються досить часто. Збиті вручну піддони знижують якість, так як не забезпечують точність і відповідність розмірам. Але це не єдиний їхній недолік. Автоматично зібрані піддони відрізняються і цвяхами, капелюшки яких втоплені, як того вимагають Гости. Капелюшки цвяхів, забитих вручну за допомогою молотка, залишаються врівень з дошкою, що є серйозним порушенням.

У виробництва піддонів є своя специфіка. Наприклад, потрібні спеціальні цвяхи - навивні, або ершоны. Вони представляють собою щось проміжне між цвяхом і саморізом. Вони товщі в діаметрі, з дещо іншої капелюшком, а найголовнішим є те, що є насічки, що дозволяють більш міцно триматися цвяхам в дошці. Це дуже важливо, адже з піддонами на складі не церемоняться: в них часто врізається навантажувальна техніка, їх кидають, штовхають, піддають іншим механічним впливам. Якщо використовувати звичайні цвяхи, то навряд чи вони витримають таке звернення: почнуть вилазити, дошки расшатаются, втратять стійкість. Піддон перестане бути надійним і міцним. А це небезпечно, так як не може забезпечити збереження вантажу.

  ЛІНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ДЕРЕВ'ЯНИХ ПІДДОНІВ  


Існує чотири способи виробництва дерев'яних піддонів. Найпростішим є перший, до того ж він ще й найдешевший. Він поширений на російський деревообробних підприємствах, лісопилках. Полягає цей метод у використанні відходів від ділового лісу. Їх залишається близько 30 відсотків. Щоб ці відходи якось утилізувати, вирішують вручну, особливо не мудруючи, сколотити піддони. З інструментів - тільки молоток. Зрозуміло, піддони, виготовлені таким кустарним способом, низької якості. Єдиний позитивний момент - це низька ціна таких виробів. Допуски і профіль, природно, страждають.

При другому способі використовується пневмоінструмент. Збірка піддонів йде вручну, але інструмент використовується на порядок вище - не звичайний молоток, а пневматичний, що прискорює процес виготовлення піддонів.

   

Він вже частково автоматизований, що дозволяє збирати не один, а кілька виробів. Але говорити про якості в цьому випадку теж не доводиться: воно низьке через недотримання розмірів. Від помилок збирачів зібрані вручну піддони не застраховані і виходять недостатньо міцними, якісними. Це не буде забезпечувати збереження вантажу, і до того ж є ризик отримати травму в оператора вантажної техніки в разі, якщо піддон не витримає.

Якщо перші два способи характерні для Росії, то третій - для країн Європи. При третьому способі виготовлення піддонів відбувається за допомогою напівавтоматичних верстатів, і займаються цим в основному міні-підприємства.

Четвертий спосіб, це повністю автоматична лінія:

ЛІНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ДЕРЕВ'ЯНИХ ПІДДОНІВ
ВЕРСТАТ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ПІДДОНІВ:

   


Сучасні лінії для виготовлення піддонів передбачають два варіанти. Для першого характерне використання одного цвяхозабивні апарату, продуктивність якого дозволяє виготовити одну або дві палети за одну хвилину. Вартість такого варіанту - приблизно 12 млн. рублів. Другий припускає використання двох гвоздезабивных машин, з'єднаних в конвеєр. У цьому випадку продуктивність вже 5 палет, а вартість - близько 18 млн. рублів.

ЛІНІЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ШАШОК (БОБЫШЕК) ДЛЯ ПІДДОНІВ


Для виробництва бобышек для піддонів використовується:

дробарка виробництво піддонів

  1. Дробарка
 

змішувач клею і тирси виробництво піддонів

2. Відцентровий змішувач WB2, призначення якого - високоякісне змішування складових компонентів суміші для пресування бобышек піддону.

 

гідравлічний прес виробництво піддонів

3. Гідравлічний прес бобишки піддону WBP - це інноваційний прес, призначений для переробки відходів деревини та отримання пресованої бобишки.

 

пилочный верстат виробництво піддонів

4. Пильний вузол гідравлічного преса ( автоматичний), з допомогою якого здійснюється торцеве пиляння пресованого бруса потрібного розміру.

 

Китайські міні лінія виробництво шашок-бобышек для дерев'яних піддонів - відео:

   


Шашки, або бобишки, можна придбати окремо для палетів та піддонів з параметрами 78х100х100. Комплект складається з 9 бобышек і коштує 36 рублів.

  комплект бобышек для піддонів коштує 36 рублів  

Чи не нарізані шашки запаковані в піддони їх ціна близько 6000 руб. м3

  нарізані шашки запаковані в піддони їх ціна близько 6000 руб. м3  


РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ПОДДОННОГО ЗАВОДУ
Якщо проаналізувати рентабельність поддонного виробництва, скласти бізнес-план, то вийде наступна картина.

Не обрізна і дошка напівобрізна низької якості потрібного розміру коштує в середньому 3 - 4 тис. руб./м3. Брус, призначений для напилки бобишки, обійдеться трохи дорожче - 4-5 тис. руб./м3, але його треба не так багато. Шашки ж, клеєні з тирси, будуть коштувати приблизно в півтора-два рази дешевше. Таким чином, розбіг собівартості одного палета - 200 - 250 рублів (середній показник - 225 рублів). Піддон буде коштувати 265 рублів.

Отже, дохід, принесений одним паллетом, - 40 рублів. Вважаємо далі: лінія з продуктивністю 3 палета за 2 хвилини в день дасть більше 700 штук , за місяць - понад 17 тис. Дохід складе 700 тис. рублів на місяць і 8, 5 млн. рублів на рік. Якщо відмінусувати податки, зарплату робітників, комунальні платежі та ін., річний чистий прибуток буде близько 4, 5 - 5 млн. рублів. І це тільки за одну зміну - чому б не відкрити такий бізнес?! При використанні у виробництві 2 гвоздезабивныхмашин з продуктивністю 5 піддонів за хвилину з 3-змінним режимом роботи, чистий денний дохід буде 120 - 150 тис. рублів. Місячна ж чистий прибуток складе приблизно 3,5 млн. рублів!

При першій схемі точка беззбитковості буде досягнута вже через 2, 5 - 3 роки. При 2-змінному режимі - в 2 рази швидше. Друга ж схема відіб'є вкладений в обладнання капітал менше, ніж за рік. Правда, це якщо припустити, що вироблені палети будуть відразу ж розкуповуватися, що було б ідеально. У будь-якому випадку, такий готовий бізнес вигідний.

ЗБУТ ПРОДУКЦІЇ
Усіх використовують у своїй виробничій діяльності піддони, тобто споживачів випущеної продукції, можна розділити на дві категорії або групи. Перша - це ті компанії та підприємства, у яких піддони безпосередньо включені в роботу автоматизованих ліній виробництва. Наприклад, виробництво оснащене спеціальною конвеєрної лінією пакування готової продукції. Такі пакувальні установки не припускають участі у виробничому процесі людини.

Відповідно, такі підприємства будуть купувати палети нові, що відповідають ГОСТу, з набором відповідних штампів, сертифіковані. Інакше їм не уникнути всякого роду неполадок, викликаних неякісними палетами і, відповідно, затримок виробництва і пов'язаних з цим збитків.

Другу категорію складають фірми і підприємства, які палети використовують для транспортування і зберігання товару на складі, як найбільш зручний і раціональний спосіб. Наприклад, це може бути яка-небудь монтажна організація, діяльність якої пов'язана зі складанням приладів або пристроїв великих розмірів - обладнання для енергетичної галузі, різного роду металоконструкції і ін Для цієї групи споживачів істотної ролі новизна, якість та відповідність загальноприйнятим нормам не важливі. Платити за це вони не будуть. У них інші критерії оцінки продукції. Для таких організацій та виробництв самим визначальним фактором буде дешевизна. Вони виберуть палети з низькою собівартістю. Їм важливо зменшити свої витрати, заощадивши на них. Оптимальним варіантом для них будуть палети б/у. Перед організацією бізнесу на виробництві піддонів не забудьте скласти бізнес-план!

ІНШІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ПІДДОНІВ

 

Піддони з металу:

піддони з металу

 
 

Піддони із пластику:

піддони з пластика

 
 

Піддони з картону:

піддони з картону

 
 

Піддони з фанери ФСФ і OSB:

Піддони з фанери ФСФ і OSB:

 
 

Піддони з тирси і соломи:

Піддони з тирси і соломи:

 
 

Піддони з ящиками з фанери і ОСП:

Піддони з ящиками з фанери і ОСП:

 

 

ПІДДОНИ ТА ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ

 

Столи з піддонів:

Столи з піддонів:

 
 

Сходи і велопарковки з піддонів:

Сходи і велопарковки з піддонів:

 
 

Кухонні і ванні столи з піддонів:

Кухонні і ванні столи з піддонів:

 
 

Піддони в інтер'єрі квартири:

Піддони в інтер'єрі квартири:

 
 

Міні еко будинку з піддонів:

Міні еко будинку з піддонів:

 
1
Тому Вперед - Міні Птахоферма. Відкрити птахофабрику як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Перед відкриттям школи мистецтв вам потрібно визначитися власне які напрямки ви будете викладати. Так само проблемою є пошук по справжньому грамотних педагогів.


Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Проведене дослідження показало, пари які є клієнтами секс-шопів набагато згуртованішою, а шлюби міцніші. Але досі багато власників магазинів не можуть впоратися зі стеснениями своїх потенційних клієнтів, що зменшує прибутки з продажу дорослих іграшок.


Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Почати свій бізнес у Європі хочуть багато успішні люди, тому що економічна ситуація в розвинених країнах більш стабільна, бізнес отримує вагому підтримку з боку держави.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей