Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Весільний салон як бізнес. Бізнес-план весільного салону

   

Зміст:

Введення
Складності при відкритті салону весільно
Які вкладення в даний бізнес?
Асортимент товару для весільного салону
На що підуть основні інвестиції?
Які документи потрібні для відкриття весільного салону?
Місце розташування і приміщення для весільного салону
Обладнання необхідне для салону
Інтер'єр приміщення
Персонал для успішної роботи
Реклама і збут для весільного салону


Введення.

Вибираючи напрям свого бізнесу після того як визначився з кількістю первинних вкладень досить не просто. Весільний салон чи магазин, як і будь-який інший вид підприємницької справи, вимагає багато часу і сил на розробку основної ідеї, і вся робота повинна охоплювати всі спектри послуг і товарів для весільних урочистостей. Продаж сукні та костюми для головних персонажів весілля, а також різних аксесуарів, можливо, принесуть прибуток, але вона не буде такою істотною порівняно з тим, якщо запропонувати різні види додаткових послуг для всієї церемонії даного свята, включаючи оформлення залів, машин, надання різних атрибутів.

Після того, як сформувалася ідея створення весільного справи, потрібно вивчити та проаналізувати роботу всіх прямих конкурентів, які працюють на тій території де буде знаходитися новий магазин. Це потрібно для того, щоб у роботі власного салону нічого не повторювалося від сусідніх магазинів. Просто відкрити магазин і замовити одяг - це піддати себе ризику відсутності клієнтів, вони просто бачили такий же асортимент, приміром, і їх потрібно заінтригувати показати щось нове, надихнути. Весільна церемонія проводиться в життя один раз, тому хочеться неповторного образу в одязі і деталях і це варто враховувати. Дізнавшись всі подробиці роботи інших магазинів можна точно знати, які моделі суконь не варто купувати в свій салон, а що, навпаки, варто звернути пильну увагу, якісь упущення у решти можна використовувати з вигодою і користю у себе.

  Весільний салон як бізнес></td>
       <td> </td>
      </tr>
     </table>
     <table width=

При виборі урочистих суконь та аксесуарів на модні тренди, безумовно, варто звернути увагу, але все ж потрібно враховувати, що, те, що рекламується, як модне в першу чергу використовується в кожному салоні весільного спрямування. Тому для того щоб затримати клієнтів у салоні потрібно вибирати як нові моделі, так і щось неординарне і нестандартне. Салони весільного ухилу повинні дуже сильно відрізнятися один від одного, вони не продають продукти щоденного споживання, які особливо не вибирають, однакові відвідувачі не будуть заходити, а значить, не буде прибутку. Необхідно стати справжнім майстром і художником при організації даної справи, нові ідеї повинні постійно змінюватися і вдосконалити створений весільний салон, тільки це буде, як магніт тягнути клієнтів саме до вас.

Окремо визначимо всі труднощі у створенні весільного бізнесу:- Цей бізнес дуже популярний і конкуренція неминуча, повторитися дуже просто, а вибрати новий напрямок і придумати оригінальну задумку дуже складно;

- Зміна пір року і погоди дуже впливає на кількість продажів, в зимовий час не виключені простої;

- Враховуючи, що прибуток непостійна із-за сезонних продажів, зменшується можливість отримання кредиту в будь-якому банку, що також ускладнює весь процес роботи.


Скільки потрібно грошей для відкриття весільного салону?

 
Грошові питання - це одна з головних проблем у створенні власного бізнесу. Необхідно спочатку визначитися в якому приміщенні буде знаходитися весільний салон. Якщо орендувати готову будівлю, то витрати трохи скоротяться, тоді на всі початкові закупівлі та оформлення торгового залу вистачить суми від 1000 до 100 000 доларів, це приблизні розрахунки, все буде залежати ще і від місця знаходження, в маленькому містечку трохи менше, а у великому мегаполісі вона може бути і більше. Якщо магазин планується відкрити у власному приміщенні, то витрати будуть великими і складуть не одну сотню тисяч доларів.


Асортимент товару весільного салону.

 
Щоб в салон завжди ломилися покупці необхідно пропонувати великий асортимент своєї продукції, який буде відрізнятися від представленої конкурентами, як своїм зовнішнім виглядом, так і якістю виконаної матерії. В основному в будь-якому весільному салоні можна зустріти близько 50 різних моделей суконь і не більше 20 видів чоловічих костюмів для урочистого випадку. Але створюючи свій бізнес важливо пам'ятати, що кількість не має особливого значення, головне підібрати якісне і неординарне рішення в тканинах, з яких виконана весільний одяг. Тому співпраця з постачальниками, які виконають всі побажання бізнесмена теж малоймовірно, для такої плідної дуету потрібно багато часу і сил, адже знайти таких компаньйонів в сучасній ринковій структурі складно.

Щоб не зробити помилок у виборі постачальника потрібно знати деякі положення:

- наданий товар повинен бути бездоганної якості;
- вартість повинна бути на деякі товари зі знижкою, а де-то з наданням в подарунок будь-якого аксесуара в подарунок;
- асортимент постійно здатний дивувати своїм різноманіттям;
- продукція завжди повинна бути у великому обсязі;
- завжди враховувати популярні новинки світового ринку;
- постачальник завжди відправляє товар у строки і вітрини завжди сповнені моделями трендів весільного товару;
- якщо замовлення у постачальника великі, то він робить додаткові знижки на ціни;

Вибрати, у кого замовити необхідний товар на сьогоднішній день просто, можна використовувати і інтернет ресурси, щоб зв'язатися з постачальником з європейських країн. Але якщо бізнес відкривається в маленькому містечку, то будь-якому бізнесмену доводиться робити одноразові великі закупівлі, тому обмежується різноманітність товару. Тим більше доставка такого товару теж принесе підприємцю певні витрати на транспортування замовленої продукції. У невеликих містечках у населення доходи невеликі, тому їм неможливо продавати дизайнерськи виконані дорогі моделі суконь і комплектів, в таких населених пунктах завжди чекають знижок і недорогих цін і шукають саме за цими критеріями.
  Асортимент товару весільного салону.  

Якщо весільний бізнес планується у великому мегаполісі, то тоді різнорідність населення з різним видом достатку дозволяє власнику укладати договори з декількома постачальниками. Тобто можна купити дуже дорогі товари для вищого класу, які будуть орієнтуватися при покупці на оригінальний і відомий бренд, і вибрати постачальників більш доступних товарів весільних нарядів, які підійдуть середнього класу. Тут, варто відзначити, за рахунок більшого вибору збільшується і асортимент продукції і пропозиції покупцеві. Різноманітність моделей саме по собі визначено із-за декількох постачальників, адже вони зазвичай привозять товар з різних країн, і розробляють і шиють їх природно різні модельєри.

У великих весільних компаніях з безліччю наданих послуг буває і наявність власної майстерні з пошиття. Дана послуга підвищує інтерес покупців, адже можна зшити плаття, яке буде єдине і неповторне, наречена сама може прийняти при його дизайні. Незважаючи на те, що швея в салоні - це додаткові витрати на персонал, замовлення на які будуть виконуватися з допомогою такої форми, в чому окупають всю систему. Персонально зшите плаття, завжди буде набагато дорожче за вартістю, ніж просто придбане готове в салоні. Великі компанії завжди користуються такими тонкощами у веденні бізнесу з продажу одягу для будь-якого випадку.

У бізнесі весільного надання одягу варто обов'язково враховувати часи простою, тому в зимовий час, щоб були доходи треба займатися справою, яка не буде сильно відрізнятися від обраної урочистої тематики, тобто підійдуть надання товарів вечірнього одягу та аксесуарів, наприклад, на новий рік. Взимку дуже багато урочистостей, які дозволяють урізноманітнити асортимент магазину коктейльними сукнями і костюмами для корпоративних зустрічей.

В магазині для клієнтів спеціально готують виставку з найбільш популярних і нових моделей сезону, зазвичай вони становлять близько 20 суконь.

Якщо провести аналізи ринку весільних магазинів, то легко помітити, що в основному попитом користуються сукні українських виробників, так як вони не дорогі в ціні - 3,5 - 6 тисяч рублів і доставка здійснюється у найбільш ранні терміни. Весільні вбрання виробників італійських та іспанських модельєрів вимагає більше грошей, тому їх вироби можуть дозволити собі лише нареченої з великим вмістом гаманця. Окремо у великому салоні можна дозволити собі замовити сукню з Франції за окрему передоплату. З Китаю одяг не користується великим попитом, хоча вона й низька за ціною, про що свідчать інтернет - магазини. Тим, хто хоче і може ризикнути, можна знайти собі постачальників безпосередньо через інтернет ресурси.

Якщо у весільному салоні наряди будуть шити власні майстра - це набагато зручніше в питаннях непотрібності зв'язуватися з постачальниками, але ж важко вгадати смаки сучасних молодят і в цілому модної індустрії, тому цим повинні займатися тільки професіонали своєї справи, які розбираються в сучасних модних тенденціях. Інакше все просто буде накопичуватися на прилавках магазину. Бажано заздалегідь виконувати пошиття сукні, обговоривши з клієнтом конкретно, як має виглядати майбутнє плаття або аксесуар.

Таких модельєрів можна знайти і укласти з ними контракт, побувавши на модних подіумах прохідних в Москві 2 рази в рік.

У цьому бізнесі завжди залишаються залишки товару, адже сезон літа недовговічний, і за його термін можна продати близько 20-40 суконь, може бути і більше, якщо салон популярний і постійно здатний оновлювати свій товар. Вартість суконь мають націнку до 100%, але це не дивно, адже за вподобане сукню, часом клієнт готовий заплатити набагато більше грошей. У бізнесі непоганий дохід приносить здача суконь в арену, не всі цим користуються і не розуміють, що можна отримати набагато більше прибутку здавши сукня в оренду кілька разів, ніж просто продати за один раз. Не всі родини можуть дозволити собі купівлю сукні від відомого бренду або виробника за кілька тисяч доларів.

Корисно для підвищення прибутку салону продавати вечірні та бальні сукні, коли не будуть купуватися весільні сукні, можуть знадобитися вбрання для інших заходів, не менш значущих для клієнта, тому і за ціною вони бувають приблизно такими ж, як весільні, а то і вище.

Які витрати чекають бізнесмена відкриває весільний салон:


- купити приміщення або орендувати його, в будь-якому випадку необхідні витрати і немаленькі;
- може знадобитися ремонт орендованого приміщення;
- необхідні атрибути для магазину;
- початкові витрати на покупку весільного товару та аксесуарів;
- витрати на оплату роботи співробітників салону;
- численні рекламні буклети, афіші теж потребують грошових вкладень;
- інші вкладення.


Документи, необхідні для відкриття весільного салону.

Існують дві основні форми організації своєї справи - ІП і ТОВ, тому вибрати підприємцю не складе великої праці. Тільки варто врахувати, що вибираючи ІП як організацію свого бізнесу, директор, звичайно, отримає певні плюси, у вигляді малих сплат податків і самі звіти будуть простими, але він буде ризикувати всім наявним у нього майном. ТОВ заздалегідь визначає той капітал, який буде під зобов'язанням. Всі реєстраційні заходи проводить зазвичай податкова компанія.

Щоб підготувати необхідні документи та договори для реєстрації своєї справи можна брати в приклад будь-яку компанію, яка працює в системі сучасної торгівлі. Вона нічим не відрізняється від компаній з продажу будь-якого товару або продукції:

1.Основное заяву на ім'я головного керуючого;
2.Документы, представлені у формі копії:
- паспорта салону з реквізитами;
- статутні документи;
- свідоцтво про ІП або ТОВ;
- Установчі документи.

3.Документы з податкової служби про те, що салон поставлений на облік;
4.Документ з Держкомстату;
5.Регистрационные довідки ККМ;
6.якщо приміщення орендовано, то необхідні відповідні документи;
7.Справки з санепідстанції;
8.Все укладення Держсанепіднагляду;
9.документи з пожежної охорони;
10.Справки з комунальних служб, тобто всі послуги, які будуть надалі надаватися по воді, тепла та світла, а також прибирання та вивезення сміття необхідно укласти і надати;
11.БТИ документація;
12.Документы для можливості використання обраного виду реклами;


Місце розташування і приміщення для весільного салону.

 
Щоб організувати правильне місце для надання послуг для весільних та вечірніх заходів для клієнтів закупити товар буде тільки початком шляху. Найголовніше вибрати приміщення і правильно розташувати в ньому наявні сукні та костюми. Весільні вбрання дуже великі за розміром, особливо сукня нареченої, а якщо необхідно показати клієнту якомога більше з наявного асортименту магазину. Потрібно все розвісити так, щоб не тільки помістилося, але і було видно клієнту, щоб він не захотів піти відразу ж як зайшов в салон, із-за того що не розгледів товар. Подбавши про те, що весь товар развешан, вірно, і все видно, нічого не сховалося від очей, залишається придумати зону примерочного відсіку приміщення. Вона повинна бути дуже просторою з великим дзеркалом, щоб не відчувалося ніякого дискомфорту, треба зробити так, щоб клієнт захотів поміряти все що йому сподобалося, а не захотілося втекти із замкнутого маленького простору, де повернутися складно, не те щоб плаття або костюм поміряти. В ідеалі приміщення повинно бути близько 50 кв. метра, але багато працюють і на 30, а тут все вже залежить від уміння працювати з наявним простором, можна ж і у великому приміщенні все зіпсувати і розвісити речі як попало.

Сам салон теж необхідно організувати в людному та відвідуваному місці, як наприклад, в торговому комплексі. Але якщо місто невелике і ніде розвернутися, то краще вибрати місце на головній вулиці, наприклад проспекті, тоді ви забезпечите салону і рекламу, і все в невеликому містечку будуть знати, куди йти за необхідним одягом перед святами. У мегаполісах краще працювати в торгових центрах, там завжди великий потік клієнтів і немає ризику простоїв. Весільний Салон повинен привертати увагу відвідувачів в будь-якому місці, тому його зовнішнє оформлення теж будуть грати велику роль.


Обладнання для весільного салону.

 
Щоб обставити салон всім необхідним інвентарем необхідно чимало грошових вкладень. Весільне плаття на вішалці буде виглядати не так шикарно і реалістично як на манекені, тому в магазин закуповують безліч таких моделей, для того щоб показати як можна більше суконь і костюмів. Якщо салон буде працювати з надання послуг з пошиття суконь, то обов'язково потрібні відповідні каталоги і зразки, за якими можна робити замовлення або вносити свої корективи клієнту.

У витрати можна внести всі інструменти, які необхідні при примірці сукні для кожної відвідувачки, сюди включені навіть серветки, якими клієнтки будуть протиратися від поту і пилу свої руки, щоб не забруднити сукню. Саме весільну сукню за стандартним нормам і правилам приміряється тільки три рази, а потім його необхідно чистити в хімчистці, а це несе додаткові витрати. Можна встановити певну вартість на примірку суконь, але цим можна відлякати клієнтів і відправити їх до конкурентів, тим більше на початкових етапах роботах салону, тільки якщо асортимент суконь в продаваемом населеному пункті буде одиничним і оригінальним можна собі таке дозволити. Або поставити умову, що якщо сукня купується клієнтом, то вартість примірки анулюється.


Трохи про інтер'єр весільного салону.

 
Щоб правильно розташувати меблі та стелажі вітрин в салоні потрібно поставити себе на місце клієнтів. У весільному магазині все повинно бути спрямоване на комфортне проведення часу клієнта, щоб він міг насолодитися вибором і приміркою необхідного одягу. Багато магазини створюють примірочні з подіумом, щоб показати значимість кожного клієнта, щоб він міг відчути себе зіркою і урочистий наряд гармоніював з навколишньою обстановкою.
  Трохи про інтер'єр весільного салону.  

У самих примірочних залах салону, а краще, якщо їх буде декілька, тому що кожна капризна наречена буде витрачати чимало часу при виборі свого головного в житті сукні, повинні бути встановлені дзеркала по всій площі. Таким чином, майбутня наречена або наречений зможуть розглянути свої наряди зі всіх можливих сторін, побачити всі плюси і мінуси. Простір примірочної кімнати теж повинно бути трохи більше, ніж в стандартному магазині одягу, наречена повинна спробувати посуватися у весільному вбранні, оцінити як їй буде в ньому зручно. Розподіливши наявний простір магазину під задуманий магазин весільного товару, потрібно приділити увагу і зовнішньої вітрині, яка здатна або скликати своїм чудовим оздобленням клієнтів, або відштовхнути недоречною недбалістю.

Виставляти товар на вітрину потрібно тільки самий новий і модний, щоб вони впізнавалися покупцями з інших рекламованим джерел і не давали пройти повз. Або просто прикрасити вітрину магазину несхожим стилем виставлення товару, який буде нести певну тематику епохи або часу історичної спадщини. Але варто пам'ятати, що вітрину магазину необхідно постійно міняти, одна і та ж вивіска чи роками висять сукні можуть набриднути клієнтам і відвернути їх від даного салону.


Персонал весільного салону.


Співробітників для весільного магазину можна вибрати в кількості 4-5 чоловік, чомусь в основному такою роботою займаються тільки жінки, і тільки сучасний час може нам показати у великих містах консультанта чоловічої статі. Стать не має особливого значення, головне це любов до своєї роботи і повага до клієнта, а ще краще в цій роботі навички швейної справи, адже навіть при примірці клієнта сукні досвідчений консультант, обізнаний швейна справа зможе скоригувати, де потрібно, і підказати, де як поліпшити.
  Персонал весільного салону  

Крім продавців в магазині необхідно вести звітну документацію та бухгалтерську роботу. Іноді такий обов'язок бере на себе сам власник бізнесу, але якщо салон великий і постійно необхідно вести різні переговори і поїздки, то має місце бути найняти на цю посаду кваліфікованого працівника. Також в магазині потрібно забиратися і стежити за порядком, тому обслуговуючий персонал теж увійде в частину колективу магазину. Адміністратор магазину повинен володіти не тільки людськими якостями, здатний ввічливо привітатися і запропонувати наявний товар, але і відповісти на будь-яке питання клієнта, що стосується якості одягу, допомогти в подгоне розміру під клієнта і запропонувати шляхи рішення при виникненні виняткових випадків.

Всі знають про те, що сукня нареченої вибирається зазвичай всією сім'єю, тому при реченні моделі весільного вбрання потрібно враховувати смак кожного члена сім'ї, або постаратися хоча б не образити, а це говорить про необхідність знання психологічних аспектів характеру людей адміністратора або продавця.

В середньому продавці у весільних салонах отримують близько 15-20 тисяч рублів.


Реклама і збут весільного салону.

Перед тим як відкрити власний весільний салон потрібно продумати початкову рекламу для того, щоб люди прийшли на відкриття і в ній повинна повідомлятися дуже цікава інформація, здатна залучити практично кожної людини.
1.Рекламу можна подати у всіх існуючих в сучасному світі видах: використовувати як джерело телевізор, комп'ютер, газету та журнали. Можна роздати купони зі знижкою, які можливі в день відкриття салону, також встановити в найбільш відвідуваних вулицях міста плакати з рекламою салону.
2.Можно заманити в салон клієнтів з допомогою співпраці з компаніями. Які надають схожі послуги в цьому напрямку і в цьому місті. Тобто якщо подружитися з директором ресторану, де постійно проводяться весілля або відео оператором, знімають торжество і радити своїм клієнтам їх на виконання весільних послуг, можна домогтися взаємовигідного співробітництва. Також адміністратори тих закладів будуть відправляти всіх своїх клієнтів, навіть пройшли повз вашого весільного салону за одягом саме до вас.
3.На сьогоднішній день трендом успіху весільного салону вважається рекламування його через сайт, створивши свій онлайн магазин з телефоном і додатковими контактами. Можна виконувати не тільки стандартні послуги по виконанню замовлень, але і здійснювати індивідуальні побажання покупців за окрему оплату, наприклад, клієнт хоче сукню, як у зірки естради, можна легко способом інтернет зв'язку надати копію від постачальника задовольнити клієнта.

  Реклама і збут весільного салону.  


Отримувати гроші в будь-якому бізнесі складно, але якщо включити фантазію і спробувати придумати щось, чого немає у конкурентів, то можна непогано заробити, незважаючи на сезонні перешкоди, тощо. Все частіше багато весільні ательє пропонують пакети та спеціальні пропозиції при придбанні того чи іншого товару. Тобто можна купити плаття і отримати всі аксесуари в подарунок. А можна купити клієнту весь набір вбрання, що складається з сукні, вінка, фати, рукавичок і отримати у вигляді бонусу, безкоштовно фото та відео зйомку на весілля. І таких поєднань можна вибирати безліч, все залежить від того, які послуги надаватиме магазин крім продажу весільної атрибутики.

Вартість пакетних покупок у весільних магазинах визначається сумою приблизно в 10000 рублів. Багато магазинів пропонують весільні сукні в оренду за ціною від 50% від вартості.

Щоб в салоні ніколи не залишалося великих залишків найкраще їх включати у знижку до купується одязі, наприклад до сукні квіти, а до костюма нареченого в подарунок додати бутоньєрку. Якщо трапляються свята міжнародного рівня, такі як 14 лютого чи 8 березня, також можна рекламувати про майбутні знижки і робити пакети продажу товарів, докладаючи до кожної купівлі якийсь подарунок.

На закінчення можна порадити обов'язково, розробити бізнес-план майбутнього весільного магазину, він наочно відобразить всі витрати і нюанси цієї складної справи. Але якщо все вірно спланувати, то початкові витрати можна закрити вже після перших 1,5 років. А якщо зацікавити і залучити постійних клієнтів, то можна багато років отримувати прибуток від цього бізнесу.

1

Читайте також:

Бізнес План весільного агентства

Бізнес План весільного агентства

 

Організувати свій - Пошиття та прокат весільних суконь - Бізнес-План

Пошиття та прокат весільних суконь - це звичайно бізнес для жінок, тільки вони в такому питанні зможуть знайти спільну мову. Якщо ви зібралися зайнятися цим бізнесом, то тут є один хороший плюс в тому, що не треба витрачати багато грошей на рекламу, просто робіть все старанно, а все інше за вас зроблять ваші клієнти.

Бізнес План весільного агентства - Скачать

Бізнес План весільного агентства

Виготовлення весільних бонбоньєрок

Виготовлення весільних бонбоньєрок

Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Тому Вперед - Лазерне гравірування як бізнес. Бізнес план лазерного гравіювання

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.


Бізнес на бензині. Своя АЗС

Бізнес на бензині. Своя АЗС

В наш час при організації своєї АЗС використання малознайомого бренду і назви, практично неможливо. Майже всі бізнесмени використовують вже розкручені бренди відомих компаній, що працюють по франшизі


Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення гусей можна сміливо віднести до сільськогосподарського бізнесу. Гуси досить швидко набирають вагу, при цьому вони досить невибагливі птахи. Але вирощування гусей краще починати зі стада в 500 голів


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей