Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виробництво пінопластових моделей літаків і кораблів як бізнес

   

Основний бізнес ідеєю при виробництві подібного роду продукції є різниця між ціною за моделі з Китаю, Європи і собівартістю виробництва на внутрішньому ринку. Традиційно ціна за таку продукцію з Європи була великою, до 250 у.о. за одиницю. Причому неважливо чого саме, чи то модель літака або корабля. Китайці купували кілька типів зразків таких моделей і починали робити клони цих моделей за мізерну ціну.

Втім, такий підхід був характерний для Японії (початку 30х років), Південної Кореї початку 60-70гг. 20 століття.

Саме таким чином починали входити на ринок Східної Європи Китайські виробники. На різниці в кілька десятків доларів за одиницю одні практично поглинули ринок. На частку китайських інтернет-магазинів типу Хобикинга, Тауер, ДиалЭкстрим і подібних доводитися до 75% всіх товарів, що випускаються.

Китайські виробники не церемоняться з споживачами зі Східної Європи. Низька якість товару, відсутність у посилках необхідних частин - постійні випадки при поставках моделей замовникам з СНД. Всі ці факти грають на руку потенційному конкуренту на території СНД. Останнім часом все китайські виробники стали потроху додавати в ціну своїх товарів. Відбувається ця тенденція вже кілька років, і, в найближчому майбутньому, може зрівнятися з Європейськими виробниками.

 

Виробництво пінопластових моделей літаків і кораблів як бізнес></p>
        
        
        </td>
       <td> </td>
      </tr>
</table>
     <table width=

З чого починати?
З вибору моделей, які найбільш популярні на ринку СНД, і їх аналогів. На території колишнього СРСР було чимало гуртків авіамодельного і судномодельного спорту, адепти яких, досі захоплені цим хобі. На тих же профільних форумах існують безкоштовні публікації креслень цих моделей.

Для забезпечення юридичної складової бізнесу слід укласти договір про передачу інтелектуальної власності з десятком таких винахідників про передачу франшизи. Слід врахувати їх зацікавленість у поширенні їх ідей (у вигляді готових моделей ринку), і їх участі в рекламі. Або купувати готові моделі і готувати з них зліпки (матриці) для виробництва готових клонів.

Слід брати середню цінову категорію моделей. Ціни на вироблені товари повинні бути у будь-якому випадку на 20-30% дешевше китайських моделей, при адекватному як і упаковці. Наприклад: популярна модель літаючого крила (Х8) коштує для ринку СНД 162,99 у.о. плюс пересилка, аналог такої моделі - модифікований «Вжик» до 40 у.о.
Технологічний процес виготовлення пінопластових клонів може здійснюватися кількома шляхами. Одні з найбільш поширених це виливок і порізка.

Виливок.
Для початку виробництва моделей шляхом виливки необхідно зробити форму виливка. Зараз на ринку надаються послуги по виробництву негативних форм або виливків (вартість послуги залежить від обсягів), по готовому корабля або літака. У нашому випадку вартість буде коливатися від 200 до 400 у.о. Після отримання форми. Перед початком виливки необхідно закупити кульки полістиролу (ще його називають бісером) і перемішати їх з харчовою содою. Шляхом заповнення форми та подальшого нагріву кульки розширюються і склеюються між собою. Нагрівання необхідно проводити шляхом обдування гарячим паром.
Пар повинен бути сухим і мати тиск до двох атмосфер, об'ємом до 50 кг/год. Сода сприяє склеюванню кульок полістиролу. Залежно від періоду часу обдування пором, виходить та чи інша щільність сформованного пінопласту. Для моделей кораблів (силуетних, моделей-копій, тренувальних, гонок) і літаків (планерів, літаючих крил, тренерів) щільність пінопласту повинна починатися від 45-75 г кг/м3. Після формування пінопласт повинна «відлежатися» у формі і набрати свою щільність. Терміни від 10 до 30 діб.

Різання на промисловому верстаті ЧПУ.
Альтернативним варіантом отримання моделей є різання на верстаті ЧПУ. Послуги з порізки надаються як рекламними промисловими підприємствами, так і приватним особам. Як варіант можна купити свій власний верстат ЧПУ (ціна від 2500 у.о.). Для порізки підходить пінопласт щільністю 35 кг/м3.

Потенційний збут - ринок країн СНД.
Оцінюється через кількість користувачів профільних форумів, магазинів та приватних продавців. За станом на кінець 2013 р., тільки один Російський форум (рцдесигн.ру) мав до 40 тыс.пользователей, з них 11 тис. активних покупців. Відповідно на Україні 50 тис. загальних користувачів (моделка), активних 8 тис., Білорусія 15 тис., 2-3 тыс.активных. Таким чином, тільки активних користувачів до 20 тис., які здійснюють покупки мінімум 1 раз в місяць.

Дилерська мережа.
Розповсюдження продукції потрібно організовувати партнерську програму через спеціалізовані форуми. Росія - Рцдесигн, Україна - моделка, Білорусія - АлексВест (в англійській транслітерації). А також через магазини реселери (продавці другого порядку) на території країн СНД.

Варто для початку віддати для тестування за собівартістю кілька моделей основним учасниками форуму. Після їх відгуків організувати розпродаж з мінімальною націнкою для залучення найбільшого кола покупців. Після старту продажів уважно ставитеся до отзывав споживачів, адже вони будуть складати кістяк споживчого ринку.

1

Читайте також:

Виробництво іграшок як бізнес. Як почати?

Виробництво іграшок як бізнес. Як почати?

На сьогоднішній день користуються попитом моделі з дерева. Це справедливо, так як у цих кубиків, пірамідок, ляльок, машинок та інших забавних дрібничок є ряд переваг.
Їх майструють з матеріалів екологічно-чистих, але більш важливе те, що... Докладніше...

Бізнес столярна майстерня: виробництво виробів з дерева

Бізнес столярна майстерня: виробництво виробів із дерева

Художнє оформлення дерева є одним з найдавніших ремесел знаних світом. Особливе значення надають цьому ремеслу у нас, в Росії. Безліч виробів з дерева декоруються і оформляються за допомогою саме цього ремесла. Детальніше...

Лазерне гравірування як бізнес. Бізнес план лазерного гравіювання Лазерне гравірування як бізнес. Бізнес план лазерного гравіювання

Лазерний промінь сприяє випаровуванню з поверхні виробу дуже тонкого шару матеріалу, що в свою чергу утворює особливий рельєф на його поверхні. Лазерна порізка та гравірування, як правило, мають високу роздільну здатність, якість і...Детальніше...

Призначений як Бізнес

Призначений як бізнес може бути досить перспективним. Ця Тема цікава, не дуже розповсюджена, однак викликає до себе інтерес у споживачів. Рідко хто, стикаючись з незвичайним за фактурою, м'яким, приємним на дотик покриттям, не помацає його рукою і не задумається - а як це зроблено? Детальніше...

 

Тому Вперед -Відкриття кіоску з продажу розливного пива як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів

Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів

Торгівлю тютюном можна розділити на два різних бізнесу. У першому випадку, це масова торгівля звичайними сигаретами, в такому випадку діють свої умови бізнесу. У другому випадку, це продаж якісного тютюну для справжніх цінителів смаку.


Фасовка горішок в красиву упаковку. Виробництво фасованих горішків

Фасовка горішок в красиву упаковку. Виробництво фасованих горішків

У бізнесі з фасування горішок в красиву упаковку, важливою деталлю є сама упаковка, так як багато в чому від упаковки залежить кількість продажів. Тобто перед початком бізнесу, зверніться до фахівців для розробки яскравою і такою, що запам'ятовується упаковки.


Флокування - одержання оксамитової поверхні. Бізнес Ідея

Флокування - одержання оксамитової поверхні. Бізнес Ідея

Даний бізнес матиме успіх і приносити хороший прибуток, якщо буде створюватися що називається «під клієнта», вашими клієнтами можуть бути хто завгодно, починаючи від виробників меблів і закінчуючи авто виробниками.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей