Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План виробництво утеплювача

   

Утеплювачі - це матеріали теплоізоляції, які призначені для захисту будь-яких будівель і конструкцій від атмосферного впливу. Мають середню щільність і низьку теплопровідність. Для виробництва сучасних утеплювачів використовують сировину нового покоління, яке має величезну перевагу перед технологіями минулого виготовлення. Для прикладу: цегла, шаром в 1,78м має теплопровідність дорівнює теплопровідності мінерального утеплювача, ширина якого становить 100мм.

Матеріали, які використовують для виготовлення утеплювачів:

• Мінеральні та неминеральные вати
• Трубна теплоізоляція
• Теплоізоляційні блоки
• Спінюють герметики
• Тонколистого теплоізолятори
• Стрічки, шнури, ущільнювальні профілі

 

  Бізнес План виробництво утеплювача  

Теплоізоляційні матеріали мають великий діапазон характеристик, які визначають якість і область їх застосування, серед них можна виділити найбільш важливі:
- теплопровідність, вимірюється у Вт/(мС°). Цей параметр має на увазі під собою, що матеріал має здатність передавати тепло іншого матеріалу, зовнішнього середовища або навпаки. Найважливіший параметр, який визначає ступінь захищеності конструкції від спеки або холоду. Теплопровідність буває низькою - 0,06, середньої - 0,06 ... 0,115 і підвищеної - 0,115 ... 0,175.

- величина відносного стиснення (%). Вимірюється за допомогою навантаження на матеріал, в слідстві чого виникає зміна товщини матеріалу на 10%. Матеріали поділяються на: м'які (М) - понад 30, напівтверді (ПЖ) - 6 ... 30, жорсткі (Ж) - до 6, підвищеної жорсткості (ПЖ) - до 10 (під пресом 40 Н/кв.см), і тверді - до 10 (під пресом 100 Н/кв.см).

- щільність, вимірюється в (кг/куб.м). Матеріали бувають щільними (ПЛ) - 400, 450, 500, 600; середньої щільності (СП) - 200, 225, 250, 300, 350; низької щільності (НП) - 100, 125, 150, 175; особливо низької щільності (ОНП) - 15, 25, 35, 50, 75.

В наш час якісні утеплювачі володіють високою паро - і повітропроникність, шумоізоляцією, а так само стійкі до вогню, морозу, і впливу хімічних речовин.

Утеплювачі, по своїй структурі, можуть бути волокнисті, зернисті, ніздрюваті.
З найбільш популярних матеріалів для утеплювача, виділяють мінеральну вату. Так, як вона стійка до вогню, має відмінну звуко - і теплоізоляцію, не поглинає вологу з повітря, стійка до зовнішнього впливу і легко встановлюється.

Оскільки мінераловатні утеплювачі у наш час широко застосовуються, і попит на них зростає, можна зробити висновки, що бізнес з виробництва таких утеплювачів буде рентабельним.

Мінераловатні утеплювачі мають таку технологію виробництва.
Для виготовлення мінеральної вати використовують різні види мінералів, сюди відносять: кам'яні (базальт, діабаз, доломіт , вапняк) і шлакове (шлаки кольорової і чорної металургії). У готовому вигляді являє собою волокнистий матеріал.

Подібні утеплювачі можуть мати різну форму (у вигляді плити або циліндра), щільність (м'які, напівтверді, тверді), так само відрізнятися обробкою і обробкою (гідрофобізовані, фольговані, та інші). Вата бивет горюча і негорюча. Використовуючи у виробництві кам'яна сировина можна поліпшити характеристики, термін служби і надійність утеплювача.

На першому етапі виробництва мінеральної вати роблять сировину (шихту), складається із суміші декількох мінералів. Шихта включає в себе два й більше компонент, все залежить від бажаних параметрів утеплювача. Матеріалом служить фенолоспирты, так як це шкідливі речовини, робота з ними повинна бути гранично обережною. Оцінюють хімічний склад волокна модулем кислотності (Мк), це відношення суми мас в сировині кислих оксидів (глинозем і кремнезем) до суми мас основних оксидів (кальцію і магнію). Якщо показник близький до 2, це означає відмінну якість волокна та його властивостей.

Приготоване сировину відправляють в плавильну піч, там відбувається утворення волокна. Суміш потрапляє на валки волокноутворення, які обертаються зі швидкістю 7000 обертів за хвилину, таким чином формуються волокна.

Камера волокноосаждения служить для формування волокнистого килима, тут підвішуються волокна і фільтрується потік повітря. В камері регулюють швидкість сітчастого конвеєра, цим самим задаються попередні розміри матеріалу.

Потім слід камера термообробки, де килим поливають сполучним засобом, що робить волокно однорідним і рівномірно розподіляє мінеральні частинки, потім здійснюється віджим зайвої вологи. Тут задаються остаточно параметри плит. Останній етап - матеріал висушують.

З допомогою таких волокон можна виготовити: пласти тепло - і звукоізоляції; циліндри для теплоізоляції трубопроводів; утеплювач для панелей; плити для теплоізоляції стін, підлог, дахів.

 

Вартість обладнання і сировини.

Виробництво мінеральних утеплювачів складається з такого обладнання:
• конвеєр, що переміщує сировину;
• вагранка (піч) в якій плавляться матеріали;
• центрифуга, де утворюються волокна;
• камера волокноосаждения;
• гофрировочная або ламельная машина;
• обладнання, де готується сполучна (ємності, насоси);
• камера полімеризації;
• камера термообробки;
• ріжуча станція;
• штабелевочное обладнання;
• обладнання для пакування.

Вартість такої лінії може становити до 10 млн. рублів. Це все залежить від обсягів виробництва, приблизно до 45 тис. тонн утеплювача в рік.

Виробництво мінераловатних утеплювачів зажадає наступне витрати: базальт (приблизна вартість - близько 480 рублів за тонну), сполучний засіб - клей (близько 35000 рублів), вапняк або доломіт (90 рублів).


Інвестиції і рентабельність.
Що б відкрити виробництво мінераловатних утеплювачів, враховуючи вартість будівництва приміщення, закупівля обладнання, сировини для виробництва 15 тис. тонн матеріалу на рік, установка лінії виробництва, плата за комунікації і зарплата працівникам, інвестиції будуть від 40 до 150 млн. рублів, все залежить від обсягу виробництва. Середня ціна утеплювача на ринку становитиме близько 3000 руб/куб.м., а собівартість складе близько 500 руб/куб.м. Якщо виробництво 15000 тонн утеплювача в рік, то прибуток може бути близько 240 млн. рублів на рік.

Збут мінераловатних утеплювачів.
Продажі залежать від області застосування мінераловатного утеплювача: для утеплення стін з будь-якої сторони; у вигляді теплоізолятора на фасадних системах; як підстави під покрівлі; для перекриттів, підлог і мансард та ін.

Такі утеплювачі в основному продають оптом, у зв'язку з цим необхідно знаходити для співпраці великі компанії, а так само налагоджувати контакти з людьми будівельних професій, так як вони безпосередньо можуть допомогти збувати продукцію своїм потенційним клієнтам. Що б підвищити рівень збуту можна зайнятися рекламою продукції з допомогою журналів, газет чи інтернет-сайту.

 

Бізнес План виробництво утеплювача - Завантажити

1

Читайте також:

Виробництво сендвіч-панелей. Близько будівельний бізнес

Виробництво сендвіч-панелей. Близько будівельний бізнес

Сендвіч-панелі відносяться до будівельних матеріалів. Сендвіч-панелі бувають декількох видів, основні, це на пластиковій або металевій основі, мають шар утеплення з пінопласту або пінополістиролу.

Бізнес на виробництві пінобетону. Бізнес з швидкою окупністю

Бізнес на виробництві пінобетону. Бізнес з швидкою окупністю

Виробництво пінобетону відноситься до будівельного бізнесу, а в даний час будівництво є дуже прибутковою середовищем для інвестування грошей. На відміну від інших будівельних матеріалів пінобетон застосовується в багатьох областях будівництва.

 

Тому Вперед - Бізнес-план утеплення стін, фасадів будинків

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План рибальського магазину

Бізнес План рибальського магазину

Як основу для асортименту товарів краще брати вудки і спінінги, ну і звичайно ж інші дрібниці, на зразок блешень, гачків, поплавців і т.д. Але звичайно ж основна прибуток все одно заснована на перших найменуваннях.


Бізнес План рибного магазину

Бізнес План рибного магазину

Риба - невід'ємний елемент правильного здорового раціону, так як м'ясо риби є дієтичним і містить безліч корисних вітамінів і корисних мікроелементів. Саме тому відкриття бізнесу з продажу цього продукту має повний шанс на успіх.


Бізнес План магазину одягу для вагітних

Бізнес План магазину одягу для вагітних

Ви вирішили відкрити магазин для вагітних. Ідея, безумовно перспективна і багатообіцяюча, для тих, хто хоче мати стабільний та високий дохід. З чого ж почати?
Необхідно мати чіткий бізнес - план: знайти постачальників, скласти маркетинговий план


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей