Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину жіночого одягу

   

Одяг - це досить ходовий бізнес, саме з цієї причини такий магазин навряд чи залишиться без клієнтів. Термін окупності підприємства залежить від місця розташування бутіка жіночої одягу і становить близько 10 - 15 місяців. Але, перш ніж відкрити такого роду магазин необхідно скласти хороший бізнес-план, або ж скачати в інтернеті.
 
Отже, для відкриття магазину жіночого одягу вам знадобиться:

1) визначитися з асортиментом товару (наприклад, жіночі брюки, кофти, сукні, хутра, нижня білизна тощо).

2) Дослідження ринку. В цей пункт входить як вибір місця для відкриття вашого майбутнього бутіка, так і вивчення клієнтського ринку, і його споживчого смаку. Не варто лякатися, якщо в зоні розташування, вашого бутіка жіночої одягу, виявиться ще один або два подібних магазину, так як даний бізнес спирається на смак клієнта і інші магазини будуть вигідною рекламою і для вас.
 
3) Реєстрація бізнесу. Вам потрібно буде відкрити ІП, поточний «запасний» рахунок і т.д. Витрати на оформлення всієї необхідної документації для відкриття початкового бізнесу становлять близько 100.000 рублів. Вся документація магазину повинна бути в порядку.

  Бізнес План магазину жіночого одягу  

4) Приміщення для магазину. На даному етапі вам пропонується три варіанти, вибір якого залежить від ваших фінансових можливостей. Найбільш дешевим варіантом вважається оренда приміщення, на перший час. Найбільш дорогим - будівництво окремо розташованої будівлі спеціально для магазину одягу.
Мінімальна сума для покупки або оренди приміщення становить близько 1.200.000 рублів.

5) Купівля обладнання. У перелік спеціальних приладдя для магазину входить: касовий апарат, вітрини, стелажі, вішалки, столики, крісла і т.д. Також необхідно зробити ремонт у приміщенні, щоб додати вашому бутіку належний вигляд. Разом, витрати, на цей пункт вашого бізнес-плану, складуть близько 390.000 рублів.

6) Закупівля одягу. Закупівельні ціни на поставку жіночого одягу різні, вам необхідно лише визначитися з прийнятною для вас ціною і якістю. При цьому необхідно вибирати такого постачальника одягу, який надасть вам сертифікати якості та гігієни пропонованого вам продукту. Сума, яка знадобиться вам на закупівлю товару становить приблизно 800.000 рублів.

7) Підбір персоналу. Вашому магазину потрібні: продавець-консультант, бухгалтер та адміністратор. Важливо пам'ятати, що ваш продавець повинен бути ввічливим, чемним, делікатним, оскільки від правильно обраного продавця залежить частина успіху магазину. Ні в якому випадку продавець не повинен бути настирливим, так як настирливість лише дратує клієнтів. У бізнес-плані слід врахувати заробітну плату персоналу (в місяць близько 60.000 рублів).
 
Отже, необхідні інвестиції для відкриття магазину жіночого одягу, мінімально становить близько 2.550.000 рублів.

 

Бізнес План магазину жіночого одягу - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План магазину одягу для вагітних

Бізнес План магазину одягу для вагітних

Ви вирішили відкрити магазин для вагітних. Ідея, безумовно перспективна і багатообіцяюча, для тих, хто хоче мати стабільний та високий дохід. З чого ж почати?
Необхідно мати чіткий бізнес - план: знайти постачальників, скласти маркетинговий план

Бізнес План магазину одягу

Бізнес План магазину одягу

Відкриття свого магазину одягу вважається експертами чи не найбільш рентабельним бізнесом. Тут прибуток, в першу чергу, залежить від вибраного виду товару: одяг економ-класу класу люкс і т.д.

Продаж одягу Англійських брендів

Для створення бізнесу на продаж одягу ви самі повинні бути модником, а як без цього?
В 2006 році і був заснований бізнес, про який піде мова в даному відео на основі спільних інтересів в моді.

Магазин чоловічого одягу. Бізнес - магазин одягу для чоловіків

Магазин чоловічого одягу. Бізнес - магазин одягу для чоловіків

У наш з вами час вважається, що торгівля чоловічим одягом менш вигідна, ніж жіночої, але тим не менше такий вид бізнесу як магазин одягу для чоловіків не можна залишати без уваги, так як серед чоловічого населення теж не мало модників.

Як відкрити стоковий магазин?

Як відкрити стоковий магазин?

Стокові магазини не є радикально новим явищем на українському ринку. Однак за темпами розвитку даний формат поступається лише магазинах «секонд-хенд». В бізнес-середовищі під терміном «stock» зазвичай розуміють магазин економ-класу, що реалізує фірмову одяг минулих сезонів за низькими цінами.

 

Тому Вперед - Бізнес План кафе біля дороги, кафе на трасі

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Якщо Ви плануєте створити свій власний Інтернет магазин, то повинні знати, що тут не обійтися без певних інвестицій. Практично всі інвестиції, швидше за все, підуть на оффлайн.


Бізнес План магазину посуду

Бізнес План магазину посуду

Зараз магазини посуду відкривати вигідно, так як на даний момент дуже великий асортимент продукції, яку можна вибрати не тільки у вигляді подарунка, але й для себе.
Для відкриття свого магазину посуду необхідно скласти бізнес план.


Бізнес План магазину керамічної плитки

Бізнес План магазину керамічної плитки

Набросаєм собі {бізнес-план}, в якому постараємося врахувати всі "підводні камені", які зустрінуться на шляху відкриття магазину з продажу керамічної плитки.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей