Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План на шаурму

   

Шаурма - арабське блюдо, яке припало до смаку більшості москвичів. І як влада не намагаються закрити точки, що виробляють шаурму, їх не стає менше. А вигідний бізнес, готувати шаурму? Здавалося б, відповідь напрошується сам собою - люди працюють у цій області і нещасними себе не відчувають, значить, це справа вигідна. Однак відкрити заповітну точку виявляється не так-то й легко.

Розглянемо приблизний бізнес-план виробництва шаурми.
 
Які витрати чекають?

Яка окупність цього бізнесу?

Для того щоб стати власником точки з шаурмою, необхідно укласти договір про оренду. Це є найскладнішим пунктом програми відкриття точки з шаурмою. Місця для торгівлі в дрібний роздріб - дефіцит, їх розподіляють за конкурсом, заявки потрібно подавати до префектури округу, а розглядають ці заявки міським урядом. Ясно, що просто так місце під намет вам не дадуть. Для цього потрібно дізнатися, з ким слід знайти спільну мову, може бути, потрібно домовитися з головою району. Знаючі люди кажуть, що якщо переговори про отримання місця повинно бути витрачено більше 3 місяців і більше 50000 рублів, то краще цим не займатися.

Коли ви отримали договір на оренду землі, решта може бути вирішено набагато простіше: договір з санепідемстанцією, дозвіл від екологів і пожежних можна отримати швидко і порівняно дешево - близько 1000 доларів.

 

  Бізнес План на шаурму  

Ще можна орендувати землю не у міста, а взяти її в оренду, наприклад, у ринку. В цьому випадку не доведеться витрачати величезну кількість часу і домовлятися з бюрократами. Проте вважається, що на ринку буде менше робочих годин, так і людей менше. При найближчому розгляді виявляється, що це не так. На ринках теж бувають місця з дуже великою прохідністю людей, тому торгівля буде вигідною. Є ще місця: у промислових зонах недалеко від прохідних підприємств, біля доріг, де зупиняються перекусити далекобійники. Вибір хорошого місця - головне в цьому бізнесі, не завжди буває легко його знайти. У цьому, звичайно, потрібен досвід.

Для того, щоб готувати шаурму, потрібно м'ясо, лаваш, капуста, майонез, огірки, томатний кетчуп. Найдорожче в цьому - м'ясо. Тому дуже допоможе знання місць, де можна брати м'ясо дешевше. Ці місця відомі всім виробникам шаурми, тому що платити за м'ясо на загальних підставах - дуже і дуже накладно. Оптова вартість кілограма м'яса - близько 80 рублів. Але можна брати м'ясо, вже насаджене на піку - це дещо дорожче (120 рублів). Також треба враховувати розмір пік з м'ясом. Вони не повинні бути такими великими, щоб м'ясо залишалося на наступний день.

З бобіни м'яса в 20 кілограм виходить 137 100-грамових порцій. Лаваш для шаурми коштує 4 рубля, овочі і майонез - близько 8 рублів. Отже, собівартість шаурми виходить близько 30 рублів. Її можна продавати по 60 рублів - в цьому випадку половина - прибуток. Звичайно, є ще витрати на оренду і робітників. Робітників на точці повинно бути двоє. Коли один ріже, інший доглядає за прожариванием м'яса, приносить продукти, розмовляє з клієнтами. Шукати працівників буває дуже важко. Багато працюють недовго і швидко йдуть, тому що робота дуже важка, особливо спекотним літом.
Плата за оренду залежить від місця: від 1000 доларів Підмосков'ї до 6000 доларів в Москві.

Ось простий розрахунок.

За один день можна продати 200 штук шаурми по 60 рублів - 12000 рублів, за місяць - 360000 рублів. З цього половина - вартість продуктів. Ще потрібно відняти оренду, зарплату і електроенергію (близько 100000 разом). Прибуток складає 80000 рублів. Кажуть, що можна отримати прибуток і 200000 рублів.


На думку досвідчених торговців більш вигідно торгувати не однієї шаурмою, а ще й курми-гриль. Шаурма добре продається не весь день, а близько полудня і ввечері. Кури-гриль ж добре продаються як раз в той час, коли не купують шаурму. А на одній курці теж можна заробити 30 рублів. При цьому прибуток збільшується вдвічі.

Разом на відкриття точки виробництва шаурми доведеться витратити приблизно 500 тис. рублів. Це досить дорого - можна купити на ці гроші недорогу іномарку. Однак і окупність у цього бізнесу висока - все може окупитися за півроку, якщо орієнтуватися на дуже невеликий прибуток. А вже через рік можна подумати і про організацію другої точки.

 

Бізнес План на шаурму - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес з доставки їжі та продуктів харчування додому і в офіс

Варто зауважити, що доставка їжі в нашій країні ще тільки набирає обертів, наша людина ще не звик платити гроші за те, що від не бачить, не може понюхати, помацати і т.д. особливо якщо це стосується їжі. Але, як і багато етапи розвитку, пройде і це.

Відкриваємо свій бізнес - кафе, ресторан швидкого харчування

Відкриваємо свій бізнес - кафе, ресторан швидкого харчування

Такий напрям в бізнесі як кафе і ресторан швидкого громадського харчування вважається не такою вже капіталомісткої, а саме не вимагає великих вкладень, сферою бізнесу. Тому ця ідея припаде до смаку багатьом підприємцям.

Як почати салатний бізнес

Як почати салатний бізнес

Дана ідея бізнесу докладно розповість про те, як почати власний салатний бізнес і скільки на цьому можна заробити. Почнемо з того, що салатний бізнес - це бізнес, заснований на виробництві та подальшої реалізації салатів.

 

Тому Вперед - Бізнес План виробництво утеплювача

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План школи танців - Завантажити

Бізнес План школи танців

Насамперед слід перевірити подібні послуги на поточному ринку, а так само виявити перевагу населення. В школі пропонується вивчення різних напрямів і стилів танців. Останнім часом, більшою популярністю користуються: бальні танці, танець живота, стриптиз, вуличні танці.


Бізнес План аквапарку - Завантажити

Бізнес План аквапарку

Бізнес-план аквапарку включає в себе техніко-економічне обґрунтування проекту, підбір персоналу, систему оподаткування, очікуваний прибуток, окупність.


Бізнес План приватного стоматологічного кабінету - Завантажити

Бізнес План приватного стоматологічного кабінету

Якісні стоматологічні послуги завжди користувалися великим попитом. Бізнес-план стоматології легко скачати в інтернеті і він допоможе Вам відкрити підприємство, яке буде приносити постійний дохід.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей