Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Огляд ринку он-лайнової реклами в Росії

   

Зараз вкрай активно відбувається розвиток російського ринку, який пропонує рекламу в режимі он-лайн. При цьому такий різновид реклами істотно випереджає всі інші варіанти розміщення рекламної продукції.

Згідно з експертними оцінками, обсяг цього ринку в першій частині цього року - сорок п'ять мільйонів доларів. Це означає, що обсяг за останні три роки зріс майже в два рази. Що стосується особливості розвитку даного ринку в російських умовах, то відомості поточного року вказують на двадцять два мільйони доларів, складові місцевий обсяг першого кварталу. У цьому випадку динаміка зростання ще більш вражаюча. Якщо порівняти цифри з 2005 роком, приріст становитиме сімдесят п'ять відсотків.

«Яндекс» вказав, що три роки тому такий ринок в Росії склав сто мільйонів доларів. Найбільш поширеними видами реклами є розміщення банерів і так званий контекстний вид реклами. Так, шістдесят відсотків усієї Інтернет-реклами було розміщено саме з допомогою банерів, до сорока відсотків обсягу рекламного розміщувало в контексті. При цьому значення банерів продовжує неухильно зростати. Втім, реклама в Інтернеті все ще досить скромно розвивається використовує значну частину свого потенціалу. Вона складає не більше двох відсотків від усього обсягу російської реклами. До речі, деякі дослідники називають і більш низькі цифри (наприклад, один відсоток).

Все це дозволяє вважати, що дане явище в російських умовах тільки починає активно розвиватися і всі перемоги ще попереду. А це означає, що Дана галузь має великий майбутньому і дуже перспективна. Передбачається, що вже через кілька років такий вид реклами не тільки буде функціонувати на рівних з розвиненими популярними раніше різновидами, але і значно вирветься вперед. Вже зараз у багатьох країнах на онлайнову рекламу витрачаються досить значні суми. Так, загальний витрата у світі, за даними аналітиків, становить чотири з половиною відсотка від загальних бюджетних коштів. Що ж стосується окремих країн, то такі витрати у Сполучених Штатах рівні шести відсотків, а в Швеції здійснення подібних проектів обходиться майже дев'ять відсотків. Експерти схильні вважати, що вже незабаром, до 2010 року, даний вид рекламної продукції складе майже п'ять відсотків від усього рекламного ринку. У цьому допоможе і нещодавно прийнятий закон, дія якого починається з першого липня цього року. Його назва говорить про зміст - «Про рекламу». Згідно з цим законом, вводиться суворий заборона на здійснення реклами тютюнових і алкогольних виробів, гральних закладів по телебаченню і на сторінках газет і журналів. Що залишається рекламодавцям даної категорії? Використання Інтернету! Це пояснюється тим, що Всесвітня мережа раніше ігнорується законодавцями і цей закон не став виключенням, залишивши цю нішу вільною для всіх бажаючих.

Без сумніву, новий закон створить певний поштовх до розвитку он-лайнової реклами, але основний стимул розширення цього ринку полягає в постійному збільшенні кількості «юзерів» Інтернету на російських просторах. Так, протягом 2005 року кількість росіян, які більш або менш стабільно виходили в Інтернет, становила двадцять два мільйони людей. Ця цифра більше показників попереднього року на дев'ятнадцять відсотків. Використовуючи дані експертів, можна заявити, що число користувачів інтернету в Росії тільки в цьому році зросте на чотири мільйони осіб. Зараз в Рунеті (так називають російський сегмент мережі) функціонує більше ста вісімдесяти тисяч різних сайтів.

Згідно з прогнозами державних структур, до 2010 року вісімдесят три мільйони людей в Росії будуть регулярно користуватися Інтернетом. Зростає і використовується якість доступу. Так, результати досліджень вказують, що вже зараз сімдесят відсотків вітчизняних інтернет-користувачів використовують високошвидкісні способи отримання Інтернету. При цьому протягом 2005 року сорок три відсотки користувачів зізнавалися, що швидкість Інтернету залишає бажати кращого. Такий приплив росіян у Всесвітню мережу не міг не позначитися на розвитку Інтернет-реклами.

Варто додати, що і в державах, де мережний сегмент реклами цілком конкурентоспроможний, він продовжує активно розвиватися. Так, у Сполучених Штатах витрати на здійснення подібних проектів зросли на тридцять вісім відсотків. А солідні гравці мережевого ринку (на зразок Google) констатують значне збільшення витрат тих, хто все-таки вирішив розмістити свою рекламу в Інтернеті. І найбільш суттєвим є те, що більшість потенційних рекламодавців це жодним чином не бентежить, оскільки вони все більше переконуються в ефективності даного підходу. Говорячи про впливових гравців російського ринку подібних послуг, варто згадати «Яндекс» або «РБК». Зокрема, керівництво «Яндекс» стверджує, що оборот проектів даній компанії за підсумками 2004 року склав близько сімнадцяти мільйонів доларів. Компанія є лідером з розміщення контекстної реклами. Значний вплив на розвиток даної галузі чинить і Rambler Media. Серед об'єктів компанії і знаменитий пошуковий портал, агентство, що здійснює інтерактивну рекламу, сайт новин. Нещодавно компанія отримала членство в Асоціації Інтернет-реклами.

Слід також розповісти про деякі тенденції, які, на думку багатьох авторитетних аналітиків, вже не за горами. До них відноситься значне збільшення користувачів, а, відповідно, і фінансових вливань. Таким чином, провідні компанії в Росії можуть бути повністю впевненими в своєму завтра і сподіватися на істотне збільшення доходів. При цьому буде підвищуватися і рівень привабливості Мережі в очах зарубіжних організацій. Розвиток діяльності «варягів» може серйозно вплинути на добробут вітчизняного мережевого бізнесу. Подібні побоювання і змусили лідерів даної сфери організувати власну Асоціацію. До неї увійшли практично всі відомі компанії Росії.

У даний момент солідні західні підприємства, що спеціалізуються на онлайнової реклами активно виробляють захоплення територій на російському ринку. Існує точка зору, згідно з якою лідерство будуть оскаржувати Google і не менш зубастий MSN. Скоріше за все, остання компанія здійснить спробу впровадити в російських умовах систему AdCenter, що серйозно змінить ситуацію з російською контекстною рекламою.

На закінчення можна сказати, що вітчизняний ринок мережевої реклами, який є невід'ємною складовою мережевого бізнесу в Росії, незабаром буде набагато більш важливим для користувачів російській частині Інтернету, і підходящим для реалізації інвестиційних проектів. При цьому для вітчизняних компаній досить актуальна задача збереження контролю за цим ринком і допустити розширення діяльності західних гігантів.

Висновки по дослідженню
 1. Обсяг російського ринку мережевої реклами за перші півроку дорівнював сорока п'яти мільйонам американських доларів, що в два рази більше аналогічних показників трирічної давності
 2. Головні сегменти цього ринку - реклама на банерах та контексті. Так, банерна різновид реклами займала в 2005 році до шістдесяти відсотків, а частка контекстної реклами склала не менше сорока відсотків.
 3. В сучасних умовах розглядається ринок займає не надто помітне місце в російському рекламному ринку - до двох відсотків. Ніг є передумови до більш енергійних темпами розвитку. Вже до 2010 року ця цифра збільшиться до п'яти відсотків.
 4. Незабаром істотно підвищиться рівень популярності даного ринку з боку звичайних користувачів, що напевно залучить інвестиції та інтерес іноземних компаній.

  Тому  

     
   
  Розрахунок Рентабельності!

  Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
  У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

   
   
  Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
   
   
  Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

  Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

  Розвиток технологій дає нові можливості для реалізації бізнес проектів, послуги з виготовлення зліпків є напрямком малого бізнесу з дуже низькою собівартістю продукції і досить привабливою кінцевою ціною.


  Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

  Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

  До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.


  Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

  Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

  Кишеньковий календарик з гарним зображенням завжди привертає увагу, плюс календарик несе в собі корисну і потрібну інформацію. Так що для домашнього бізнесу ця ідея буде дуже корисною.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей