Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Ринок металоконструкцій. Огляд 2005 року.

   

Що саме розуміється під терміном «Металоконструкція»? Слід зазначити, що дане поняття може включати значний діапазон продукції, істотно відрізняються між собою. Але всі вони володіють важливою якістю. При їх виготовленні застосовувався певний чорний або кольоровий металопрокат. При цьому значна частина пропонованого товару являє собою комплект, в якому представлені і інші матеріали.

Вся продукція, яка називається даним терміном класифікується наступним чином:

  • Металоконструкції будівельного типу. У їх числі різні каркаси споруд. Це всілякі види колон, ригелів, прогонів і ще багато іншого.
  • Елементи, що виконують функцію огорожі. Це спеціальний лист з цинковим покриттям, плетіння вікон, різні варіанти дверей.
  • Споруди з модульними елементами.
  • Різні види ємностей, виконані з металу і призначені для цілей промисловості.
  • Так звані вишки, використовувані для функціонування засобів масової інформації.
  • Металоконструкції нестандартного типу. До них відносять найрізноманітніші споруди. Це, насамперед, споруди, що застосовуються при будівництві доріг.

Велику частку серед загального числа металоконструкцій займає тип, без якого не обходяться так звані швидкомонтовані будівлі. Такий вигляд будівель у сучасних умовах набуває все більшого поширення. Це споруди з каркасом або без нього, які сприяють завершення будівництва в максимально короткі терміни. Такі терміни враховують закладку фундаменту і практично не коригуються кліматичними умовами.

Призначення цих споруд може бути найрізноманітнішим. Це і заводські будівлі (наприклад, цехи), і склади, і приміщення спортивної спрямованості. Досить часто подібні будівлі використовуються в якості гаражів.

Ринок металоконструкцій має свою специфіку. Зокрема, кожен виробник володіє власним набором стандартних рішень, які стосуються повністю укомплектованих будівель. Кожен подібний проект носить ім'я своєї, і переважна їх більшість зареєстровано у відповідних органах (мається на увазі ДЕРЖБУД Російської Федерації).

Ці шаблонні розробки створювалися з допомогою серйозних проектних установ металодобувної галузі. Іноді цей процес здійснювався авторами самостійно. Така діяльність мала цілком конкретну мету - певну уніфікацію масштабів майбутніх будівель. Крім того, проекти були покликані знизити вміст металу в конструкціях, а також забезпечити зростання продуктивності даної діяльності.

Цей вид продукції, як і всі інші, потребує використання разнооборазных технологій і матеріалів.

Цінність металоконструкцій полягає в тому, що їх використання є реальною альтернативою самим різним матеріалам. Якщо виникають складності з цеглою, дерев'яними елементами, залізобетонними панелями і багатьом іншим, вихід завжди буде однаковий - застосувати металоконструкції. Крім того, організатор будівництва зможе ще і істотно заощадити. Адже ціна металоконструкцій вигідно відрізняється від вартості багатьох інших матеріалів. Також можна заощадити і час. Складання металоконструкцій можна здійснити досить швидко. Все це абсолютно закономірно зумовлює зростання інтересу до цього продукту. Сьогодні спостерігається яскраво виражена тенденція, пов'язана зі збільшенням асортименту металоконструкцій. Вона полягає в поширенні такого їх виду, як тентові конструкції. Такі споруди можуть бути як каркасними, так і безкаркасними. Популярність такої пропозиції зростає з кожним роком. Так, до 2002 року в Росії було створено близько десяти будинків із застосуванням тентових технологій, Причому всі пропозиції подібного роду виходили від зарубіжних компаній. Вже в 2005 році свою продукцію готові були запропонувати шість російських виробників. Поява пропозиції, як відомо, є показником зростаючого попиту й інтересу до такого варіанту будівельних рішень.

Лише протягом 2005 року було реалізовано близько трьох мільйонів тонн подібного продукту. Цифра включає і обсяг прокату, який необхідний для створення профнастилу. Згідно з підрахунками, випуск власне будівельних металоконструкцій склав майже півтора мільйона тонн.

Ринкова ціна металоконструкцій значною мірою обумовлена вартістю металопрокату. А протягом досить довгого відрізку часу можна було спостерігати стабільне підвищення цін на металлопрокатном ринку. Відповідно, дорожчали і металоконструкції. Тут варто згадати ще одну важливу особливість: компанії, орієнтовані на виготовлення металоконструкцій підвищують ціни на свої вироби тільки по закінченні двох або трьох місяців після хвилі подорожчання металопрокату. Причину такої затримки зрозуміти нескладно. Вона полягає в прагненні зберегти необхідну кількість клієнтів, або, принаймні, запастися певною кількістю замовлень і не допустити принципових змін структури купівельного попиту. Ціни можуть коливатися від дев'яти до двадцяти восьми тисяч рублів (вказана вартість однієї тонни).

Рівень прибутку може бути від семи до п'ятнадцяти відсотків. Хоча не виключена можливість більш високих доходів, скажімо, до тридцяти або сорока відсотків. Статистичні дані вказують на наявність значного числа підприємств, діяльність яких спрямована на виробництво металоконструкцій (близько ста п'ятдесяти об'єктів).

В даний час явно виражена тенденція реструктуризації даної галузі. Відбувається деяка універсалізація компаній. Тепер підприємства можуть запропонувати клієнтові набагато більш широкий діапазон продукції. І тепер не менше половини всього товару, що надходить на спеціалізований ринок, належить саме таким універсалів.

Найбільше виробників металоконструкцій розміщено в межах ЦФО. Однак за кількісним обсягом виробів попереду всіх знаходиться Уральський регіон. Цілком можливо, що вже незабаром ЦФО зуміє наздогнати вищевказаний регіон за рахунок початку діяльності нових підприємств і реалізації власного промислового потенціалу.

Втім, розвиток рідного виробництва, не означає, що припинилися закордонні поставки. Так, на сьогоднішній день на російському ринку успішно діють компанії, що представляють Фінляндії, Білорусі, Словенії, і багато інші європейські країни. І не тільки європейські. Далекосхідний ринок давно заповнений металоконструкціями корейського та китайського виробництва. Непогані потенційні можливості для розвитку цієї галузі мають, як прийнято вважати, три великих федеральних округу: Московська область (разом з містом Москва, зрозуміло), Нижегородська і Ростовська. Також не варто скидати з рахунків такі регіони, як Республіка Башкорстан. Цілком здатні підвищувати свій рівень підприємства Татарстану і Краснодарського краю.

Серед всіх перерахованих регіонів особливо слід відзначити саме Ростовську область і Краснодарський край. Справа в тому, що виробництво в межах Московської або Нижегородської областей досить ускладнене діями конкурентів, в якості яких виступають місцеві або навіть закордонні фірми. А в тому ж Краснодарі виробництво даного профілю цілком може обмежуватися діяльністю двох або навіть одного підприємства. Найбільш активно металоконструкції застосовуються у сфері промислового будівництва (до тридцяти відсотків всього ринкового обсягу). Наступні місця в цьому своєрідному рейтингу використання досліджуваних об'єктів займають галузі цивільного та нафтогазовидобувного будівництва (двадцять і п'ятнадцять відсотків відповідно).

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.


Запуск кавового бізнесу

Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу

Кава свого роду наркотик для багатьох людей, вони не уявляють себе без цього напою. Даний вид малого бізнесу абсолютно не вимагає великих вкладень потрібно лише правильно підібрати місце і можна сміливо стартувати.


Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Майже кожна людина щодня споживає молочну продукцію. Але організація даного бізнесу вимагає не малих капіталовкладень і досить довгі строки окупності. Але з появою нових технологій інтерес до цього бізнесу не згасає.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей