Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес: виробництво карамелі і всіляких льодяників

   

Льодяники і карамельки.
Всі ми пам'ятаємо, як їли в дитинстві улюблені цукерки - льодяники, їх смак і процес облизування неможливо забути. На сьогоднішній день льодяників на палички практично не виробляють. Це пов'язано з тим, що процес їх виробництва вимагає багато сил і часу, і зайнятися цим не кожен може.

  Виробництво карамелі і всіляких льодяників  

Виробництво льодяникової карамелі.

Льодяники виробляються двома способами технології:
1.метод виливки;
2.метод штампування.

Найбільш поширений метод-метод виливки. Лише в даному випадку при дуже високій температурі, можна домогтися карамелі прозорої маси.

  Виробництво льодяникової карамелі.  

Для виготовлення та подальшої реалізації фігурної льодяникової карамелі потрібні такі дозволи:
ліцензія санітарної служби на площу, де буде виготовлятися продукт. Дані документи потрібні, так як виробничі приміщення повинні відповідати певним умовам.

Санітарне угоду на продукцію, яка має термін не більше ніж на п'ять років.
Оформлення має обійтися в межах 20 тис. рублів.
Наступне: офіційне підтвердження про походження товару. Цей сертифікат має термін один рік, вартість якого становить більше 10 тис. рублів.

Виробництво льодяників і карамелі на паличці.

  Виробництво льодяників і карамелі на паличці.  

Попит на льодяники на паличці сьогодні величезний. При виробництві льодяників необхідно використовувати алюмінієві форми. Льодяники витягуються набагато легше, якщо алюмінієва форма має кути 15 градусів. Вони мають необмежений термін використання і сприяють великої інтенсивності. Завдяки високому теплообміну форми виходять прозорі і першокласні цукерки. Людина, що займається цим бізнесом, може розраховувати на те, що це справа швидко окупиться, тому що виробництво льодяників на паличці не вимагає великих грошей. Застосування машинної розливання цукерки дозволяє зменшити вартість продукції і підвищити якість. Основними споживачами цієї продукції є діти. Вони просто затребувані дітьми, тому вони повинні виходити більш гладкими, прозорими, вищої категорії.

Яка вигода від виробництва цукерок на паличці?

В день в середньому 2000-3 500 руб. Виготовляли 500 штук в день, ціна однієї цукерки 7 руб.
Виробництво льодяників має особливу технологію. Його можна розділити на кілька етапів:
1.пріготовленіе сиропу;
2.масса для льодяників;
3.обробка всієї маси;
4.разлив льодяників у форми;
5.застывание продукції;
6.обвертывание поверхні;
7.упаковывание.

Виробництво льодяників з логотипом.

  Виробництво льодяників з логотипом.  

В наш час для того щоб домогтися успіху, необхідно використовувати всі методи завоювання і утримання клієнтів. Найпоширеніший спосіб це реклама і звичайно, особливий інструмент - це сувеніри з фірмовою символікою фірми. Один з найпоширеніших видів рекламних сувенірів - їстівні сувеніри з персоналізацією. Існує безліч видів їстівної сувенірної продукції. Найбільш актуальні освіжаючі льодяники, особливо в літній час.
Існують кілька методів упаковки цукерок: скручивающиеся у поліетиленові папірці; в тубус (довжина-9 см, діаметр-2 см); в коробку (квадратна банку). Можна додатково замовити фасування льодяників першого і другого типу з подарунковим пакетів. Зазвичай вага однієї цукерки становить 2-5 грамів.

Форми для міні виробництва льодяників і карамелі.

  Форми для міні виробництва льодяників і карамелі.  

Для створення бізнесу з виготовлення льодяників, необхідно: дозвіл, сучасні технології, сировину, площу для зберігання і виробництва. Самий мінімальний асортимент 25-30 видів. Їх можна виготовити самостійно.

Вибрати форми для карамелі і льодяників найкраще за наступним принципом:
1.Не потрібно робити форми з силікону, так як вона дуже м'яка і в неї не можливо буде влити гарячу рідину карамелі.
2.для приготування карамелі не рекомендується використовувати алюмінієві форми, так як алюміній вражає клітини мозку, крім того він погано фрезерується.
3.Самый хороший матеріал для форм - це магній, він і нагрівається і остигає швидко.

Якщо крім форм є й інші види обладнання ,такі як :термометри ,печі, мірні ємності і так далі, то продуктивність, за обіцянками постачальників форм, становить близько 2000 льодяників за зміну, при наявності двох робітників, які працюють позмінно. Однак більш реалістичні обсяги - від 500 до 1000 одиниць в день.

Самим оптимальним варіантом для виробництва цукерок є встановлення автоматизованої лінії, яка сама відливає різні види і типи карамелі. Ця лінія складається з наступних секцій:
1. вакуум-апарата безперервної дії, де буде готуватися карамельна маса;
2. отливочный агрегат з холодильним тунелем, де готується карамельна маса расфасовываться по формочках і тверднути;
3. заверточный апарат.
Отливочный агрегат буває двох типів:для відливання льодяників на паличці і для відливання льодяників без палички. Застосовуються різні схеми виготовлення карамелі, В залежності від того, чи плануєте випускати карамель з начинкою або без неї.
Так само необхідно придбати обладнання для упаковки готової продукції та конвеєри і тільки в такому випадку розмір початкових інвестицій буде складати більше 1,5-2 млн. рублів, і все це не включаючи вартості оренди виробничих та складських приміщень.

Обладнання для виробництва карамелі і льодяників.

  Обладнання для виробництва карамелі і льодяників.  

Висновок.
Тепер найскладніше і найважливіше для процвітання бізнесу - це налагодити канали збуту готової продукції. Можна запропонувати товар (продукт) великим торговельним мережам, оптовикам, продовольчим магазинам, спеціалізованим магазинчиках. У великих містах, у торгових центрах є окремі точки, де можна продати льодяники з штучно, на вагу, карамелі в упаковці. Ну а якщо ж обсяг виробництва не великий, то можна обмежитися й на своєму регіоні. Правда для цього необхідно зробити так щоб цукерки були смачними, корисними і зовні привабливими.

Витрати.
На 6 осіб, у дві зміни, зміни по 3 людини начальник виробництва + відділ збуту з середньою ставкою 20 000 рублів на місяць-250 000 рублів.
Оренда приміщення - 200 000 рублів.
Банківське обслуговування, зв'язок, інтернет, комунальні платежі і т. д.-50 000 рублів.
Інші витрати - 20 000 рублів.
Податок на прибуток (УСН 15 %) - 6,9 тис. руб.
Разом - 526,9 тис. руб.
Прибуток.
Прибуток = 1450 000 рублів. - 901,3 000 рублів. = 548,7 000 рублів.
Окупність інвестицій: 12 місяців.

1


Тому Вперед -Виробництво комбікормів міні-завод

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Город Онлайн

Город Онлайн

Город онлайн це бізнес ідея сполучає в собі вміння створення сайту і ведення сільського господарства. Для початку вам буде потрібно створити Інтернет-проект на якому люди зможуть замовляти оренду городу для вирощування рослин, овочів і фруктів.


Інтернет магазин тимчасових татуювань

Інтернет магазин тимчасових татуювань

Бізнес на продажу тимчасових татуювань через Інтернет, у разі створення відкритого ресурсу, має досить перспективним майбутнім. В наш час виділитися з натовпу досить складно.


Приватний гід - туристичні послуги

Приватний гід - туристичні послуги

В першу чергу бізнес приватного гіда підходить активним людям, що знають історію своєї місцевості, які володіють іноземними мовами. Вміння зацікавити людей так само відмінна риса хорошого гіда. Люди проводять екскурсії, як правило, мають історичну освіту.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей