Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Мале виробництво від ідеї до бізнесу: інтерв'ю Антона Шевцова

   

Мале виробництво від ідеї до бізнесу: інтерв'ю Антона Шевцова «АБК Консалтинг» Ген. Директор: Антон Шевцов

Привіт Антон, розкажіть нашим читачам, чим ви займаєтеся?
Здрастуйте, рід моєї діяльності безпосередньо пов'язаний з малим виробництвом, моя організація допомагає починаючим підприємцям реалізовувати свої виробничі ідеї.

Ви сказали, що допомагаєте реалізовувати тільки виробничі ідеї - Це так?
Так дійсно ми вважаємо, що саме вигідне і корисне напрямок у бізнесі - це виробництво. Як казав Генрі Форд «Потрібно ВИРОБЛЯТИ дійсно щось корисне для суспільства і тоді суспільство вас винагородить». Тому нашими клієнтами є в основному майбутні виробники.
Особливе місце займають підприємці бажають організувати мале виробництво, тому що малі виробники, як правило, одинаки і цим людям потрібна допомога в розробці проектів, пошуку зручних територій для ведення бізнесу, так і просто порада досвідчених людей.

Як же ви допомагаєте втілювати ідеї в бізнес?
До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід, для кого-то потрібно розробити бізнес-план, комусь потрібні креслення обладнання або вироблених товарів, для кого-то підшукати потрібне приміщення, комусь підготувати пакет дозвільних документів і підібрати персонал і т.д.

Які актуальні ідеї для малого виробництва ви можете порадити?
Це питання на мій погляд дуже індивідуальний і напевно варто його змінити і запитати: «Який бізнес по душі Вам»?

Так, Ви праві!
Для мене особисто кращий бізнес той, яким я займаюся в даний момент часу і хоча це не виробництво, а сфера надання послуг у бізнесі. Але я можу сказати точно, що якщо б не послуги, то я би займався виробництвом.

І все ж таки, яким би виробництвом ви зайнялися?
Ну давайте помріємо :). Знову ж таки я б розділив це питання на три частини:

  • Мале виробництво
  • Середнє виробництво
  • Велике виробництво

А вибір залежить від початкових інвестицій. І так як я чесно кажучи проти кредитів на початок бізнесу, то давайте будемо говорити про малому виробництві.
І ще давайте почнемо мріяти з початку, ну скажімо з 18 років. Та поставимо питання так: «Як би ти прожив життя заново і почав мале виробництво?»

Найголовніше, що в такому віці, захопитися якоюсь справою по-справжньому, від усієї душі, і займатися ним не заради прибутку, а заради задоволення і коли ви пізнаєте всі тонкощі, гроші самі прийдуть до вас як щось зрозуміле! Я б вибрав для себе автомобілі (автотюнінг)або суднобудування (виробництво катерів і човнів), металообробка і можливо деревообробка.

Ось Вам приклад з мого життя малого успішного бізнесу:
Один мій друг з юного віку захоплювався металообробкою, і так склалося, що він навчався в ПТУ на зварювальника і пішов працювати за фахом у фірму по виробництву металоконструкцій. Відпрацював він без малого сім років і з зварника доріс до бригадира зміни і за сумісництвом майстра приймальника, за цей час він навчився управляти персоналом і спілкуватися з клієнтами.
Одного разу він підійшов до мене і сказав, що хоче чогось більшого, ніж просто працювати на когось. Після тривалої розмови я запропонував йому почати власний малий бізнес, не звільняючись з роботи, і пообіцяв свою допомогу, так як цей чоловік ні коли мені не відмовляв і по натурі дуже добрий.
Схема для майбутнього бізнесу була досить проста і в наш час користується популярністю. У мого знайомого був досвід і напрацьована база клієнтів плюс виходи на дешеву сировину, у мене на той час вже був свій невеликий склад і бажання допомогти другу (не вдарити в бруд обличчям). Частину складу я здавав в оренду, а друга половина була порожня. У вільній половині ми і почали, як я думав свій малий бізнес. Через кілька місяців виявилося, що наш бізнес малим назвати складно, тому що клієнти, яких привів мій друже, завалили нас замовленнями, і мені довелося виселяти своїх орендарів та збільшувати виробництво. Чесно кажучи, тоді був бум будівництва в нашому регіоні, будувалися торгові центри, спортивно - оздоровчі комплекси, автосалони та автомийки, так і промисловість не відставала. Тому ми швидко набрали обертів у своєму «малому бізнесі, при цьому не копійки не витративши на рекламу!

Дякую, це дуже цікава історія!
Це ще не кінець. Як відомо випадковостей у житті не буває. І я вам точно можу сказати, що до бізнесу, яким я зараз займаюся, мене підштовхнув мій друг прийшов до мене за порадою. В результаті зароблених грошей мені вистачило на будівництво нових складів з офісними приміщеннями, а свій «старий» склад я подарував другові, де і донині, він веде свій малий бізнес і нескінченно мені вдячний. Що може бути краще подяки від близьких за надану їм допомогу?!

Happy end!
Точно!

З чого на Вашу думку повинно починатися мале виробництво?
Як правило, будь-яке виробництво повинне починатися з вивчення потреб у конкретному регіоні. Якщо у вашому товарі у населення потреби немає або вона не значна, то навіщо тоді починати виробництво?
Я вважаю, що будь-та малого і середнього виробнику потрібно повчитися прийомів маркетингу в розрахунках перспективності бізнесу у творців великих торгових центрів, для мене це вищий пілотаж. Вони розраховують все перед початком бізнесу! І при цьому дуже гнучко реагують на зміни ринку!

А якщо говорити про середньому бізнесі, то яке б ви напрямок могли вибрати, крім вище названих вами?
Хм... Мабуть виробництво і переробка риби.

Хм... Чому?
Тому що, як казав шановний Роман Аркадійович Абрамович: «Рибний бізнес, як і нафтової, не потребує вкладень у сировину, нафту з'являється сама собою, так і риба росте самостійно, залишається тільки її зловити». А попит на рибні вироби завжди був і буде стабільним!

Логічно!
Як розшифровується ваша абревіатура в назві фірми «АБК»?
Це секрет. Ще ні кому не вдалося правильно розшифрувати. Але я не ображаюся :). Насправді існує безліч фірм не тільки в Росії, але і в країнах СНД з такою ж назвою, як у мене. Але моя фірма не займається саморекламою, тому що практично всі клієнти приходять завдяки «сарафанному радіо».

Назвіть якісь бізнес ідеї, в яких ви сприяли?
На початку своєї кар'єри я допомагав людям у будівництві торгових центрів, спортивних клубів і навіть був кінотеатр, але з часом я вирішив, що краще сфокусувати свій досвід у виробничій сфері. З виробництва, були ідеї створення підприємства по випуску двигунів авто, так само виробництво верстатного обладнання з ЧПУ, відкриття фірми по переробці деревини та виробництву фанери. Були в моїй практиці проекти з виробництва алюмінієвої фольги і кабелів високої напруги. З невеликих виробництв можна назвати випуск паливних пелетів і супутнє виробництво наповнювач для котячих туалетів, так само з деревних пелет. Або виробництво комбікорму для тварин і додатково риболовних прикормок.

Раз ви вже згадали про супутньому виробництві, то скажіть кілька слів докладніше.
На мій погляд, супутнє виробництво не менш важливе, ніж основне. Крім основного прибутку при невеликій модернізації можна отримувати і додаткові непогані гроші. Сюди можна віднести і безвідходне виробництво, в якому при переробці сировини залишається так званий «шлак», який можна успішно реалізовувати або переробляти. Часто буває, що додаткове виробництво може з надлишком покривати фонд заробітної плати податки чи всього підприємства! Це теж дуже важливо і економічно!

Чи були у вашій практиці абсурдні ідеї, з якими до вас зверталися клієнти?
Складно назвати ту чи іншу ідею абсурдною. Особливо коли ідея ще жодного разу не реалізована. Колись і над Фордом сміялися і не вірили, що автомобілі стануть невід'ємною частиною нашого життя. Тому коли ми зустрічаємо, щось нове, то підходимо до питання з точки економічного обґрунтування і намагаємося уважно вивчити ідею. Звичайно є ідеї які ще рано реалізовувати в нашій країні, так як потрібні великі інвестиції в рекламу, для того щоб пояснити покупцеві, що товар йому необхідний а у підприємця немає таких фінансових коштів. В таких випадках ми радимо або відмовитися від ідеї, або почекати кращих часів.
Інша справа ми можемо відмовити у своїх послугах підприємцю не через абсурдність ідеї, а через не прозорості та незаконної діяльності, як наприклад, з ідеєю відкрити підпільне казино або ігрові апарати. Та що там говорити після заборони азартних ігор з'явилися умільці, які створюють вендингові апарати з набором ігор і намагаються встановити їх у людних місцях. І не соромлячись поряд з банкоматами найбільших банків :). Такі справи я навіть бізнесом б не назвав...
Так само бували й випадки, коли я відмовляв у своїх послугах, обмежуючись простим радою. Наприклад, приходить до мене людина з тією чи іншою ідеєю і простить йому допомогти в організації бізнесу і в ході розмови з'ясовується, що у цієї людини вже є всі необхідні ресурси для реалізації бізнесу. У таких випадках я кажу просто: «іди і роби».

Чи Давно ви займаєтеся цим бізнесом?
Все життя! А моїй фірмі 10 років.

Що вас більше всього приваблює у вашій справі?
Звичайно ж, можливість дізнатися щось нове знайти нових друзів і знайомих. Так само просте бажання допомагати людям. Сюди ж можна додати відносну свободу моєї професії за цілковитої зайнятості всього дня. При цьому кожен день виникають питання та складності від рішення, яких я отримую задоволення і відчуття повноти життя.

Які основні психологічні риси характеру притаманні підприємцю, успішно займається малим виробництвом?
На мій погляд, неважливо яким бізнесом займається підприємець, будь то торгівля або виробництво, основні риси характеру у всіх успішних людей приблизно схожі. І я б не став стверджувати, що комусь дано займатися бізнесом, а комусь ні. У житті дуже важлива річ це самовиховання, яке і формує людину. Чи то простого робітника або підприємця. Кожен виховує себе сам! І якщо говорити про важливі риси характеру, які однозначно допоможуть вам у вашій справі, то я б відзначив працьовитість (успіх приходить до працьовитим), вміння відмовлятися від земних благ в ім'я своєї головної мрії. Доброта до близьких і оточуючих, тому що злій людині в наш час дороги закриті! Любов і віра в свої сили і в ту справу, якою ви вирішили займатися. Так само я б додав сюди «мрійливість», тобто вміння мріяти для людини досить важливо, тому що з мріями до нас приходять творчі ідеї, які допомагають вносити в будь-який бізнес свою особливість!

В ході нашої розмови нам стало зрозуміло, що ваше життя дуже цікава і багатогранна, чи не замислювалися ви поділитися своїм досвідом з оточуючими, скажімо, написавши свою книгу?
Чесно кажучи, такі думки відвідують мене все частіше, і я думаю, що незабаром я візьму для себе відпустку поїду в тихе містечко, зберу всі свої думки в порядок і запишу їх на папір. Сподіваюся, що моя праця не буде марною. І я вам даю слово, що коли з'явитися моя книга, то я першим ділом поділюся її з вами і вашими читачами! Спасибі Успіху в бізнесі!
І Вам спасибі!

1

Ген. Директор: Антон Шевцов «АБК Консалтинг» спеціально для сайту «Млин Бізнес Ідей».

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Магазин подарунків - бізнес для творчих людей

Магазин подарунків - бізнес для творчих людей

Для організації магазину подарунків постарайтеся вибрати невелике приміщення, але при цьому розмістіть товар так, щоб приходить покупець легко міг знайти для себе потрібний подарунок, використовуйте творчий підхід в оформленні.


Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Приватна школа мистецтв - власний бізнес

Перед відкриттям школи мистецтв вам потрібно визначитися власне які напрямки ви будете викладати. Так само проблемою є пошук по справжньому грамотних педагогів.


Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Проведене дослідження показало, пари які є клієнтами секс-шопів набагато згуртованішою, а шлюби міцніші. Але досі багато власників магазинів не можуть впоратися зі стеснениями своїх потенційних клієнтів, що зменшує прибутки з продажу дорослих іграшок.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей