Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

 

Бізнес-Плани

 

Що таке Бізнес-План і навіщо він потрібен?
Бізнес-план - це друге обличчя вашої фірми! Будь-який бізнес починається з Ідеї. Потім складається бізнес-план на потрібну ідею. Після складання бізнес-плану для своєї майбутньої фірми ви зможете оцінити перспективність обраного бізнесу.
Як повідомлялося вище Бізнес-план - це друге обличчя фірми чому? Та тому, що коли ви будете залучати інвестиції для свого бізнесу, або брати якою, або кредит, вас попросять надати ваш план розвитку бізнесу. І дивлячись у ваш бізнес-план, можна з великою часткою ймовірності визначити майбутнє вашого бізнесу. Бізнес-план - це найкраща реклама для вас та вашого бізнесу!

Про що писати в бізнес-плані?
На початку свого бізнес-плану постарайтеся докладно розписати ваше напрямок бізнесу, про що ваш бізнес, що виробляє і т.д.
Наступний етап, опишіть, що є у вас для виробництва: виробничі приміщення, обладнання, намагайтеся все уточнювати аж до марок і виробників. Потім напишіть, для кого призначена вироблена вами продукція або послуга. Які матеріали вам будуть потрібні для виробництва вашого товару.

«Млин Бізнес Ідей» Приклади Бізнес-Планів

Приклади Бізнес-Планів

 

Далі виділіть окремий розділ вашого бізнес-плану під опис вашого товару чи послуги - це є основна частина реклами у вашому бізнес-плані. У цьому розділі вам слід детально і чесно розписати всі сильні і слабкі сторони вашого продукту, його унікальність і перевага перед продукцією ваших конкурентів.

Будь випускається продукт у міру можливості намагайтеся вдосконалювати, це і буде ваша унікальність. Так само для переваг перед своїми конкурентами намагайтеся знижувати собівартість продукту, звичайно якщо це потрібно.

Наступним розділом вашого бізнес-плану повинен бути - Аналіз конкурентів і вашого бізнес-напрямки, тобто ви повинні розуміти, скільки фірм-конкурентів вже працює в цьому бізнесі, де вони закуповують продукцію, як поставлено виробництво у ваших суперників. Не погано якщо ви будете знати всі тонкощі технологій інших виробників аналогічної продукції. Так само ви повинні чітко уявляти ринок збуту продукту, де є попит на вироблений вами товар або послугу.

Ще одна ланка вашого бізнес-плану - це план вашого маркетингу, в якому вам слід описати, чому клієнти будуть звертатися саме до вас за продуктом або послугою. Тут ви будете писати про рекламу вашої організації і товарів. Про ціноутворення, а саме що входить в собівартість продукції і ваша додаткова вартість, ніж вона обгрунтована. Про методи стимулювання продажу вашої продукції - це різного роду акції, бонуси, знижки для ваших клієнтів.

Потім опишіть план виробництва, що і як буде працювати всі ваші приміщення, всі стадії виробництва, задіяність у роботі персоналу. Це потрібно для того щоб ваші кредитори (інвестори) знали, що ви чітко розумієте той продукт який виробляєте.

За великим рахунком інвестори вкладають свої гроші не в бізнес, а в людини і його команду, тому що якщо команда життєздатна то вона, так чи інакше, принесе прибуток. Тому приділіть увагу розділу вашого бізнес-плану під назвою «Керуючий персонал». Де в першу чергу детально опишіть свої обов'язки, що ви вмієте, що хочете і що будете робити для своєї фірми і т.д. - це так само ваша реклама. Так само напишіть про обов'язки ваших підлеглих кожного індивідуально. А як підсумок зробіть огляд ваших сильних і слабких сторін всієї керуючої команди.

Далі ви як керівник повинні розуміти джерела та обсяги необхідних коштів, для розвитку вашого бізнесу. Тому вам потрібно описати це у вашому бізнес-плані, хоч це й нелегко. Так само написати про повернення позикових коштів, обсяги і терміни. Для оцінок ризику можна створити окрему главу, а якщо ризики не великі, то цілком можна вмістити все в одному розділі. Але не забувайте оцінка ризиків для вашого бізнесу, повинна бути чіткою і чесною, від цього залежить життя вашої фірми.

Самим останнім розділом вашого бізнес-плану, ми пропонуємо зробити «Фінансовий Бюджет» на майбутнє. В якому вам потрібно як можна детальніше розписати ваші майбутні обсяги продажу, оцінити свій прибуток і збитки. Вам потрібно розписати, звідки будуть надходити гроші і куди будуть «іти». Закласти бюджет на майбутній час і намагатися його дотримуватися.

Ось в принципі і все, а готові приклади Бізнес-планів ви можете прочитати і скачати з нашого сайту «Млин Бізнес Ідей»

 

  Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани  
 
Бізнес План магазину іграшок

Бізнес План магазину іграшок

У зв'язку із зростанням народжуваності та поліпшенням демографічної ситуації збільшується попит на товари для дітей, в тому числі і іграшки. Щороку кількість магазинів іграшок збільшується приблизно на 30%, але попит на іграшки не падає і перенасичення ринку не відбувається. В якості пріоритетних критеріїв до вибору асортименту слід визначити якість і безпечність іграшок.


Бізнес-план виробництва дерев'яних будинків

Бізнес-план виробництва дерев'яних будинків

Ринок будівництва дерев'яних будинків абсолютно дивовижний, він стабільно зростає на 20-30% щорічно. Дерево экологиченее, дешевше і практичніше, ніж цегла та інші матеріали.


Бізнес План будівельного магазину

Бізнес План будівельного магазину

За даними AVARUS Market Researsh, ринок роздрібної торгівлі будматеріалами розвивається. Річний приріст становить 20%.
У зв'язку з тим , що очікується входження гравців з-за кордону, частка невеликих магазинів істотно скоротиться.


Бізнес План спортивного магазину

Бізнес План спортивного магазину

Сьогодні здоровий спосіб життя - це здорово! І тому популярними стали спортивні магазини. Якщо грамотно скласти бізнес план спортивного магазину, то він буде приносити хороший прибуток.


Бізнес План парфумерного магазину

Бізнес План парфумерного магазину

Мета інвестиційного проекту - відкрити магазин, який здійснює роздрібну торгівлю косметикою та парфумерією. Продукція в магазині орієнтована на клієнтську базу з достатком середнім і вище середнього. Вам просто необхідний бізнес-план.


Бізнес План магазину одягу

Бізнес План магазину одягу

Відкриття свого магазину одягу вважається експертами чи не найбільш рентабельним бізнесом. Тут прибуток, в першу чергу, залежить від вибраного виду товару: одяг економ-класу класу люкс і т.д.


Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Інтернет настільки розширив можливості нашого життя, що відкриття інтернет-магазину сьогодні приваблює багатьох підприємців-початківців. Дійсно, чого ж простіше, адже платити за оренду торгової площі, наймати продавців не потрібно , потрібно лише створити гарний сайт і почати продавати вибраний товар.


Бізнес План чайного магазину

Бізнес План чайного магазину

Чайний магазин - можливо найкращий напрямок бізнесу для тих, хто любить заробляти завжди залишаючи клієнта задоволеним. Чай - це те, що завжди буде користуватися величезним попитом і його різновид велика.


Бізнес План магазину жіночої білизни

Бізнес План магазину жіночої білизни

В останні роки зріс попит на жіночу білизну, про що свідчить збільшення обсягу продажів даного товару. Не дивно, що все більше підприємців вкладають кошти в цю сферу бізнесу.


Бізнес План квіткового магазину

Бізнес План квіткового магазину

Як відкрити квітковий магазин? У даного підприємства, як і у будь-якого іншого є свої нюанси. У цьому бізнес плані ми розглянемо особливості квіткового бізнесу, а також порахуємо наскільки рентабельно дане підприємство.


  Ще Бізнес Плани >>>
Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 

 


Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей