Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Огляд ринку реклами в аеропортах

   

Російські аеропорти обзавелися рекламою, як і всі інші об'єкти, у вже далеких дев'яностих. Щоправда окремі аеропорти використовували її і раніше. Наприклад, керівництво «Шереметьєво» вважає, що реклама була присутня в його будинку практично завжди, ще з 1959 року. Ці заклади не можуть не залучати рекламодавців. Головне достоїнство аеропортів - кількість людей завжди величезна.

Так, кількість пасажирів, що скористалися послугами аеропорту «Домодєдово» прирівнюється до дванадцяти мільйонам чоловік щорічно. У регіонах, зрозуміло, цифри будуть нижче. Так, в Єкатеринбурзі за аналогічний період послугами місцевого аеропорту скористалися лише півтора мільйона, хоча тенденція його розвитку досить позитивна.

Крім того, дуже подобається потенційним рекламодавцям сам склад аудиторії даного закладу (мається на увазі якісне відношення). Не секрет, що ціни на авіаквитки та наявність міжнародного статусу аеропортів Москви, Санкт-Петербурга та багатьох інших російських міст дозволяє чітко виділяти пасажирів з необхідним рівнем доходів. Як правило, літають люди з пристойним рівнем доходу, активні та енергійні люди, досить нестарі ( вікові рамки від двадцяти до сорока п'яти років). Основні причини здійснення перельотів - туризм і справи. Значний відсоток пасажирів становлять іноземні громадяни.

І, нарешті, на думку фахівців, рекламодавці задоволені високою якістю рекламного контакту. Таким чином, реклама в цих умовах досить ефективна. Що це означає? Насамперед, рекламний контакт досить тривалий. Людині нудно чекати, і він починає розглядати рекламу, відповідність товару цільової аудиторії, невелика щільність розміщення рекламних матеріалів.

Аеропорти досить сильно цікавлять творців рекламних проектів. І на те є свої причини. Адже будівля аеропорту надає їм нові можливості для впровадження новітніх розробок і вдосконалень. У даний момент лише три компанії займаються розміщенням реклами в аеропортах столиці. Аеропорти регіональних центрів - поле діяльності місцевих організацій. Іноді цю функцію здійснюють відповідні служби аеропортів.

Дані самих рекламних компаній дозволяють відстежувати тематичне розмаїття рекламованих товарів. Так, найбільше в приміщенні аеропорту можна побачити рекламних банерів, що пропонують мобільні телефони та підключення до різних операторів зв'язку. Наступні місця в цьому своєрідному рейтингу популярності займають пропозиції фінансових компаній, банків, купівлі нерухомості, автомобільної продукції.

Типи реклами в аеропорту.

Рекламний матеріал може бути розміщений на території двох видів. Це простору перед самим аеропортом (як правило, досить великі) і внутрішні зали. Ще ці типи часто називають зовнішньою і внутрішньою рекламою. Спочатку розглянемо особливості зовнішньої рекламної продукції. Цей вид передбачає встановлення різноманітних конструкцій (щитів, дисплеїв і т.д). Правда місце в такій зоні коштує дорожче, ніж в середньому по місту, але і ефективність акції непорівнянна. Якщо говорити про суми точніше, для розміщення реклами в районі аеропорту слід викласти приблизно на десять або п'ятнадцять відсотків більше. Точну ціну назвати неможливо, оскільки вона залежить від багатьох конкретних факторів, зокрема, від рівня аеропорту.

Внутрішня реклама суворо поділяється в залежності від сектора розміщення. Зміст рекламного матеріалу багато в чому залежить від сектору розміщення. Так, сильно різняться рекламні проекти у міжнародних і внутрішніх секторах, відділі реєстрації та торговельній зоні. Рекламодавець сам визначає, який сектор найкраще підходить для реалізації його ідей, яка категорія відвідувачів повинна звертати увагу на пропонований матеріал. Варто відзначити, що способи подачі матеріалу надзвичайно різноманітні. Пасажир може отримувати рекламну інформацію за допомогою всіляких лайтбоксів і моніторів. Можлива також звукова реклама, реалізована внутрішнім радіо.

Зростає кількість проведених в аеропортах промоакцій. Зазвичай цьому активно сприяють магазини безмитної торгівлі. Саме там вперше проводилися російські промоакції.

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Магазин стокового одягу орієнтований на людей у яких фінансовий достаток нижче середнього. Особливість СТОК магазинів полягає в частому оновленні продукції.


Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами

Відкриваємо свій бізнес - книжковий магазин. Торгівля книгами

З появою інтернету друкована книга стала користуватися меншим попитом. Але тим не менш книга надрукована на папері може дати своєму власникові набагато більше ніж електронна, її можна погортати помацати руками, поставити на полицю щоб оточуючі бачили яку літературу ви віддаєте перевагу.


Міні-друкарня - як розпочати свій бізнес?

Міні-друкарня - як почати свій бізнес?

Для організації міні - друкарні головне правильно вибрати формат пропонованої послуги, а саме від бізнесмена потрібно підлаштуватися під попит в конкретному регіоні.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей